+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Новинки

IP-телефон X4 (X4G)

IP-телефон X4 (X4G)
Fanvil X4 (X4G) - IP-телефон, що ідеально підходить для використання в готелях і готелях. Пристрій підтримує 4 SIP-аккаунта, має великий кольоровий ЖК дисплей, а також другий екран з DSS / BLF клавішами - ці функції дозволяють отримувати інформацію про стан абонентів, а також швидкий доступ до необхідних контактів. Вартість: 82/93 USD.

Запрошуємо відвідати міжнародну будівельну виставку InterBuildExpo.

Запрошуємо відвідати міжнародну будівельну виставку InterBuildExpo.

Шановні колеги та партнери.
Цієї весни в Києві пройде міжнародна будівельна виставка InterBuildExpo.

Компанія ІнфоТел запрошує всіх бажаючих відвідати експозицію «Інтер’єр. Декор. Освітлення.», яка надасть можливість дізнатися про самі передові технології в сфері енергозберігаючого LED освітлення та про продукцію власного виробництва нашої компанії

Інноваційне рішення

З розвитком мережевих технологій все більше компаній і користувачів переходять на уніфіковані комунікації, що дозволяє знизити витрати при використанні IP телефонії, віртуальних сервісів, а також дозволяє оптимізувати і збалансувати мережевий трафік і багато іншого. Поряд з перевагами від впровадження і використання IP телефонії, виникають ризики, пов'язані з кібератаками і різними зовнішніми інформаційними загрозами.

Нова лінія IP-телефонів Gigaset Pro Maxwell - це стандарт професійного зв'язку!

 

Серйозна ділова телефон в елегантному корпусі і звуком високої чіткості, простий у використанні з широким набором функцій - все це робить настільні телефони Gigaset Pro чудовим вибором для професійної ділової комунікації.
Настільні IP-телефони Gigaset Pro Maxwell - це 4 моделі на будь-який смак.

Нова лінія IP-телефонів Gigaset Pro Maxwell - це стандарт професійного зв'язку!

Серйозний діловий телефон в елегантному корпусі і звуком високої чіткості, простий у використанні з широким набором функцій - все це робить настільні телефони Gigaset Pro чудовим вибором для професійної ділової комунікації.

Настільні IP-телефони Gigaset Pro Maxwell - це 4 моделі на будь-який смак.

Фахівець компанії Інфотел Юрій Бабак підтвердив професійні знання

Фахівець компанії Інфотел Юрій Бабак підтвердив професійні знання під час складання іспиту Unify USS Open Scape Enterprise.

Вітаємо Юрія з отриманням сертифікату фахівця з продажу.

Підсумки 2017 року

З наступаючим Новим Роком і Різдвом Христовим!

Шановні і дорогі колеги, щиро вітаємо з наступаючим Новим роком і Різдвом Христовим!

З Днем працівника радіо, телебачення та зв′язку!

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!

Колектив Infotel Group дякує Вам за об’єктивність, оперативність та  ґрунтовність інформації, за сумлінну та наполегливу працю.

Бажаємо вам невпинного професійного росту, невичерпної енергії, побільше творчих ідей, цікавих тем, натхнення, здоров’я, гарного настрою і задоволення від роботи. Нехай Ваша праця приносить Вам радість та процвітання, а також розвиток галузі зв’язку нашої країни.

′′

Вітаємо з Днем захисника України!

Дорогі колеги і партнери!

Колектив Infotel Group вітає вас з державним святом - Днем захисника України, бажає добра, світлого настрою, професійних успіхів, мужності і честі!

Оновлені умови з технічної підтримки IT-обладнання та програмного забезпечення

Компанія ІнфоТел оновила умови з технічної підтримки IT-обладнання та програмного забезпечення, розширила список обслуговуваних моделей телекомунікаційного обладнання і комплексних технічних IT-рішень.

LED EXPO 2017 - міжнародна виставка світлодіодних рішень

 

Компанія Інфотел взяла участь в 4 міжнародній виставці світлодіодних рішень LED EXPO 2017, яка проходила з 13-15 вересня.

1 2 3
...
5
© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі