+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Телефонія, IP АТС, міні АТС

Новинки

Новий модельний ряд лінійних світильників

Шановні наші Замовники і Партнери!Використовуючи інноваційні розробки в області освітлення і сучасні комплектуючі, групі розробників компанії ІнфоТел вдалося добитися значного зниження споживаної потужності при збереженні існуючого рівня світлового потоку, а в певний нових моделях домогтися збільшення рівня світлового потоку при біьше низькому споживанні.Ми хочемо проінформувати Вас про повне оновлення модельного ряду лінійних світильників. Новий модельний ряд лінійних світильників має поліпшені технічні характеристики. Основна відмінність нового покоління лінійних світильників від попереднього покоління в тому, що в при меншій споживаної потужності вони на виході дають такий же рівень світлового потоку, як і моделі лінійних світильників попереднього покоління. Нашим замовникам ми готові надати зразки нових лінійних світильників для тестування, нашим партнерам - для презентації клієнтам в нових проектах і використання в якості демообразцов. Будемо раді взаємовигідній співпраці.Команда ІнфоТел.

Бездротові системи зв'язку

Сучасні телекомунікаційні системи зв'язку забезпечують постійний і надійний доступ до ресурсів мережі, але для мобільних співробітників, які постійно переміщаються по території підприємства необхідний бездротовий доступ до всіх ресурсів і функцій телекомунікаційної системи. В якості рішень щодо забезпечення постійного зв'язку з мобільними співробітниками використовуються бездротові системи зв'язку стандарту DECT і / або Wi-Fi.

Доступ до внутрішніх ресурсів телекомунікаційної системи, а також в телефонні мережі загального користування може реалізовуватися через бездротові системи зв'язку DECT (Digital European Cordless Telecommunications) або WiFi, які є невід'ємною частиною комплексної системи зв'язку на підприємстві.

Основні цілі впровадження бездротових систем зв'язку DECT і / або WiFi:

Бездротові системи мікростільникового зв'язку DECT включають: базові станції DECT, контролер базових станцій DECT для забезпечення безперервності розмови при перемиканні абонента з однієї базової станції на іншу під час переміщення по території, абонентські пристрої. Якість зв'язку в системах мікросотового зв'язку DECT забезпечується шляхом аналізу частотного діапазону і вибору кращого каналу для зв'язку. Устаткування систем зв'язку DECT забезпечують захист від несанкціонованого доступу в мережу за рахунок шифрування радіоканалу і системи аутентифікації абонентських пристроїв.

Бездротові системи зв'язку WiFi є універсальним рішенням, яке дозволяє мобільним співробітникам користуватися ресурсами як телекомунікаційній системі, так і ресурсами локальної мережі. Але по порівняння з системами мікросотового зв'язку DECT у WiFi систем дальність зв'язку значно менше, що вимагає встановлення більшої кількості точок доступу при розгортанні бездротового сегмента на території підприємства. Крім цього, при розгортанні бездротового WiFi сегмента потрібна наявність комутаторів з підтримкою PoE або підводити до кожної точки доступу окреме електроживлення.

Також важливим параметром є час автономної роботи абонентських пристроїв без підзарядки. Час роботи абонентських пристроїв DECT більше, ніж WiFi.

Наша компанія пропонує послуги проектування і реалізації проектів Бездротовиго зв'язку на базі обладнання Siemens-Unify, або обладнання Gigaset PRO створеного для IP-АТС на основі протоколу SIP.

Якщо Вас зацікавило впровадження в Вашій компанії системи бездротового зв'язку звертайтеся до нас, ми підберемо оптимальне рішення:

03110, Україна, Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел .: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028

e-mail: infotel@infotel.ua

© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі