+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Напрямки діяльності

Новинки

LED EXPO 2017 - міжнародна виставка світлодіодних рішень

 Компанія Інфотел взяла участь в 4 міжнародній виставці світлодіодних рішень LED EXPO 2017, яка проходила з 13-15 вересня.

IT безпека і захист інформації

З кожним роком в світі збільшується кількість кіберзлочинів і кібератак. В останні роки в Україні різко зросла кількість навмисних втручань (хакерських або кібератак) в роботу інформаційних систем всіх державних і комерційних структур. У переважній більшості випадків, після здійснення хакерських атак, робота підприємств блокується від декількох годин до декількох днів, що призводить до суттєвих фінансових втрат.

Нові інформаційні технології вносять постійні зміни в робочі процеси компаній і наше повсякденне життя. У кожній компанії є інформація, яка є конфіденційною. У деяких випадках вартість такої конфіденційної інформації в сотні разів перевищує вартість мережевий інфраструктури всієї компанії (активного і пасивного устаткування локальної мережі, мережевих ресурсів для зберігання інформації, комплексних систем захисту інформації). Витік конфіденційної інформації, як правило, призводить до значних фінансових втрат, особливо при розробках нових технологій і продуктів. В даний час інформація перетворилася в товар, який можна придбати, продати, обміняти.

Крім витоку конфіденційної інформації існують інші види інформаційних загроз, які спрямовані на часткову або повну зупинку робочих процесів в компанії, блокування оперативного доступу до необхідних зовнішніх і внутрішніх інформаційних ресурсів, зниження продуктивності мережевої інфраструктури або її повну зупинку, фізичне пошкодження окремих вузлів (елементів) комп'ютерної техніки.

Ми пропонуємо проектування та впровадження сучасних рішень по Інформаційної безпеки та захисту інформації, налаштування під індивідуальні бізнес-завдання і подальше обслуговування:

Інформаційна безпека - це захищеність мережевої інфраструктури і інформаційних систем від випадкового або навмисного втручання (внутрішнього або зовнішнього), крадіжки інформації та / або блокування робочих процесів, що завдають шкоди власникам і користувачам інформації.

Сучасні інформаційні системи складаються з великої кількості елементів і вузлів різного ступеня автономності. Так як всі елементи пов'язані між собою і обмінюються даними, то кожен з елементів може піддатися зовнішньому впливу або вийти з ладу.

Всі елементи сучасної інформаційної системи можна розділити на основні 4 групи:

Всі небезпечні впливу на сучасні інформаційні системи можна розділити на випадкові і навмисні, яким можуть піддається інформаційні системи.

Причинами випадкових впливів при експлуатації можуть бути:

Навмисні дії на інформаційні системи, як правило, відбуваються з якоюсь конкретною метою, і можуть здійснюватися співробітниками або гостями компанії, співробітниками конкурента, або спеціально найнятими фахівцями.

Навмисні дії можуть бути обумовлені різними мотивами і цілями:

Найбільш поширеним видом навмисного впливу і порушення інформаційної безпеки є несанкціонований доступ до інформаційних ресурсів компанії. Порушник використовує будь-яку помилку в системі інформаційного захисту, наприклад, при нераціональному виборі засобів захисту, їх некоректної встановлення та налаштування.

Отримавши несанкціонований доступ до інформаційних ресурсів компанії, порушник може здійснити розкрадання, зміна або знищення будь-якої доступної йому інформації.

Зловмисники можуть отримати несанкціонований доступ до конфіденційної інформації наступними способами:

            Основні принципи забезпечення інформаційної безпеки сучасними системами:

Якщо Вас зацікавило впровадження системи IT безпеки і захисту інформації звертайтеся до нас, ми підберемо оптимальне рішення:

03110, Україна, Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел .: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua

© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі