+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Завантажити

Новинки

IP телефон Fanvil X3S / X3SP

IP телефон Fanvil X3S / X3SP
 Fanvil X3S / X3SP - це просунутий і доступний IP-телефон c кольоровим дисплеєм для SMB-бізнесу. В апараті 2 SIP-лінії, 4 програмованих клавіші, HD-аудіо звук, режим конференції до 3-х учасників.Вартість: 52 USD

Про компанію

Компания "ІнфоТел" – багатопрофільна інжинірингова компанія, що надає повний спектр послуг по впровадженню сучасних рішень в області інформаційних технологій, гарантованого електроживлення, світлодіодного освітлення і кондиціонування. Ми працюємо на ринку з 2004 року і є офіційним партнером більш ніж 15 світових виробників, пропонуючи споживачам широкий асортимент, гарантії і оптимальні терміни поставки

Об’єднуючи якість пропонованого обладнання та роботу команди досвідчених кваліфікованих спеціалістів, ми створюємо індивідуальні рішення для оптимізації Вашого бізнесу за наступними напрямками:

Клієнти компанії. Ми маємо досвід роботи з компаніями та організаціями з різних галузей бізнесу, економіки, промисловості, державними установами і готові запропонувати нашим замовникам надійні інноваційні рішення.

Сервіс та гарантії. Ми суворо дотримуємося всіх гарантійних зобов'язань на продані і встановлені нами системи і рішення по усіх напрямках діяльності. Гарантійне і післягарантійне обслуговування впроваджених рішень забезпечує наш сервісний центр.

Навчальний центр. Для навчання Ваших фахівців завжди до Ваших послуг наш навчальний центр "Академія професійного тренінгу", який авторизований компаніями UNIFY (раніше Siemens, Німеччина) і PLATAN (Польща). Викладацький склад також дипломований компанією Digium (система Asterisk, рівень dCAP).

Ми маємо досвід роботи з компаніями та організаціями з різних галузей бізнесу, економіки, промисловості, державними установами і готові запропонувати нашим замовникам надійні інноваційні рішення.

Вся діяльність нашої компанії підтверджена відповідними ліцензіями та сертифікатами.

Ми володіємо головним офісом у Києві, філіалом у Львові, а також представництвом у Грузії.

5 причин звернутись саме до нас:

Своїх партнерів ми забезпечуємо консультаційною, маркетинговою, рекламною і технічною підтримкою.

Звертайтесь до нас!

03110, Україна, Київ, вул. Солом’янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.com.ua

Читайте також

Ліцензії та сертифікати

Наші клієнти

Контакти

Ліцензії та сертифікатиНаші клієнтиКонтакти
© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі