+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Відеоспостереження

Новинки

Gigaset ZX600 Максимальна зручність

Gigaset ZX600 Максимальна зручність
Bluetooth ZX600 Gigaset - це гарнітура, яка звеличує гнучкість бездротової телефонії на новий рівень. Ви можете вільно переміщатися під час розмови, насолоджуючись досконалим якістю звуку, який пропонує ця гарнітура.

Устаткування для систем відеоспостереження Axis

Устаткування для систем відеоспостереження Axis застосовується в будь-якій сфері, де необхідно відеоспостереження: від приватного сектора до безпечних міст.

AXIS P1435-LE

Камера денного і нічного бачення ідеально підходить для цілодобового відеоспостереження в відкритих приміщеннях, таких як автостоянки та станції технічного обслуговування, а також для загального внутрішнього спостереження, де потрібна компактна камера. Відмінна якість зображення. Камера підтримує дистанційне масштабування і фокусування. Забезпечує ідеально збалансовану якість відео в умовах з сильними змінами в освітленні.

AXIS P1357-E

Підходить для установки на великій площі, де необхідно отримувати детальну інформацію: спостереження в місті, аеропорту, банку або великому роздрібному магазині. Забезпечує якісне зображення в суворих погодних умовах, таких як сніг, дощ, пил, яскраве сонце і екстремально низькі температури. Камера забезпечує високу якість відео зі швидкістю 30 кадрів в секунду при 1080p і 12 кадрів в секунду при 5 мегапикселях. З однієї камери одночасно може передаватися кілька областей завдяки багатокористувацької передачі даних. Має покращену якість і двосторонню підтримку звуку.

AXIS M3045-V

Забезпечує відеоспостереження з високою роздільною здатністю. Відео записується з роздільною здатністю 1920x1080 зі швидкістю 30 кадрів в секунду, що дозволяє контролювати велику площу. Призначена для використання в офісах, роздрібних магазинах, готелях і т.д. Камера стійка до вандалізму і пилу. Порт Power-over-Ethernet (PoE) дозволяє камері передавати відео та отримувати живлення через один кабель. Можливість трансляції потокового відео в HDTV для публічного перегляду через вихід HDMI. Можливість налаштування повідомлень по електронній пошті про події.

AXIS Q8665-LE

PTZ камера призначена для захисту периметра ІЧ-Підсвічування завжди поєднується з камерою для мінімізації втрат енергії та оптимізації видимості. Передбачений вбудований очищувач, який можна використовувати для видалення надлишку води і дощу. У місцях з високим ризиком для пилу, солі, піску і викиду сажі з транспортних засобів можна придбати допоміжну шайбу для розпилення розчин для чищення. Безпечно працює при температурах до -40 ° C / ° F і до 55 ° C / 131 ° F. Функція гейткипера, дозволяє камері автоматично переміщатися в задане положення і відстежує виявлений об'єкт.

© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі