+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Unify (раніше Siemens Enterprise Communications)

Новинки

Fanvil H2S

Fanvil H2S
IP- телефон Fanvil H2S - створений спеціально для готелів, що пред'являють високі вимоги до телефонної інфраструктури та якості сервісу. Підтримує до 2-х SIP-акаунтів, харчування PoE. Вартість: 60 USD.

OpenScape Office

OpenScape Office

Єдине рішення для уніфікованих комунікацій і спільної роботи, створене спеціально для компаній малого і середнього бізнесу

З рішенням OpenScape Office компанії малого та середнього бізнесу з кожним днем ​​зможуть виконувати все більше роботи, підвищуючи якість обслуговування клієнтів і заощаджуючи свої кошти.

OpenScape Office - це просте у використанні рішення в області уніфікованих комунікацій, що надає інтегровані сервіси для голосового та конференц-зв'язку, функції голосової пошти, обміну повідомленнями, мобільності, мультимедійного контакт-центру і присутності, які найбільш повно і гнучко забезпечують неперевершені можливості уніфікованих комунікацій для користувачів в компаніях малих і середніх розмірів.

Відео: Siemens OpenScape Office.

Підвищуйте свою продуктивність

Підвищіть якість обслуговування клієнтів

Економте кошти

OpenScape Office пропонує гнучкі рішення в залежності від поточних потреб компанії і існуючої ІТ-інфраструктури:

OpenScape Office MX - це функціонально закінчене рішення для уніфікованих комунікацій з можливістю роботи в мережі для автономних і многооб'ектних середовищ.

OpenScape Office LX - це функціонально закінчене рішення для уніфікованих комунікацій, що працює на стандартних серверах в окремих, розподілених або віртуалізованних програмних середовищах.

Уніфіковані комунікації з OpenScape Office HX - це проста установка програмного забезпечення для клієнтів, які вже використовують продукт HiPath 3000 або зацікавлені в ньому.

Контакт-центр OpenScape Office в якості вбудованого модуля в OpenScape Office MX, LX і HX пропонує персоналу з обслуговування клієнтів потрібні їм інструменти для вирішення проблем і розвитку продажів.

Більш детальну інформацію по системам зв'язку Siemens Ви можете отримати, звернувшись до нас в офіс:

03110, Україна, Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел .: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.com.ua

Вартість рішення:
от 3000 euro

Читайте також

Контакт-центр OpenScape Office Contact Center

HiPath 4000

IP-АТС Siemens HiPath OpenScape Office MX

Контакт-центр OpenScape Office Contact CenterHiPath 4000IP-АТС Siemens HiPath OpenScape Office MX
© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі