+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Asterisk (виробник Digium)

Новинки

IP телефон Fanvil X5G

IP телефон  Fanvil X5G
 Fanvil X5G - це IP-телефон бізнес-класу з додатковим рідкокристалічним дисплеєм і програмованими клавішами для відображення статусів абонентів і швидкого набору. Звук HD якості, 6 SIP-акаунтів / ліній, LCD дисплей (128x64), а також другий (64x192) екран з (8x5 = 40 віртуальних DSS / BLF клавіш), 500 контактів в тел. книзі, 3-стороняя конференція, SIP hotspot, VPN: L2TP (Basic Unencrypted) / OpenVPN, подвійний гігабітний 2 * 10/100 / 1000Mб Ethernet порт з 802.3af PoE (без БП в комплекті).Рекомендована вартість: 85 USD

VoIP шлюзи

VoIP шлюзи Asterisk

В даний час багато компаній продовжують використовувати традиційні аналогові і цифрові АТС, які не дозволяють підключитися до операторів зв'язку по з'єднувальним IP лініях, а також здійснювати дзвінки через Інтернет або корпоративну мережу передачі даних.

IP ATC Asterisk може використовуватися в якості універсального Медіа і VoIP-шлюзу, поєднуючи вашу АТС з оператором зв'язку за допомогою сучасних протоколів і інтерфейсів (ISDN / IP / GSM / FXO), і розширюючи функціональні можливості існуючої телефонної мережі організації.

Построение IP телефонии Астериск с VoIP шлюзомДля збереження вкладених інвестицій в кабельну інфраструктуру і аналогові абонентські пристрої, а також для мінімізації витрат на інтеграцію IP АТС Asterisk з існуючу телефонну мережу організації, архітектурою програмної платформи Asterisk передбачено взаємодію з будь-якими зовнішніми голосовими VoIP шлюзами і GSM шлюзами, які підключаються до IP ATC Asterisk по протоколу IP.

VoIP-шлюз (Voice over IP-шлюз)

VoIP шлюз Asterisk - Инфотел VoIP-шлюз (Voice over IP-шлюз) - це пристрій, який виробляє перетворення голосового трафіку з аналогового або цифрового виду в IP для передачі через Інтернет або корпоративну мережу, і зворотне перетворення.

VoIP шлюз являє собою окреме зовнішній пристрій, що має один або кілька Ethernet портів для підключення до мережі IP, і в залежності від моделі та функціональне призначення може містити один або кілька цифрових портів (ISDN), аналогових портів для підключення аналогових телефонних апаратів (FXS) , і аналогових портів для підключення сполучних ліній (FXO).

Необхідна кількість і моделі VoIP шлюзів для забезпечення телефонного зв'язку підбирається виходячи з кількості аналогових і цифрових сполучних ліній з оператором зв'язку, кількості і місця розташування аналогових абонентів, які необхідно підключити до програмної платформи Asterisk.

При підборі необхідного обладнання ми використовуємо VoIP шлюзи з різною щільністю аналогових (FXS / FXO) і цифрових (ISDN) портів.

Найбільш поширені моделі VoIP шлюзів, які використовуються в проектах

VoIP шлюз - Инфотел

VoIP шлюзы - Инфотел

GSM VoIP шлюзи

Програмна платформа IP АТС Asterisk підтримує підключення GSM шлюзів, які виробляють перетворення голосового трафіку з GSM мережі мобільного оператора в IP мережу, і зворотне перетворення. Основне призначення GSM шлюзів - зниження витрат на мобільний зв'язок. Зниження витрат досягається шляхом реалізації певних настройок IP АТС Asterisk, що дозволяє при наборі мобільного номера на внутрішній лінії здійснювати через GSM шлюз внутрішньо дзвінок по мережі мобільного оператора за мінімальним тарифом, якщо дзвінки в середині мережі не включені в абонентську плату.

GSM VoIP шлюз - ИнфотелGSM шлюз підбирається в залежності від необхідної кількості одночасних розмов в мережі кожного мобільного оператора.

Ми пропонуємо установку і підключення GSM шлюзів з фіксованою кількістю каналів і / або модульні, які дозволяють виробляти установку додаткових GSM модулів в базовий блок при необхідності.

Додаткову інформацію та розрахунок вартості індивідуального рішення IP-телефонії Asterisk для Вашого підприємства Ви можете отримати, звернувшись до нас в офіс:

03110, Україна, Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел .: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua

© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі