+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Телрос

Завантажити

Новинки

Компанія Yealink сертифікована як Advanced Technology Partner успішно виконавши всі сертифікаційні вимоги компанії Unify

Компанія Yealink, провідний світовий постачальник рішень для корпоративної комунікації та спільної роботи, оголосила про те, що вона сертифікована як Advanced Technology Partner в знак визнання успішного виконання всіх сертифікаційних вимог компанії Unify.

Системи конференц-зв'язку Конгрес, Альянс

ТОВ «Інфотел-Дистрибуція» пропонує три системи конференц-зв'язку виробництва ЗАТ «ТЕЛРОС» для проведення аудиоконференций і селекторних нарад: «Конгрес», «Альянс» і «Сенатор» Устаткування диференціюється по здійснюваним функцій і орієнтоване на замовників з різними фінансовими можливостями.

Системи виконані у вигляді окремого модуля, який підключається до будь-якої цифрової АТС по PRI E-DSS1 і дозволяє проводити наради від 20 до 60 учасників.

Компанія «ТЕЛРОС» першою з російських виробників розробила системи селекторного зв'язку для цифрових АТС і залишається на сьогоднішній день єдиною компанією в Росії, яка повністю розробляє і апаратне, і програмне забезпечення, що гарантує їх повну сумісність. Це обумовлює і основна відмінність «Альянсу» і «Конгресу» від рішень на базі плат комп'ютерної телефонії (CTI-серверах).

А саме, в системах конференц-зв'язку ЗАТ «ТЕЛРОС» реалізований захист від переривання конференції при зависанні або відключенні ПК (обладнання продовжує працювати автономно).

Розробка і виробництво систем конференц-зв'язку відповідає російським і міжнародним вимогам (Сертифікат Держстандарту Росії

Системи сертифікації ГОСТ Р ІСО 9001-2001 (ISO 9001: 2000) і володіє укладенням «Військового регістра», що засвідчує наявність умов, що забезпечують виконання державного оборонного замовлення.

Гарантія на системи конференц-зв'язку становить 1 рік.

«Конгрес» - досконала, високотехнологічна, багатофункціональна система, покликана задовольнити найвимогливіших замовників, які звикли завжди бути на піку прогресу, швидко і ефективно приймати життєво-важливі рішення. Кількість учасників конференції - до 60 абонентів.

«Альянс» - потужне сучасне обладнання, ідеальне за співвідношенням ціна / якість. Основні і додаткові функціональні можливості даної системи влаштують більшість замовників. Кількість учасників конференції - до 60 абонентів.

«Сенатор» - новою розробкою «ТЕЛРОС» в лінійці обладнання конференц-зв'язку є система селекторного зв'язку "Сенатор". Основна перевага системи "Сенатор" - 120 одночасних учасників конференції на один модуль і розширений функціонал продукту.

І «Альянс», «Конгрес» і «Сенатор» підключаються до будь-яких цифрових АТС по стандартному потоку PRI EDSS-1. За час експлуатації дане обладнання відмінно зарекомендувало себе в роботі з АТС наступних світових виробників:

ВиробникАТС
AlcatelAlcatel
AvayaDefinity, СМ8ххх, IP Office
EricssonMD 110, BusinessPhone
NortelNetworks Meridian
SiemensHicom, HiPath
SamsungiDCS 500, OfficeServ
VEFKTR Квант-Е
PanasonicKX-TD 500

Якщо Вам цікаво отримати повну консультацію щодо продуктів, вироблених компанією ТЕЛРОС, звертайтеся до нас в офіс:

03110, Україна, Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.com.ua

Читайте також

Сімейство HiPath 3000

HiPath 4000

Сімейство HiPath 3000HiPath 4000
© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі