+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Konftel

Новинки

Konftel 250

Konftel 250 - простий спосіб спілкування

Конференц-телефон Konftel 250 - це ідеальне рішення для проведення високоякісних телефонних конференцій. Серед його переваг чудову якість звуку, найбільш затребувані інтелектуальні функції і можливість розширення для великих приміщень. Konftel 250 простий у використанні, але при цьому незамінний для роботи. Якщо вам потрібні тільки найважливіші функції і чудовий звук, ваш вибір - Konftel 250!

Завдяки запатентованій компанією Konftel аудіотехнології OmniSound® 2.0 телефон забезпечує передачу звуку ідеальної чіткості. Він також дозволяє зберігати контакти в телефонній книзі і за допомогою майстра налаштування конференц-зв'язку викликати кілька абонентів або попередньо запрограмовану групу.

Телефон Konftel 250, виконаний в сучасному стилі, ідеально підійде для середнього конференц-залу, а також для більш просторих приміщень при підключенні додаткових мікрофонів.

Цей телефон дозволяє проводити ефективні телеконференції, що економить не тільки час, а й дорожні витрати.

 

Простота підключення

Підключіть Konftel 250 до аналогової телефонної лінії і мережі живлення, і він готовий до роботи! Використовуйте майстер настройки конференц-зв'язку для простого і швидкого створення конференції, а телефонну книгу - для збереження контактів.

Майстер налаштування конференц-зв'язку полегшує здійснення дзвінків

Після створення групи, за допомогою майстра налаштування конференц-зв'язку, з усіма її учасниками можна зв'язатися натисканням всього-лише кількох клавіш. Ця функція дуже зручна при повторних проведеннях телеконференцій. Майстер налаштування конференц-зв'язку може зберігати до 20 груп у рамках кожного профілю.

Функція запису на карту пам'яті формату SD

Телефон Konftel як 250 только простий у вікорістанні, но и оснащень інноваційнімі функціямі. Например, з его помощью можна запісуваті розмови на карту пам'яті формату SD. Це дозволяє документуваті и архівуваті розмови, а такоже передаваті або відтворюваті записи тім, хто НЕ БУВ присутній на конференции. У телефон может буті встановлен SD кара ємністю до 2 Гб, что дозволяє зберігаті более 70 годин запису.

Чудова якість звуку і стильний дизайн

Завдяки запатентованій компанією Konftel аудіотехнології OmniSound® 2.0 телефон забезпечує передачу звуку ідеальної чіткості. Вбудований всеспрямований мікрофон, а також додаткові зовнішні мікрофони, які збільшують зону прийому голоси, дозволяють використовувати телефон Konftel 250 навіть у великих приміщеннях (до 70 м2). Крім того, виконаний в сучасному стилі телефон ідеально підходить для будь-якого конференц-залу.

 

Аудіотехнологія OmniSound® 2.0: неперевершена якість звуку

Використовувана в усіх телефонах Konftel запатентована аудіотехнологія OmniSound® забезпечує передачу звуку ідеальної чіткості. Нова розробка - технологія OmniSound® 2.0, якою оснащений телефон Konftel 250, дозволяє ще більше підвищити якість аудіосигналу. Як і у випадку з полнодуплексной технологією OmniSound®, для отримання оптимального звуку в OmniSound® 2.0 використовується всенаправленний мікрофон і три динаміки. Технологія OmniSound® 2.0 дозволяє звести до мінімуму відволікаючі фонові перешкоди за рахунок ефективного шумозаглушення, а також регулювати рівень гучності під час розмови за допомогою еквалайзера.

 

З питань придбання звертайтеся:

03110, Україна, Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел .: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028 
Е-mail: infotel@infotel.ua

 

Також у розділі:

© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайтаbest
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі