+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Відеоспостереження

Новинки

Gigaset DX800A all in one

Gigaset DX800A all in one
Gigaset DX800A all in one - професійний настільний телефон, призначений для невеликих, в тому числі домашніх, офісів. Ця провідна модель, оснащена 3,5-дюймовим кольоровим дисплеєм, відрізняється сучасним, практичним дизайном і широкою функціональністю.

Устаткування для систем відеоспостереження Axis

Устаткування для систем відеоспостереження Axis застосовується в будь-якій сфері, де необхідно відеоспостереження: від приватного сектора до безпечних міст.

AXIS P1435-LE

Камера денного і нічного бачення ідеально підходить для цілодобового відеоспостереження в відкритих приміщеннях, таких як автостоянки та станції технічного обслуговування, а також для загального внутрішнього спостереження, де потрібна компактна камера. Відмінна якість зображення. Камера підтримує дистанційне масштабування і фокусування. Забезпечує ідеально збалансовану якість відео в умовах з сильними змінами в освітленні.

AXIS P1357-E

Підходить для установки на великій площі, де необхідно отримувати детальну інформацію: спостереження в місті, аеропорту, банку або великому роздрібному магазині. Забезпечує якісне зображення в суворих погодних умовах, таких як сніг, дощ, пил, яскраве сонце і екстремально низькі температури. Камера забезпечує високу якість відео зі швидкістю 30 кадрів в секунду при 1080p і 12 кадрів в секунду при 5 мегапикселях. З однієї камери одночасно може передаватися кілька областей завдяки багатокористувацької передачі даних. Має покращену якість і двосторонню підтримку звуку.

AXIS M3045-V

Забезпечує відеоспостереження з високою роздільною здатністю. Відео записується з роздільною здатністю 1920x1080 зі швидкістю 30 кадрів в секунду, що дозволяє контролювати велику площу. Призначена для використання в офісах, роздрібних магазинах, готелях і т.д. Камера стійка до вандалізму і пилу. Порт Power-over-Ethernet (PoE) дозволяє камері передавати відео та отримувати живлення через один кабель. Можливість трансляції потокового відео в HDTV для публічного перегляду через вихід HDMI. Можливість налаштування повідомлень по електронній пошті про події.

AXIS Q8665-LE

PTZ камера призначена для захисту периметра ІЧ-Підсвічування завжди поєднується з камерою для мінімізації втрат енергії та оптимізації видимості. Передбачений вбудований очищувач, який можна використовувати для видалення надлишку води і дощу. У місцях з високим ризиком для пилу, солі, піску і викиду сажі з транспортних засобів можна придбати допоміжну шайбу для розпилення розчин для чищення. Безпечно працює при температурах до -40 ° C / ° F і до 55 ° C / 131 ° F. Функція гейткипера, дозволяє камері автоматично переміщатися в задане положення і відстежує виявлений об'єкт.

© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі