+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Кондиціонування та вентиляція

Новинки

Менеджер з продажу мережевого обладнання (LAN)

Функціональні обов'язки:Продажі комплексних проектів з будівництва і модернізації мережевої інфраструктури замовників, включаючи активне і пасивне мережеве обладнання локальних мереж (LAN), обладнання для передачі даних між відділеннями та філіями компаній (WAN), бездротові WiFi сегменти мережевої інфраструктури;Активний пошук нових клієнтів і проектів, розвиток співпраці з існуючими клієнтами;Проведення переговорів, виявлення потреб клієнтів в необхідних мережевих рішеннях і обладнанні;Підготовка комерційних пропозицій і презентацій за індивідуальними технічним рішенням для клієнтів...

Промислові (прецизійні) кондиціонери

Промислові кондиціонери використовуються в нежитлових приміщеннях (офісах, торгових центрах, ресторанах, виробничих будівлях) для створення комфортного робочого середовища для персоналу та нормального функціонування обладнання. Від побутового кондиціонера промисловий відрізняється площею приміщення, яку потрібно охолодити. Часто система охолодження повітря встановлюється для усієї будівлі одразу і може виконувати декілька функцій: технологічне кондиціювання, вентиляція, зволоження та очищення повітря. Правильно підібраний промисловий кондиціонер забезпечить дотримання усіх необхідних параметрів повітряного середовище та відповідність вимогам виробничого процесу.

Прецизійний кондиціонер – спеціальне обладнання для точної підтримки параметрів повітря (температура, вологість, чистота потоку і тд.) у приміщеннях. Такі кондиціонери відрізняються високою точністю та надійністю, встановлюються в будь-яких приміщеннях, де необхідна точна підтримка мікроклімату.

Компанія ІнфоТел здійснює продаж промислових прецизійних кондиціонерів для приміщень будь-якої площі, а також їх доставку і монтаж. Також, ми пропонуємо сервісне обслуговування встановлених кондиціонерів, що дає можливість попередити можливі поломки та вихід обладнання із ладу.

Комплексний проект складається із декількох стадій:

Враховуючи наявний досвід роботи з різним обладнанням, у своїх рішеннях ми базуємось на обладнання виробника STULZ.

За кваліфікованою консультацією звертайтесь:

03110, Україна, Київ, вул. Солом’янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028

e-mail: infotel@infotel.ua

Читайте також

STULZ

Daikin

Mitsubishi Heavy

STULZDaikinMitsubishi Heavy
© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі