+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Alcatel-Lucent Enterprise

Новинки

Gigaset A420 White Чистий функціональність

Gigaset A420 White Чистий функціональність
Якщо ви шукаєте простий і надійний в роботі телефон для повсякденного використання, то оптимальним вибором буде модель Gigaset A420. Вона володіє великим висококонтрастним дисплеєм з підсвічуванням, на якому легко читаються текст і навігаційні елементи. Під вбудовану телефонну книжку можна записати до 100 номерів та імен. Висока якість звуку забезпечує технологія HSPTM. Крім того, Gigaset A420 може похвалитися високою економічністю за рахунок енергозберігаючого режиму Eco Mode Plus.

Точки доступу WIFI Alcatel−Lucent OmniAccess Stellar AP1231 / AP1232

Багатофункціональні точки доступу Alcatel-Lucent OmniAccess® Stellar серії AP1231 і AP1232 - високопродуктивне мультігігабітное обладнання корпоративного рівня стандарту 802.11ac Wave 2 для розгортання мовлення з великою кількістю учасників, надійним покриттям і високою щільністю передачі даних. Бездротова точка доступу серії OmniAccess Stellar AP1231 і AP1232 забезпечує широку пропускну здатність і зручність роботи. Дана високопродуктивна серія стандарту 802.11ac підтримує максимальну паралельну швидкість передачі даних 4,266 Гбіт / с (подвійна швидкість 1733 Мбіт / с при 5 ГГц і 800 Мбіт / с при 2,4 ГГц), дві висхідні лінії з каналами 2,5 GbE і 1 GbE , 160 МГц (VHT 160 *), розрахований на багато користувачів режим MIMO (MU-MIMO) і чотири просторових потоку (4SS). Вона забезпечує одночасну багатоадресну передачу даних на кілька пристроїв, максимізуючи пропускну здатність і підвищуючи продуктивність мережі. У пристрої застосовується вдосконалена технологія для бездротових локальних мереж (WLAN), динамічна настройка радіочастот, архітектура WiFi з розподіленим управлінням, контроль доступу до захищеної мережі за рахунок уніфікації доступу, вбудований інтелектуальний аналіз додатків і аналітика, що робить дану модель ідеальної для підприємств будь-якого розміру, яким потрібна просте і безпечне бездротове рішення, придатне для масштабування.
Точка доступу WIFI Alcatel-Lucent OmniAccess® Stellar AP1231
Управління розгортанням за допомогою Alcatel-Lucent OmniVista 2500. Пристрої AP1231 і AP1232 можуть управлятися локальною системою управління мережею (NMS) Alcatel-Lucent OmniVista® 2500. Пакет управління наступного покоління для OmniVista 2500 містить у собі просунуту архітектуру, яка потребує використання апаратних контролерів, забезпечуючи уніфікований доступ по зручній для користувача схемою, і має вбудований диспетчер аутентифікації єдиної політики (UPAM), який допомагає визначитися зі стратегією аутентифікації і застосуванням політик для пристроїв співробітників, гостьових пристроїв і пристроїв BYOD. OmniVista 2500 надає розширені можливості для управління радіочастотами, wIDS / wIPS для виявлення і запобігання вторгнень, а також надає можливості планування зони покриття мережі WiFi (heatmap).
Управління розгортанням за допомогою Alcatel-Lucent OmniVista Cirrus. Бездротові точки AP1231 і AP1232 можуть управлятися хмарної платформою Alcatel-Lucent OmniVista® Cirrus. OmniVista®Cirrus забезпечує безпечну, отказостійку і масштабовану хмарну платформу управління мережею. Таке рішення пропонує легке розгортання мережі і просте розгортання послуг з розширеною аналітикою. Хмарна платформа OmniVista®Cirrus пропонує інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, а також уніфікований доступ з безпечної аутентифікації і політиками доступу для користувачів і пристроїв.
Бездротова точка доступу WIFI Alcatel-Lucent OmniAccess® Stellar AP1232
Plug and play: розгортання захищеного кластера, керованого через Web (HTTPS). Моделі AP1231 і AP1232 за замовчуванням працюють в кластерній архітектурі, забезпечуючи спрощене розгортання за принципом «вмикай і працюй». Кластер точок доступу - це автономна система, яка складається з групи пристроїв OmniAccess Stellar і віртуального контролера, який є точкою доступу, зворотньою для керування кластером. Один кластер підтримує до 64 бездротових точок. Кластерна архітектура точки бездротової мережі забезпечує спрощене і швидке розгортання. Як тільки перша точка налаштована за допомогою майстра налаштування, інші бездротові точки в мережі, автоматично оновлять конфігурацію. Це забезпечує працездатність всієї мережі протягом декількох хвилин після початку настройки. Alcatel-Lucent OmniAccess® Stellar AP1231 і AP1232 підтримують автоматичне налаштування параметрів Zero Touch Provisioning за допомогою механізму Alcatel-Lucent OXO Connect R2, за допомогою якого всі бездротові пристрої в кластері будуть безпечно отримувати дані початкового завантаження з локальної системи OXO Connect.
Інтегроване управління гостьовим доступом. Alcatel-Lucent OmniAccess® Stellar AP1231 і AP1232 підтримують доступ до управління кластером на основі ролей. Права доступу визначаються ролями: доступ адміністратора (Admin), доступ для перегляду (Viewer) і не пройшли ідентифікацію (Guest Operator). Доступ Guest Operator спрощує створення гостьового облікового запису і управління ним, тому цей варіант може використовувати будь-яка особа, яка не є фахівцем в інформаційних технологіях, наприклад, співробітник по прийому відвідувачів або клерк за стійкою реєстрації. Також вони підтримують вбудований настроюємий портал авторизації (captive portal), який пропонує клієнтам унікальний гостьовий доступ.
QoS для уніфікованих комунікаційних додатків. Моделі AP1231 і AP1232 підтримують тонке налаштування параметрів якості обслуговування (QoS) для розмежування і забезпечення кращих параметрів QoS для кожного додатка. Вони повністю сумісні зі стандартом 802.11e (WMM), що забезпечує маркування RTP / SRTP сесій, це покращує роботу таких додатків як Skype for bussines, Google Hangout і подібних до них.
Управління радіочастотами. Технологія динамічного регулювання діапазону (RDA) автоматично призначає канали та параметри живлення, забезпечує динамічну частотну селекцію (DFS) / TPC і гарантує, що бездротові точки WIFI будуть захищені від усіх джерел радіочастотних перешкод (RFI), що забезпечує надійність і високу продуктивність бездротових локальних мереж . Точки доступу AP1231 і AP1232 можуть бути налаштовані для часткового або повного моніторингу частотного діапазону. Ця функція використовується для аналізу спектра і захисту від вторгнення в бездротову мережу.
Додаткову інформацію щодо обладнання від Alcatel-Lucent Enterprise Ви можете отримати, звернувшись до нас в офіс:
03110, Україна, Київ, вул. Солом`янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua

Багатофункціональні точки доступу Alcatel-Lucent OmniAccess® Stellar серії AP1231 і AP1232 - високопродуктивне мультігігабітное обладнання корпоративного рівня стандарту 802.11ac Wave 2 для розгортання мовлення з великою кількістю учасників, надійним покриттям і високою щільністю передачі даних. Бездротова точка доступу серії OmniAccess Stellar AP1231 і AP1232 забезпечує широку пропускну здатність і зручність роботи. Дана високопродуктивна серія стандарту 802.11ac підтримує максимальну паралельну швидкість передачі даних 4,266 Гбіт / с (подвійна швидкість 1733 Мбіт / с при 5 ГГц і 800 Мбіт / с при 2,4 ГГц), дві висхідні лінії з каналами 2,5 GbE і 1 GbE , 160 МГц (VHT 160 *), розрахований на багато користувачів режим MIMO (MU-MIMO) і чотири просторових потоки (4SS). Апарат забезпечує одночасну багатоадресну передачу даних на кілька пристроїв, максимізуючи пропускну здатність і підвищуючи продуктивність мережі. У пристрої застосовується вдосконалена технологія для бездротових локальних мереж (WLAN), динамічна настройка радіочастот, архітектура WiFi з розподіленим управлінням, контроль доступу до захищеної мережі за рахунок уніфікації доступу, вбудований інтелектуальний аналіз додатків і аналітика, що робить дану модель ідеальною для підприємств будь-якого розміру, яким потрібне просте і безпечне бездротове рішення, придатне для масштабування.

Точка доступу WIFI Alcatel-Lucent OmniAccess® Stellar AP1231

Управління розгортанням за допомогою Alcatel-Lucent OmniVista 2500. Пристрої AP1231 і AP1232 можуть управлятися локальною системою управління мережею (NMS) Alcatel-Lucent OmniVista® 2500. Пакет управління наступного покоління для OmniVista 2500 містить у собі просунуту архітектуру, яка потребує використання апаратних контролерів, забезпечуючи уніфікований доступ по зручній для користувача схемою, і має вбудований диспетчер аутентифікації єдиної політики (UPAM), який допомагає визначитися зі стратегією аутентифікації і застосуванням політик для пристроїв співробітників, гостьових пристроїв і пристроїв BYOD. OmniVista 2500 надає розширені можливості для управління радіочастотами, wIDS / wIPS для виявлення і запобігання вторгнень, а також надає можливості планування зони покриття мережі WiFi (heatmap).

Управління розгортанням за допомогою Alcatel-Lucent OmniVista Cirrus. Бездротові точки AP1231 і AP1232 можуть управлятися хмарною платформою Alcatel-Lucent OmniVista® Cirrus. OmniVista®Cirrus забезпечує безпечну, отказостійку і масштабовану хмарну платформу управління мережею. Таке рішення пропонує легке розгортання мережі і просте розгортання послуг з розширеною аналітикою. Хмарна платформа OmniVista®Cirrus пропонує інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, а також уніфікований доступ з безпечної аутентифікації і політиками доступу для користувачів і пристроїв.

Бездротова точка доступу WIFI Alcatel-Lucent OmniAccess® Stellar AP1232

Plug and play: розгортання захищеного кластера, керованого через Web (HTTPS). Моделі AP1231 і AP1232 за замовчуванням працюють в кластерній архітектурі, забезпечуючи спрощене розгортання за принципом «вмикай і працюй». Кластер точок доступу - це автономна система, яка складається з групи пристроїв OmniAccess Stellar і віртуального контролера, який є точкою доступу, зворотньою для керування кластером. Один кластер підтримує до 64 бездротових точок. Кластерна архітектура точки бездротової мережі забезпечує спрощене і швидке розгортання. Як тільки перша точка налаштована за допомогою майстра налаштування, інші бездротові точки в мережі, автоматично оновлять конфігурацію. Це забезпечує працездатність всієї мережі протягом декількох хвилин після початку настройки. Alcatel-Lucent OmniAccess® Stellar AP1231 і AP1232 підтримують автоматичне налаштування параметрів Zero Touch Provisioning за допомогою механізму Alcatel-Lucent OXO Connect R2, за допомогою якого всі бездротові пристрої в кластері будуть безпечно отримувати дані початкового завантаження з локальної системи OXO Connect.

 

Інтегроване управління гостьовим доступом. Alcatel-Lucent OmniAccess® Stellar AP1231 і AP1232 підтримують доступ до управління кластером на основі ролей. Права доступу визначаються ролями: доступ адміністратора (Admin), доступ для перегляду (Viewer) і не пройшли ідентифікацію (Guest Operator). Доступ Guest Operator спрощує створення гостьового облікового запису і управління ним, тому цей варіант може використовувати будь-яка особа, яка не є фахівцем в інформаційних технологіях, наприклад, співробітник по прийому відвідувачів або клерк за стійкою реєстрації. Також вони підтримують вбудований настроюємий портал авторизації (captive portal), який пропонує клієнтам унікальний гостьовий доступ.

QoS для уніфікованих комунікаційних додатків. Моделі AP1231 і AP1232 підтримують тонке налаштування параметрів якості обслуговування (QoS) для розмежування і забезпечення кращих параметрів QoS для кожного додатка. Вони повністю сумісні зі стандартом 802.11e (WMM), що забезпечує маркування RTP / SRTP сесій, це покращує роботу таких додатків як Skype for bussines, Google Hangout і подібних до них.

Управління радіочастотами. Технологія динамічного регулювання діапазону (RDA) автоматично призначає канали та параметри живлення, забезпечує динамічну частотну селекцію (DFS) / TPC і гарантує, що бездротові точки WIFI будуть захищені від усіх джерел радіочастотних перешкод (RFI), що забезпечує надійність і високу продуктивність бездротових локальних мереж . Точки доступу AP1231 і AP1232 можуть бути налаштовані для часткового або повного моніторингу частотного діапазону. Ця функція використовується для аналізу спектра і захисту від вторгнення в бездротову мережу.

Пропонуємо ознайомитись зі схожим пристроєм: точка доступу AP1251

Додаткову інформацію щодо обладнання від Alcatel-Lucent Enterprise Ви можете отримати, звернувшись до нас в офіс:

03110, Україна, Київ, вул. Солом`янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua

© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайтаbest
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі