+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Новинки

Новий модельний ряд лінійних світильників

Шановні наші Замовники і Партнери!Використовуючи інноваційні розробки в області освітлення і сучасні комплектуючі, групі розробників компанії ІнфоТел вдалося добитися значного зниження споживаної потужності при збереженні існуючого рівня світлового потоку, а в певний нових моделях домогтися збільшення рівня світлового потоку при біьше низькому споживанні.Ми хочемо проінформувати Вас про повне оновлення модельного ряду лінійних світильників. Новий модельний ряд лінійних світильників має поліпшені технічні характеристики. Основна відмінність нового покоління лінійних світильників від попереднього покоління в тому, що в при меншій споживаної потужності вони на виході дають такий же рівень світлового потоку, як і моделі лінійних світильників попереднього покоління.Оновлений каталог продуктів напрямку світлодіодного освітлення з технічними характеристиками лінійних світильників нового модельного ряду можна скачати за посиланням:http://led.infotel.ua/pdf/katalog_LED_ukr_07.03.2018.pdf Нашим замовникам ми готові надати зразки нових лінійних світильників для тестування, нашим партнерам - для презентації клієнтам в нових проектах і використання в якості демообразцов. Будемо раді взаємовигідній співпраці.Команда ІнфоТел.

Про компанію Еaton

Про компанію Еaton

Eaton – багатогалузева промислова корпорація з більш ніж столітнім досвідом в області надання рішень для ефективного управління електричною, гідравлічною і механічною енергією.

Eaton є світовим технологічним лідером у виробництві компонентів, систем та надання послуг для забезпечення якості, розподілу та управління електроживленням; гідравлічних компонентів для промислових та мобільних додатків; паливних, гідравлічних ат пневматичних систем для військової та цивільної авіації; комплектуючих, що забезпечують покращення експлуатаційних характеристик, економію палива та безпеку легкових і вантажних автомобілів. Компанія здійснює продажі у більш ніж 150 країнах світу.

Інтегровані у склад електротехнічного підрозділу продукти, що раніше випускалися під такими відомими брендами як Powerware, MGE Office Protection Systems, Best Power, Pulizzi, и Aphel, дозволили Eaton міцно зайняти позицію світового лідера у сфері виробництва обладнання для захисту, управління та розподілу електроживлення.

Завдяки цьому Eaton, будучи OEM- партнером найбільших транснаціональних корпорацій, пропонує своїм клієнтам дійсно повний спектр товарів та послуг, що гарантує якісне електроживлення відповідальної електроніки промислових, державних та комерційних підприємств.

Продуктова лінійка Eaton Power Quality – це сучасні системи для забезпечення якісного електроживлення від одного постачальника, включаючи джерела безперебійного живлення (ДБЖ), мережеві фільтри, пристрої для розподілу навантаження (PDU), віддаленого моніторингу, мережеві адаптери, датчики, шафи, а також програмне забезпечення та додаткові послуги.

Сайт виробника: http://www.eaton.com/Eaton/index.htm

За кваліфікованою консультацією звертайтесь до нас в офіс:

03110, Україна, Київ, вул. Солом’янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua
© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі