+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Unify (раніше Siemens Enterprise Communications)

Новинки

OpenScape Office HX

OpenScape Office HX - це серверний програмний портал для cистем зв'язку на базі платформ HiPath 3000.

Програма індивідуального ліцензування дозволяє використовувати різні бізнес програми відповідно до вимог клієнта.

OpenScape Office HX підтримує такі функції і особливості:

Доступність - Статус присутності

Ця функція дозволяє користувач позначіті свою прісутність. Так користувач всегда знає хто на нараді, хто проводити телефонна розмова, коли смороду будут Доступні и як краще до них додзвонітіся. Такоже ви можете оновлюваті свою прісутність через телефон або інтернет, если перебуваєте поза Офісом.

Уніфікованій комунікаційній портал MyPortal

Кожен співробітник має доступ до цілого ряду комунікаційних сервісів на одному екрані. Він може використовувати дану програму для читання, управління і спілкування по електронній пошті, голосовій пошті, факсу або для обміну миттєвими повідомленнями.

Статус присутності і повідомлення голосової пошти змінюються динамічно на основі подій, запланованих в календарі Outlook. Таким чином, абонент завжди отримує останню інформацію про доступність персоналу.

Перемикання між системами або інтерфейсами не обов'язково, що, не дивно, збільшує продуктивність персоналу. Завдяки інтеграції CTI, телефонні номери можна набирати з файлів, і підключених зовнішніх і внутрішніх телефонних директорій.

Консоль оператора ПК myAttendant

Інтегроване додаток "myAttendant" пропонує виняткові функції для телефонії, офіс адміністраторів і керівників робочих груп - єдиний екран показує вхідні дзвінки, виклики в черзі і статус присутності кожного співробітника в компанії. Можливо перевіряти ящик голосової пошти або змінюйте статус користувача (з його дозволу).

Голосова пошта

Переадресація повідомлень з мобільного телефону і наземної лінії зв'язку на єдиний ящик голосової пошти OpenScape Office. Постійний доступ до останньої інформації та простота в управлінні. Використовуйте ПК для призначення пріоритетів повідомлень без необхідності їх прослуховування. Записуйте важливі телефонні розмови, щоб прослухати їх повторно.

Ви тепер вільні, щоб приділити більше уваги тому, хто дзвонить.

 

Вартість рішення:  
від 1800 euro

 

 

Читайте також

Контакт-центр OpenScape Office Contact Center

IP-АТС Siemens HiPath OpenScape Office MX

OpenScape Voice

Контакт-центр OpenScape Office Contact CenterIP-АТС Siemens HiPath OpenScape Office MXOpenScape Voice
© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі