+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Технічна підтримка / ІТ Аутсорсінг

Новинки

Gigaset E630 / E630A pозроблений для щоденної напруженої роботи

Gigaset E630 / E630A pозроблений для щоденної напруженої роботи
Стійкий до ударів, бризгів води і до пилу (IP65) Дублювання сигналу виклику вібрацією і світловою індикацією Можливі профілі для приміщень, вулиці та персонального використання

ІТ Аутсорсинг

У сучасному світі відбувається швидкий технологічний розвиток ІТ-галузі, розробляються і впроваджуються нові протоколи і стандарти, нове обладнання і програмне забезпечення. Паралельно з технологічним розвитком ІТ-галузі з'являються нові види зовнішніх і внутрішніх загроз, комплексні проблеми в ІТ-інфраструктурі, пов'язані з роботою різних типів програмно-апаратних пристроїв і програмного забезпечення.

Для підвищення ефективності бізнесу, максимально можливу частину бізнес-процесів компанії намагаються автоматизувати, що призводить до збільшення навантаження і появи додаткових елементів (мережеве обладнання, сервери, програмне забезпечення) в існуючій ІТ-інфраструктурі. Для впровадження нового ІТ-рішення необхідний комплексних підхід в оцінці можливостей існуючої ІТ-інфраструктури (продуктивність, пропускна здатність мережі та інші фактори), профільні знання і досвід впровадження аналогічних ІТ-рішень, так як додаткові елементи можуть впливати всю ІТ-інфраструктуру.

Чим більше мережевих елементів містить ІТ-інфраструктура, тим складніше стає впровадження в неї нових елементів і управління. Для розробки і впровадження нових технічних рішень і подальшого обслуговування всієї ІТ-інфраструктури потрібно більше фахівців різної кваліфікації. Навіть найпростіша ІТ-інфраструктура невеликої компанії включає активне і пасивне устаткування локальної мережі, обладнання для забезпечення ІТ-безпеки від зовнішніх загроз і вірусів, персональні комп'ютери співробітників з програмним забезпеченням, сервер для обміну / зберігання інформації і електронної пошти, систему телефонного зв'язку, систему безперебійного живлення, бухгалтерські та інші програми, які можуть встановлюватися на сервері для спільної роботи користувачів.

Безперервність бізнесу - це одне з ключових вимог до ІТ-інфраструктурі. Міцні та оперативне відновлення при аварійній ситуації досягаються шляхом дублювання (кластеризації) основних модулів і вузлів, періодичним архівуванням даних з кожного елемента ІТ-інфраструктури, резервування електроживлення, впровадження комплексного захисту від зовнішніх загроз. Для снижения рисков и предупреждения аварийных ситуаций, на постоянной основе необходимо проводить плановые мероприятия по модернизации оборудования и программного обеспечения, обновлять архивные копии конфигурационных настроек и данных, отслеживать обновления системы комплексной защиты от внешних угроз, анализировать попытки несанкционированного доступа к ИТ-инфраструктуре и подозрительные IP-пакеты (файлы и письма).

 

Наші фахівці, мають практичні навички і багатий досвід в розробці та впровадженні індивідуальних ІТ-рішень для компаній різного рівня і ринкових сегментів, в комплексному ІТ аутсорсингу телекомунікаційних систем, що складаються з декількох функціональних елементів на базі обладнання різних виробників.

Ми пропонуємо повний комплекс послуг з ІТ Аутсорсингу Вашої ІТ-інфраструктури:

Передача ІТ-інфраструктури в спеціалізовану компанію на ІТ Аутсорсинг дозволить Вам отримати не тільки максимально можливу комфортність в роботі, але і значну економію часу при впровадженні проектних рішень та технічної підтримки.

Ми Готові Виконувати Повний комплекс робіт по ІТ Аутсорсингу:

Звертайтеся до нас!

03110, Україна, Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел .: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
E-mail: service@infotel.ua
© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі