+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Gigaset

Новинки

Компанія Інфотел вітає з Великоднем !

Співробітники компанії Інфотел від щирого серця вітають вас зі Світлим Христовим воскресінням - Пасхою Господньою! Бажаємо вам виконання всіх ваших надій і благих починань, миру, добра і любові!

Gigaset L410 - Модуль гучного зв'язку для бездротових телефонів

Gigaset L410 - Модуль гучного зв'язку для бездротових телефонів

Модуль гучного зв'язку для комфортного спілкування по телефону

Gigaset L410 - це абсолютно новий рівень комфорту при спілкуванні по телефону. Цей пристрій являє собою компактний модуль гучного зв'язку, за допомогою якого можна спілкуватися, не відриваючись від домашніх справ. Прикріпивши його до свого одягу, ви будете насолоджуватися чудовою якістю звуку. Телефонні дзвінки можна приймати безпосередньо на Gigaset L410 або перенаправляти на даний модуль з трубки DECT / GAP натисненням однієї кнопки. Крім того, Gigaset L410 підтримує енергозберігаючу технологію ECO DECT, економлячи електроенергію і зменшуючи рівень електромагнітного випромінювання. Випробуйте справжній комфорт спілкування разом з Gigaset L410!

Відео: Перша в світі гарнітура до домашнього телефону - L410.

 

Комфортне спілкування

З модулем гучного зв'язку Gigaset L410 вам не доведеться страждати від незручностей, пов'язаних з використанням звичайної телефонної трубки. Досить прикріпити його до верху одягу, і ваші руки звільняться для інших справ. Якість звуку при цьому залишається приголомшливо високим. На відміну від гарнітур, що одягаються на голову, Gigaset L410 ніяк не соромлячись вас. Ви навіть можете забути про те, що взагалі його носите, настільки комфортним стає спілкування по телефону!

L410 - Модуль гучного зв'язку для комфортного спілкування по телефону


Gigaset L410 - Комфортне спілкування. Просте підключення та налаштування

Gigaset L410 - це свобода спілкування без будь-яких складнощів. Цей модуль легко встановити і налаштувати - досить просто зареєструвати його на базовій станції телефону DECT / GAP, причому Gigaset L410 є сумісним з усіма бездротовими і дротовими телефонами з підтримкою стандартів DECT і GAP. Перенаправлення дзвінка зі звичайною телефонної трубки на даний модуль гучного зв'язку здійснюється одним натисканням на кнопку1. Крім безперешкодного перемикання між Gigaset L410 і телефонною трубкою ви можете приймати і завершувати дзвінки безпосередньо на Gigaset L410. Хочете влаштувати телефонну конференцію? Скористайтеся відразу двома такими модулями! Двоє людей зможуть говорити по ним одночасно.

Неперевершена легкість

Gigaset L410 анітрохи не обтяжить вас. Це пристрій важить лише 30 грам, тому ви можете навіть забути про те, що воно взагалі закріплено на вашому одязі. При цьому L410 володіє великою зоною дії - до 50 м від базової станції в приміщенні і до 300 м на вулиці. Заряджений модуль гучного зв'язку працює в режимі розмови 5 годин або перебувати в режимі очікування близько 120 годин.

 

L410 - Зона действия до 50 м

Зона дії до 50 м Вільно переміщайтеся і розмовляйте по гучному зв'язку в межах 50 м від базової станції.

L410 - Многозадачность

Багатозадачність Чи не відривайтеся від справ при розмові по телефону.

L410 - Носимое устройство

Носи пристрій Прикріплюється до одягу за допомогою кліпси.Ідеальний звук і чітка індикація

Gigaset L410 дозволяє змінювати гучність звуку в процесі телефонної розмови, а висока якість звучання дасть можливість вловити кожне слово співрозмовника. Система індикації на основі світлодіодів сповістить вас про вхідні дзвінки, необхідності підзарядки акумулятора і т.д.

L410 - Идеальный звук и четкая индикация
L410 - ECO DECT

ECO DECT: Економія електрики і низький рівень випромінення4

Модуль гучного зв'язку Gigaset L410 оснащується економічним імпульсним блоком пітанія5, який сприяє економії електрики, а, отже, і ваших грошей. Цей пристрій вміє змінювати потужність сигналу свого передавача в залежності від відстані до базової станції. Більш того, ви можете самостійно зменшити цей параметр на 80% 6, вибравши режим роботи ECO Mode. Ще однією економічною функцією є ECO Mode Plus з нульовим випроміненням4, яка використовується при роботі модуля гучного зв'язку і телефонної трубки в режимі очікування.

 

------------------------------------------------

1З моделями Gigaset SL400 / SL400A (сумісні моделі вказані на сайті www.gigaset.com/compatibility).

2 Якщо пристрій зареєстровано на базовій станції Gigaset з підтримкою ECO DECT. 3 Якщо пристрій зареєстровано на базовій станції Gigaset з підтримкою ECO Mode Plus.

4 Потужність передавача зводиться до нуля, коли модулі гучного зв'язку і телефонні трубки знаходяться в режимі очікування і за підтримки технології ECO Mode Plus усіма зареєстрованими на базі пристроями.

5 У порівнянні зі звичайними базовими станціями Gigaset.

6 Для всіх зареєстрованих модулів гучного зв'язку і телефонних трубок - в порівнянні з режимом без ECO Mode, а також в порівнянні з нашими звичайними бездротовими телефонами.

Якщо Вам цікаво отримати повну консультацію щодо продуктів, вироблених компанією Gigaset, зверніться до нас в офіс:

03110, Україна, Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел .: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua

Також, Ви можете заповнити форму запиту

Також у розділі:

© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі