+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Unify (раніше Siemens Enterprise Communications)

Завантажити

Новинки

Новий модельний ряд лінійних світильників

Шановні наші Замовники і Партнери!Використовуючи інноваційні розробки в області освітлення і сучасні комплектуючі, групі розробників компанії ІнфоТел вдалося добитися значного зниження споживаної потужності при збереженні існуючого рівня світлового потоку, а в певний нових моделях домогтися збільшення рівня світлового потоку при біьше низькому споживанні.Ми хочемо проінформувати Вас про повне оновлення модельного ряду лінійних світильників. Новий модельний ряд лінійних світильників має поліпшені технічні характеристики. Основна відмінність нового покоління лінійних світильників від попереднього покоління в тому, що в при меншій споживаної потужності вони на виході дають такий же рівень світлового потоку, як і моделі лінійних світильників попереднього покоління. Нашим замовникам ми готові надати зразки нових лінійних світильників для тестування, нашим партнерам - для презентації клієнтам в нових проектах і використання в якості демообразцов. Будемо раді взаємовигідній співпраці.Команда ІнфоТел.

HiPath 4000

 

OpenScape 4000 (раніше HiPath 4000) - Оптимальне комунікаційне рішення для середніх, великих і дуже великих підприємств і компаній, як компактно розташованих на єдиній території, так і з географічно розподіленою мережею філій.   

УАТС Siemens HiPath 4000 є наступником популярної комутаційної платформи Hicom 300.   

Прийшовши на зміну Hicom 300, HiPath 4000 поєднує функціональні рішення попередниці, нова якість безпеки і працездатності. Багатий набір функцій і надійна робота системи служать аргументом для користувачів комунікаційних рішень і інтелектуальних додатків у виборі HiPath 4000.

Можливість підключення системних цифрових і IP-телефонів, а також інтеграція програмних клієнтів створюють величезний потенціал для оснащення засобами зв'язку будь-якого робочого місця.

Широкий спектр опцій і інтелектуальні додатки вдосконаленої версії системи роблять HiPath 4000 V 6.0 особливо актуальним варіантом телекомунікаційного рішення.

HiPath 4000, нове покоління платформ IP комунікацій режиму реального часу, пропонує повністю відкриті комунікації, тим самим забезпечуючи cвободу при побудові унікальної корпоративної мережі, що відповідає індивідуальним вимогам.

HiPath 4000 є ідеальним рішенням для конвергентних корпоративних мереж, які обслуговують від 300 до 100 000 користувачів.

Платформа підтримує велику кількість різних комунікаційних протоколів, включаючи відкритий протокол SIP. 10 мільйонів портів в більш ніж 80 країнах переконують в надійності платформи HiPath 4000.

Її сучасна архітектура підтримує створення філіальних рішень з використанням IP мережі, а також економічну роботу окремих систем і корпоративних мереж.

Завдяки відкритим інтерфейсів і додатків забезпечується простота інтеграції з індивідуальними бізнес-процесами підприємства. Спеціальні опції платформи дозволяють забезпечити високу доступність, безперервне функціонування, а також цілісність конфіденційної інформації.

Платформа HiPath 4000 є невід'ємною частиною стратегії "OpenPath" компанії Siemens Enterprise Communications. OpenPath забезпечує підприємствам безмежну гнучкість в розширенні і модернізації своїх телекомунікаційних структур.

Гнучка система ліцензування HiPath 4000, очевидне зниження експлуатаційних витрат, що приводить до зниження ТСО, а також кращі показники ROI говорять самі за себе при аналізі можливості зниження витрат підприємства.

Технічні характеристики

Список основних характеристик:

Опції забезпечення високої відмовостійкості:

Переваги

Рішення

Завдяки HiPath 4000, комунікації знаходяться в центрі всіх бізнес-процесів:

HiPath 4000 SoftGate

HiPath 4000 SoftGate це нове програмне додаток, призначений для філій, використання якого передбачає повний доступ до функцій HiPath для HFA і SIP кінцевих пристроїв.

Можливе підключення абонентів і транков. Це програмне рішення, засноване на стандартному Linux сервері, в поєднанні з OpenStage телефонами, допомагає клієнтам знизити обсяги споживання енергії і знизити оперативні витрати.

HiPath 4000 SoftGate забезпечує VoIP функціональність і легкість інтеграції в архітектуру HiPath4000. Це прикладне програмне забезпечення пропонує повний функціонал HiPath 4000 для кінцевих користувачів IP і підключення ліній зв'язку, засновані на стандартному сервері з Linux SLES.

Будь HiPath 4000 SoftGate плавно інтегрується в систему зв'язку та функціонує як IPDA точки доступу (AP 3700 IP з HG 3500).

Особливості та адміністрування

Відкрита архітектура HiPath 4000 SoftGate також забезпечує інтеграцію в середовищі віртуалізації VMWare, IPv6 можливості, або точка-точка відео інтеграцію.

За допомогою цієї програми, клієнти когут зменшити капітальні витрати (CAPEX), а також оперативні витрати (OPEX).

HiPath 4000 AP-Emergency HiPath 4000 AP-Emergency забезпечує живучість і функціональність для точки доступу (AP) і HiPath 4000 SoftGate. З AP-Emergency продовження роботи можливо і в разі виходу з ладу центрального сервера, керуючого викликами.

Програмне забезпечення може взяти під контроль AP3700IP, інші IP-точки доступу, або SoftGates - тим самим забезпечуючи стійкий зв'язок і всі функції HiPath 4000 в рамках підприємства.

Передумовою є те, що точками доступу контролюється живучість і пристрої як і раніше мають функціонал інфраструктури HiPath 4000.

Це дає Вам оптимальну безпеку для всіх точок доступу і SoftGate підключених до сервера HiPath 4000.

Більш детальну інформацію по системам зв'язку Siemens Ви можете отримати, звернувшись до нас в офіс:

03110, Україна, Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.com.ua

Вартість рішення:
від 4000 euro

 

 

Читайте також

Сімейство HiPath 3000

Міні АТС, УАТС, IP АТС Platan

OpenScape Voice

Сімейство HiPath 3000Міні АТС, УАТС, IP АТС PlatanOpenScape Voice
© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі