+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Новинки

Новий модельний ряд лінійних світильників

Шановні наші Замовники і Партнери!Використовуючи інноваційні розробки в області освітлення і сучасні комплектуючі, групі розробників компанії ІнфоТел вдалося добитися значного зниження споживаної потужності при збереженні існуючого рівня світлового потоку, а в певний нових моделях домогтися збільшення рівня світлового потоку при біьше низькому споживанні.Ми хочемо проінформувати Вас про повне оновлення модельного ряду лінійних світильників. Новий модельний ряд лінійних світильників має поліпшені технічні характеристики. Основна відмінність нового покоління лінійних світильників від попереднього покоління в тому, що в при меншій споживаної потужності вони на виході дають такий же рівень світлового потоку, як і моделі лінійних світильників попереднього покоління.Оновлений каталог продуктів напрямку світлодіодного освітлення з технічними характеристиками лінійних світильників нового модельного ряду можна скачати за посиланням:http://led.infotel.ua/pdf/katalog_LED_ukr_07.03.2018.pdf Нашим замовникам ми готові надати зразки нових лінійних світильників для тестування, нашим партнерам - для презентації клієнтам в нових проектах і використання в якості демообразцов. Будемо раді взаємовигідній співпраці.Команда ІнфоТел.

Про компанію Avaya

Про компанію Avaya

У 1995 році, компанія, котра в подальшому отримає назву Avaya, була лише частиною Lucent Technologies. Проте уже в 2000 році управління Lucent вирішило дати поштовх цьому прогресивному підрозділу корпоративних комунікацій, команді людей, котрі чудово знають свою справу, повністю на ній зосереджені та прагнуть до інновацій. Так виникла компанія Avaya.

Avaya є визнаним новатором і повідним постачальником рішень в галузі комунікацій. Компанія представляє технології для уніфікованих комунікацій та спільної роботи в різноманітних сферах бізнесу, для компаній різного масштабу, а також державних організацій по всьому світу. Своїми рішеннями Avaya сприяє швидкій та ефективній комунікації об’єднуючи людей, що працюють над певною бізнес-задачею, та виводячи взаємодію між ними на новий рівень. Колеги, партнери, клієнти – всі знаходяться на зв’язку. Та мають доступ до необхідної інформації. Створені, щоб бути надійними, безпечними та масштабованими, рішення Avaya скорочують Ваші витрати та спрощують управління процесами. Комунікаційні платформи Avaya доступні в різноманітних варіантах розгортання, включаючи громадські, гібридні та приватні хмари, в також у приміщенні замовника.

Avaya пропонує рішення у трьох основних категоріях:

Сайт виробника: http://www.avaya.com/usa/

Якщо Вам цікаво отримати повну консультацію відносно продуктів, що виробляє компанія Avaya, звертайтесь до нас в офіс:

03110, Україна, Київ, вул. Солом’янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua

Також, Ви можете заповнити форму запиту.

© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі