+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Новинки

Gigaset A420 White Чистий функціональність

Gigaset A420 White Чистий функціональність
Якщо ви шукаєте простий і надійний в роботі телефон для повсякденного використання, то оптимальним вибором буде модель Gigaset A420. Вона володіє великим висококонтрастним дисплеєм з підсвічуванням, на якому легко читаються текст і навігаційні елементи. Під вбудовану телефонну книжку можна записати до 100 номерів та імен. Висока якість звуку забезпечує технологія HSPTM. Крім того, Gigaset A420 може похвалитися високою економічністю за рахунок енергозберігаючого режиму Eco Mode Plus.

LED-освітлення у торговельних залах

07.09.2015

Для того, щоб покупцям було комфортно у вашому магазині, хотілось здійснювати покупки та повертатися знову і знову, обов’язково потурбуйтесь про правильне LED-освітлення. Навіть  найбільш хороші товари втрачають свою привабливість у світлі тьмяних ламп. Грамотно складений та реалізований план LED-освітлення збільшить потік покупців і підвищить ефективність продажів.

LED-освітлення у торговельних залах

Усі проекти торговельного освітлення різні, але їх об’єднують декілька важливих принципів:

  1. Приваблення уваги та управління потоками. Для того, щоб направити покупців за потрібним маршрутом в вашому торговельному залі, представити йому, в першу чергу, новинки чи певну категорію актуальних товарів серед усього асортименту – потрібно правильно розставити LED-світильники.
  2. Акценти. У деяких торговельних залах, основну роль відіграє акцентне (точкове) LED-освітлення, наприклад, у продажу ювелірних виробів, де потрібно в найкращому світлі виділити невеличкі предмети. Знаходячись поряд з вашою вітриною, покупець обов’язково в першу чергу зверне увагу на чудові вироби, вміло виділені світловими акцентами, а вже потім на вашу вітрину в цілому.
  3. Кольорова гамма чи колористика. Правильно підібрана «температура» LED-освітлення особливо важлива у торговельних залах, де розміщені продукти харчування (свіжі фрукти, овочі та інше) адже в очах покупця вони повинні виглядати максимально апетитно. Підкреслити привабливість товарів допоможе тепла кольорова гамма, вона зробить всі кольори більш «живими» та соковитими.

Не менш вадливо розрахувати кількість світильників на вашу торговельну площу, їх тип, потужність, світловіддачу та багато іншого. Компанія ІнфоТел готова допомогти вам на всіх етапах – від розрахунків до запуску. Ми створюємо професійні проекти LED- освітлення, використовуючи тільки високоякісне обладнання, що відповідає сучасним стандартам безпеки. Ми обов’язково приїдемо на ваш об’єкт, обговоримо ваші потреби та складемо детальний план, далі погодимо кошторис на обладнання, оптимізувавши ваші витрати, проведемо поставку, монтаж та запуск системи LED- освітлення у вашому торговельному приміщенні.

Звертайтесь до нас, ми підберемо для Вас оптимальне рішення!

Дізнатися про світлодіодне освітлення бліьше: http: //www.infotel.com.ua/ua/svetodiodnoe-osveschenie/


Також у розділі:

© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі