+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Cisco

Новинки

Cisco VoIP

Cisco VoIP

Підприємства малого бізнесу все частіше застосовують IP-телефонію (VoIP) в якості основи для телефонного зв'язку. Впровадивши приватну систему IP-телефонії (IP PBX) або Скориставшись сервісами VoIP, які забезпечуються провайдерами з «хмари», невелике підприємство може підвищити гнучкість, розширити свої можливості та Скоротити витрати. Оскільки все більше компаній малого бізнесу здійснюють передачу голосу і даних по одній мережі, їм необхідна мережева інфраструктура, що дозволяє оптимально пріоритезувати чутливий до затримок голосовий трафік. Їм також потрібно рішення, що забезпечує надійність, масштабованість, а також сервіс і підтримку на рівні бізнес класу.

Компанія Cisco пропонує велику кількість моделей IP-телефонів і мережевих комутаторів, серед яких можна знайти пристрої, Відповідні вимогам і фінансовим можливостям будь-якого підприємства малого бізнесу. Працюючи разом, ці пристрої забезпечують для IP-телефонії всеохоплюючий набір розширених функцій безпеки та управління, а також необхідний рівень якості обслуговування (QoS). Спочатку Розроблені для функціонування в якості інтегрованого рішення, Пропоновані пристрої дозволяють створити потужну VoIP-платформу бізнес класу на будь-якому підприємстві малого бізнесу.

IP-телефони Cisco і комутатори Cisco Small Business Предоставляютя всі функції, потрібні для створення рішення VoIP на підприємствах малого бізнесу, включаючи функцію PoE, управління якістю обслуговування і Розширені служби безпеки. Як частина інтегрованого рішення Cisco вони забезпечують переваги пристроїв, розроблених для спільної роботи, а також наступні переваги:
  • Перевірена якість Cisco. IP-телефони Cisco і комутатори Cisco Small Business ретельно протестовані для гарантії функціональної сумісності з рішеннями Cisco Small Business; вони забезпечують перевірену продуктивність і надійність.
  • Проста установка. IP-телефони і комутатори Cisco можна встановити за кілька хвилин. Всі комутатори Оснащені зручними засобами управління з веб-інтерфейсом, які проведуть вас через весь процес установки.
  • Повне обслуговування і підтримка. IP-телефони Cisco і комутатори Cisco Small Business обслугову- ються Центром підтримки Cisco Small Business Support Center. У разі виникнення проблем в системі голосової і мережевий зв'язку достатньо зателефонувати за один телефонний номер.
  • Функціональна сумісність. IP-телефони Cisco і комутатори Cisco Small Business підтримують практично будь-які телефонні служби Cisco або інших постачальників, незалежно від того, є вони зовнішніми або реалізовані у вигляді локальної IP PBX.

Звертайтесь до нас!

03110, Украина, Київ,в ул. Солом′янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028

e-mail: infotel@infotel.ua

Читайте також

IP-телефон Yealink VP530

Система IP телефонії X8004

IP-телефон Yealink VP530Система IP телефонії X8004
© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі