+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Новинки

З наступаючим святом Великодня!

Колектив ІнфоТел вітає Вас з наступаючим святом Великодня. Нехай це величне свято наповнить серця світлими почуттями надії і любові, дарує щастя та добро. Бажаємо Вам радості, здоров'я і благополуччя.

Шановні партнери!

Шановні партнери!

Ми раді повідомити, що технічний директор нашої компанії Олександр Чалий успішно здав сертифікаційні іспити по вирішенню і обладнанню Alcatel-Lucent Enterprise:
сертифікат - ACFE OmniPCX Enterprise (виданий 24.03.2018);
сертифікат - ACSR OmniPCX Enterprise, (виданий 20.03.2018).

Видача сертифікатів Alcatel-Lucent Enterprise підтверджує високі професійні знання співробітників компанії ІнфоТел.

Вітаємо Олександра з успішним проходженням сертифікації!

Дякуємо всім за проявлену цікавість до нашої продукції на виставці InterBuildExpo.

Шановні колеги та партнери.

Дякуємо всім за проявлену цікавість до нашої продукції на виставці InterBuildExpo.
Нам було приємно зустрітися з Вами і познайомити Вас з нашими новими перспективними продуктами в сфері енергозберігаючого LED освітлення і про продукцію власного виробництва нашої компанії.
Щодня на нашому стенді проводилися консультації з підбору необхідної кількості світильників згідно вимог до рівня освітленості приміщень, демонстрація нашої продукції для різних робочих умов і завдань. Живий діалог наших фахівців з відвідувачами виставки дав нам напрямок для розробки нових і вдосконалення існуючих продуктів, дозволив з'ясувати попит на дизайнерські моделі LED світильників.
Якщо у вас є які-небудь питання, що стосуються виставки, напрямків діяльності нашої компанії або продукції, будь ласка, не соромтеся звертатися до нас.
Ми сподіваємося на довгострокове і взаємовигідне співробітництво.
Слідкуйте за нашими новинами на нашому сайті і Facebook, ми будемо інформувати Вас про новинки та нові виставки.

 

Новий модельний ряд лінійних світильників

Шановні наші Замовники і Партнери!


Використовуючи інноваційні розробки в області освітлення і сучасні комплектуючі, групі розробників компанії ІнфоТел вдалося добитися значного зниження споживаної потужності при збереженні існуючого рівня світлового потоку, а в певний нових моделях домогтися збільшення рівня світлового потоку при біьше низькому споживанні.
Ми хочемо проінформувати Вас про повне оновлення модельного ряду лінійних світильників. Новий модельний ряд лінійних світильників має поліпшені технічні характеристики. Основна відмінність нового покоління лінійних світильників від попереднього покоління в тому, що в при меншій споживаної потужності вони на виході дають такий же рівень світлового потоку, як і моделі лінійних світильників попереднього покоління.
Оновлений каталог продуктів напрямку світлодіодного освітлення з технічними характеристиками лінійних світильників нового модельного ряду можна скачати за посиланням:
http://led.infotel.ua/pdf/katalog_LED_ukr_07.03.2018.pdf
 
Нашим замовникам ми готові надати зразки нових лінійних світильників для тестування, нашим партнерам - для презентації клієнтам в нових проектах і використання в якості демообразцов.
 
Будемо раді взаємовигідній співпраці.
Команда ІнфоТел.

Запрошуємо відвідати міжнародну будівельну виставку InterBuildExpo.

Запрошуємо відвідати міжнародну будівельну виставку InterBuildExpo.

Шановні колеги та партнери.
Цієї весни в Києві пройде міжнародна будівельна виставка InterBuildExpo.

Компанія ІнфоТел запрошує всіх бажаючих відвідати експозицію «Інтер’єр. Декор. Освітлення.», яка надасть можливість дізнатися про самі передові технології в сфері енергозберігаючого LED освітлення та про продукцію власного виробництва нашої компанії

Інноваційне рішення

З розвитком мережевих технологій все більше компаній і користувачів переходять на уніфіковані комунікації, що дозволяє знизити витрати при використанні IP телефонії, віртуальних сервісів, а також дозволяє оптимізувати і збалансувати мережевий трафік і багато іншого. Поряд з перевагами від впровадження і використання IP телефонії, виникають ризики, пов'язані з кібератаками і різними зовнішніми інформаційними загрозами.

Нова лінія IP-телефонів Gigaset Pro Maxwell - це стандарт професійного зв'язку!

 

Серйозна ділова телефон в елегантному корпусі і звуком високої чіткості, простий у використанні з широким набором функцій - все це робить настільні телефони Gigaset Pro чудовим вибором для професійної ділової комунікації.
Настільні IP-телефони Gigaset Pro Maxwell - це 4 моделі на будь-який смак.

Нова лінія IP-телефонів Gigaset Pro Maxwell - це стандарт професійного зв'язку!

Серйозний діловий телефон в елегантному корпусі і звуком високої чіткості, простий у використанні з широким набором функцій - все це робить настільні телефони Gigaset Pro чудовим вибором для професійної ділової комунікації.

Настільні IP-телефони Gigaset Pro Maxwell - це 4 моделі на будь-який смак.

Фахівець компанії Інфотел Юрій Бабак підтвердив професійні знання

Фахівець компанії Інфотел Юрій Бабак підтвердив професійні знання під час складання іспиту Unify USS Open Scape Enterprise.

Вітаємо Юрія з отриманням сертифікату фахівця з продажу.

Підсумки 2017 року

З наступаючим Новим Роком і Різдвом Христовим!

Шановні і дорогі колеги, щиро вітаємо з наступаючим Новим роком і Різдвом Христовим!

1 2 3
...
6
© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі