Заказ оборудования
Регистрация на курсы
Вхід для партнерів
+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86
Alcatel
Banner infotel led
AMP
Platan
Edizon
Zyxel
Eaton

Новинки

Відеоспостереження

Системи відеоспостереження (CCTV) – це програмно-апаратний комплекс( відеокамери, об’єктиви, монітори, реєстратори та інше обладнання), що призначений для організації відеоконтролю як локальних, так і на територіально-розподільчих об’єктах. Відеоспостереження є сьогодні невід’ємним елементом будь-якої сучасної системи безпеки.

Система відеоспостереження складається з трьох основних частин:

  1. DVR – одно чи багатоканальний пристрій для запису відео і звукової інформації. Як правило, запис ведеться на жорсткий диск (HDD). 
  2. Відеокамери 
  3. Монітор – пристрій відображення. 

Сфера застосування: складські приміщення, супермаркети, банки, офісні центри, виробничі підприємств та багато інших.

При роботі з нами Ви отримуєте:

Ми беремо повну відповідальність за взяті на себе зобов’язання.

 

 

 

 

 

 

 

Основні задачі, що вирішуються за допомогою відеоспостереження:

На поточний момент системи відеоспостереження дозволяють встановлювати відеоконтроль за об’єктами будь-якої складності, а робота на них оперативного персоналу не вимагає високої кваліфікації. В якості пристроїв запису використовують як цифрові відеореєстратори  (DVR), так і звичайні комп’ютери з платою відеоохоплення. Серед переваг відео реєстраторів можна виділити функції квадратора (мультикомплексу), відеодетектора руху, відеомагнітофона і т.д. Також сучасні відеореєстратори оснащені мережевим чи модемним інтерфейсом, що дозволяє передавати відеодані по IP протоколу. На відміну від DVR системи побудова на базі персональних комп’ютерів має більш широкий діапазон функціональних можливостей, високу продуктивність та ємність архівів, а також звичний для користувачів ПК інтерфейс.

Також як конкурентоспроможну альтернативу відеоспостереженню слід відмітити системи мережевого чи IP – відеоспостереження, основою для якого є IP-камери. Такі системи не потребують прокладки додаткових ліній зв’язку, передача даних відбувається по мережевій інфраструктурі, побудованій на проколі IP. Контроль і адміністрування системи здійснюється з будь-якого комп’ютера, що має доступ в мережу та спеціальне ПО. Зараз IP камери за ціною набагато перевищують вартість аналогових камер, але, зберігаючи такий темп розвитку виробництва, у ближчий час вони стануть більш доступними.

Вибір камери

cameras

У більшості випадків, тип камери спостереження визначається вимогами, що висуваються до системи відеоспостереження. У той же час, частіше всього у CCTV застосовуються чорно-білі камери, що мають як правило, високу чутливість і розширення екрану. Кольорові камери спостереження використовують у системах CCTV об’єктів, для яких спостереження у кольорі є однією із головних вимог. Вони мають більш низьке по відношенню до чорно-білих камер розширення та чутливість, але дозволяють краще ідентифікувати об’єкт спостереження. Для підвищення чутливості кольорові камери спостереження ряду виробників автоматично переходять у чорно-білий режим при зменшення освітленості. Якщо Вам потрібно, щоб камера не привертала уваги людей, Ви можете використовувати чорно-білі або кольорові мініатюрні камери.

Всі деталі Ви можете уточнити у нашого менеджера.

Звертайтесь до нас!

03110, Україна, Київ, вул. Солом’янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua
© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі