+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

IT безпека та захист інформації

Новинки

Вітаємо нашого колегу

Поспішаємо привітати нашого колегу з Грузії Jemal Kentchadze з успішною здачею екзаменів за рішеннями OpenScape Enterprise виробництва Unify. Підтверждені статуси: Sales Specialist OpenScape Enterprise & Technical Expert OpenScape Enterprise Express.

Tufin™

Tufin ™ - провідний постачальник програмних рішень в області забезпечення інформаційної безпеки.

Tufin ™ - програмне забезпечення, необхідне для аналізу і оптимізації політик міжмережевих екранів, аналізу внесених змін в політики, порівняння політик і т.п. За допомогою даного аналізатора можна провести аналіз політик на відповідність різним міжнародним стандартам.

Компанія заснована в 2005 році провідними експертами по міжмережевих екранів і бізнес-систем, обслуговує більше 1 400 клієнтів в галузях від телекомунікацій і фінансових послуг до енергетики, транспорту і фармацевтики. Визнаний учасник ринку мережевої безпеки, Tufin має партнерські відносини з провідними виробниками, включаючи Cisco, Juniper, Fortinet і F5, зобов'язуючись бути еталоном в області технологічної інновації та спеціалізованих послуг для клієнтів.

Рішення Tufin Orchestration Suite містить ключові бізнес модулі, що охоплюють набори ключових завдань для:

Продукти Tufin SecureTrack ™ і SecureChange ™ Workflow допомагають співробітникам відділів забезпечення безпеки управляти змінами, мінімізувати ризики і істотно зменшити час на прості, часто повторювані завдання шляхом їх автоматизації.

Комбінуючи точність і простоту, Tufin дає можливість адміністраторам безпеки проводити надійний аудит інфраструктури і демонструвати відповідність вимогам корпоративних стандартів.

Tufin SecureTrack ™ - лідируюче на ринку програмне рішення в галузі управління безпекою здійснюваних операцій. Продукт SecureTrack дозволяє організаціям посилити заходи безпеки, знизити кількість переривань в обслуговуванні і автоматизувати щоденні завдання завдяки використанню звітів і можливостей управління системою обмеження доступу.

 

Tufin SecureChange ™ автоматизують процес внесення зміни в політику безпеки для аналізу ризиків, підвищення точності і примусового дотримання політик. Від початкового запиту до підсумкового аудиту, SecureChange значно підвищує рівень безпеки, при цьому час на обробку скорочується вдвічі.

 

Tufin SecureApp є революційний підхід до управління мережевими політиками безпеки, реалізований з точки зору програми. За допомогою SecureApp фахівці з безпеки і власники додатків можуть легко визначити, оновити, відстежити і видалити додатки - без аналізу довгих списків правил доступу на численних міжмережевих екранах і маршрутизаторах.

Якщо Вам цікаво отримати повну консультацію щодо продуктів, вироблених компанією Tufin, зверніться до нас в офіс:

03110, Україна, Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел .: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua

Також, Ви можете заповнити форму запиту

© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі