+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Кондиціонування та вентиляція

Новинки

IP-телефон Alcatel-Lucent 8058s Premium Deskphone

 Конфігурується під будь-яке робоче місце, телефон моделі Alcatel-Lucent 8058s Premium Deskphone підходить для використання в офісах з незакріпленими робочими місцями, для роботи по групах або співробітників call-центрів.Рекомендована ціна: 459 USD. Конфігурується під будь-яке робоче місце, телефон моделі Alcatel-Lucent 8058s Premium Deskphone підходить для використання в офісах з незакріпленими робочими місцями, для роботи по групах або співробітників call-центрів.

Промислові (прецизійні) кондиціонери

Промислові кондиціонери використовуються в нежитлових приміщеннях (офісах, торгових центрах, ресторанах, виробничих будівлях) для створення комфортного робочого середовища для персоналу та нормального функціонування обладнання. Від побутового кондиціонера промисловий відрізняється площею приміщення, яку потрібно охолодити. Часто система охолодження повітря встановлюється для усієї будівлі одразу і може виконувати декілька функцій: технологічне кондиціювання, вентиляція, зволоження та очищення повітря. Правильно підібраний промисловий кондиціонер забезпечить дотримання усіх необхідних параметрів повітряного середовище та відповідність вимогам виробничого процесу.

Прецизійний кондиціонер – спеціальне обладнання для точної підтримки параметрів повітря (температура, вологість, чистота потоку і тд.) у приміщеннях. Такі кондиціонери відрізняються високою точністю та надійністю, встановлюються в будь-яких приміщеннях, де необхідна точна підтримка мікроклімату.

Компанія ІнфоТел здійснює продаж промислових прецизійних кондиціонерів для приміщень будь-якої площі, а також їх доставку і монтаж. Також, ми пропонуємо сервісне обслуговування встановлених кондиціонерів, що дає можливість попередити можливі поломки та вихід обладнання із ладу.

Комплексний проект складається із декількох стадій:

Враховуючи наявний досвід роботи з різним обладнанням, у своїх рішеннях ми базуємось на обладнання виробника STULZ.

За кваліфікованою консультацією звертайтесь:

03110, Україна, Київ, вул. Солом’янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028

e-mail: infotel@infotel.ua

Читайте також

STULZ

Daikin

Kentatsu

STULZDaikinKentatsu
© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі