+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Unify (раніше Siemens Enterprise Communications)

Новинки

Рішення для готельного бізнесу

Деякий час назад готельні комплекси надавали, фактично, тільки послуги з проживання та сферу розваг. Зараз, в епоху розвитку інформаційних технологій та Інтернет, клієнтам готельних комплексів необхідні сучасні послуги зв'язку - якісна і економічно приваблива телефонний зв'язок, швидкісний безпроводовий Інтернет-доступ і інтерактивні сервіси.

Слід зауважити, що в ряді випадків наявність подібної інфраструктури в готельному комплексі є вирішальним кроком при замовленні номерів, а комерційне надання якісних послуг «Інтернет через Wi-Fi» дозволяє збільшити дохід власника готельного комплексу, повертаючи вкладені інвестиції протягом досить короткого терміну.

Завдання готельної індустрії

Ми готові запропонувати Вам типові рішення для готельних комплексів, від порівняно простих і недорогих комплексів до повноцінної організації готельної мультисервісної мережі з наданням як бездротового доступу для клієнтів, так забезпеченням високошвидкісний зв'язком адміністративні підрозділи.

Готельні рішення «під ключ»

ПриложенияУслугиДоступ в ИнтернетКомпоненты LANПлатформыОконечные устройства

Siemens Hospitality Solutions
- Інтерфейс до PMS
- Голосова пошта
- Тарифікація
- Міні-бар
- Статус кімнати
- Контроль механізмів

- Звітність
- Контроль за обслуговуванням
- Телефонна консоль

Professional Serv.

- Консалтинг в сфері IT

- Проектування
- Навчання Lifecycle Services

-Впровадження
- Підтримка
- Моніторинг Managed Services
- Послуги передачі голосу і даних
- Аутсорсинг

  • - Фіксований і безпровідний 
- HiPath WLAN
- Роутери
- Кабелі
- Комутатори
- Міжмережеві екрани
- Управління
- Планування мережі
IP-системи реального часу

- HiPath 3000 для малих і средніх готелів
- HiPath 4000 / OSV для великих готелів
- Аналогові, цифрові і IP телефони
- SIP телефони
- Програмні клієнти
- Телефони DECT
- Спец. Пристрої
- PDA 
-TabletPC
- WLAN телефони
- Телефон “one touch service”
Безпечна системна інтеграція 
Глобальне партнерство з готельними мережами сетями
Фокус на інновації в готельній сфері

Готельний бізнес, що включає готелі, мотелі, казино, курорти, є областю з високою конкуренцією. Сьогодні цей бізнес потребує:

Обслуговування відвідувачів і надання їм необхідних послуг є критичними. Фактично, симпатії клієнтів є ключовим критерієм і важливою причиною великого числа програм довгострокової оренди номерів "frequent stay".

Компанії, що працюють в готельному бізнесі і проробляють велику роботу, спрямовану на підвищення задоволеності клієнтів, є більш успішними. Але управління численними підрозділами, що обслуговують різні запити відвідувачів, координація динамічних робочих місць не є простим завданням.

Зв'язок - як внутрішня, так і між робочими місцями - грає важливу роль у визначенні оперативної ефективності і рівня обслуговування клієнтів, які очікують ефективно працюючі компанії.

Будучи лідером на ринку корпоративних мереж зв'язку, Siemens Enterprise Communications пропонує сучасне рішення для оптимізації готельного бізнесу - Siemens Hospitality Solutions, основою якого служить інтерфейс для готельних додатків «Інтерфейсний сервер HospiX».

Впровадження системи Інтерфейсний сервер HospiX забезпечує автоматизацію процесів управління, що веде до підвищення економічної ефективності. Доповнюючи стандартні сервіси комунікаційної платформи, HospiX надає можливість інтеграції додаткових модулів, таких як «будильник», мовна пошта, індивідуальний факс для гостей готелю, модуль обліку вартості телефонних розмов.

Інтерфейс призначений для готелів і готельних мереж, де вже встановлені стандартні автоматизовані системи управління (PMS).

«Рішення Siemens HiPath для готельного бізнесу покликані оптимізувати бізнес-процеси за рахунок більш ефективного управління персоналом і підвищення якості обслуговування»

Для того, щоб отримати кваліфіковану консультацію на предмет вибору оптимального рішення для вашого готелю, звертайтеся до нас в офіс:

03110, Україна, Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.com.ua

Також, Ви можете заповнити форму запиту

Читайте також

Системи конференц-зв'язку Конгрес, Альянс

Бездротові DECT-телефони Gigaset

Цифрові системні телефони Siemens

Системи конференц-зв'язку Конгрес, АльянсБездротові DECT-телефони GigasetЦифрові системні телефони Siemens
© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі