+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Cisco

Новинки

IP-телефон Alcatel-Lucent 8078s Bluetooth® Premium Deskphone

IP-телефон Alcatel-Lucent 8078s Premium Deskphone (BT) дає змогу підключити до АТС OmniPCX Office, OmniPCX Enterprise, OpenTouch ™ Business Edition за допомогою корпоративного протоколу NOE, розробленого Alcatel-Lucent, або по протоколу SIP.

Cisco TelePresence

Cisco TelePresence

Cisco TelePresence

Системи імерсивні телеприсутності Cisco TelePresence забезпечують ідеальні умови для проведення зустрічей і організації спільної роботи. Увійдіть в спеціалізовану студію і опинитеся з колегами за одним столом. Всі необхідні складові - освітлення, камери, столи і мікрофони - відрізняються простотою і зручністю у використанні. Ви можете не замислюватися про технічні аспекти сеансу зв'язку, а зосередитися на предметі обговорення, в ході якого зможете спілкуватися зі співрозмовниками як при особистій зустрічі.

Cisco TelePresence System серії 3000

Проводьте особисті зустрічі з віддаленими замовниками, постачальниками і партнерами за допомогою системи телеприсутності Cisco TelePresence System серії 3000. Ця система надає стіл переговорів, за яким з одного боку можуть зібратися до шести учасників. Завдяки неймовірно чіткому і реалістичного відеозображення ви зможете стежити за реакцією своїх співрозмовників, а за рахунок звуку CD-якості ви не пропустите жодного слова.

Cisco TelePresence System серії 3200

За допомогою системи телеприсутності Cisco TelePresence System серії 3200 ви зможете скористатися всіма функціями технології Cisco TelePresence, збираючи при цьому за столом переговорів ще більше учасників. Це рішення ідеально підходить для центральних офісів або великих регіональних представництв компанії. Завдяки даній серії систем можна проводити віртуальні наради і вести спільну роботу з великою кількістю співробітників.

 

 

Cisco TelePresence System серії 1300

Використовуйте весь потенціал технології Cisco TelePresence в переговорних кімнатах. Система Cisco TelePresence System серії 1300 зі стильним екраном і трьома камерами дозволяє проводити наради за участю до шести чоловік з кожного боку.

 

 

Cisco TelePresence T3

Cisco TelePresence T3 - система імерсивні телеприсутності. Рішення ретельно розроблено для забезпечення природних умов для спільної роботи і швидкого прийняття рішень. Завдяки ефективному поєднанню технологій і дизайну кожен учасник наради може спілкуватися зі своїми співрозмовниками точно так же, як і при проведенні звичайної зустрічі. Портфель рішень Cisco TelePresence дає переваги, які здатні якісно змінити ваш бізнес.

Звертайтесь до нас!

03110, Україна, Київ, вул. Солом′янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028

e-mail: infotel@infotel.ua

© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі