+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Новинки

Gigaset A420 White Чистий функціональність

Gigaset A420 White Чистий функціональність
Якщо ви шукаєте простий і надійний в роботі телефон для повсякденного використання, то оптимальним вибором буде модель Gigaset A420. Вона володіє великим висококонтрастним дисплеєм з підсвічуванням, на якому легко читаються текст і навігаційні елементи. Під вбудовану телефонну книжку можна записати до 100 номерів та імен. Висока якість звуку забезпечує технологія HSPTM. Крім того, Gigaset A420 може похвалитися високою економічністю за рахунок енергозберігаючого режиму Eco Mode Plus.

Про компанію Еaton

Про компанію Еaton

Eaton – багатогалузева промислова корпорація з більш ніж столітнім досвідом в області надання рішень для ефективного управління електричною, гідравлічною і механічною енергією.

Eaton є світовим технологічним лідером у виробництві компонентів, систем та надання послуг для забезпечення якості, розподілу та управління електроживленням; гідравлічних компонентів для промислових та мобільних додатків; паливних, гідравлічних ат пневматичних систем для військової та цивільної авіації; комплектуючих, що забезпечують покращення експлуатаційних характеристик, економію палива та безпеку легкових і вантажних автомобілів. Компанія здійснює продажі у більш ніж 150 країнах світу.

Інтегровані у склад електротехнічного підрозділу продукти, що раніше випускалися під такими відомими брендами як Powerware, MGE Office Protection Systems, Best Power, Pulizzi, и Aphel, дозволили Eaton міцно зайняти позицію світового лідера у сфері виробництва обладнання для захисту, управління та розподілу електроживлення.

Завдяки цьому Eaton, будучи OEM- партнером найбільших транснаціональних корпорацій, пропонує своїм клієнтам дійсно повний спектр товарів та послуг, що гарантує якісне електроживлення відповідальної електроніки промислових, державних та комерційних підприємств.

Продуктова лінійка Eaton Power Quality – це сучасні системи для забезпечення якісного електроживлення від одного постачальника, включаючи джерела безперебійного живлення (ДБЖ), мережеві фільтри, пристрої для розподілу навантаження (PDU), віддаленого моніторингу, мережеві адаптери, датчики, шафи, а також програмне забезпечення та додаткові послуги.

Сайт виробника: http://www.eaton.com/Eaton/index.htm

За кваліфікованою консультацією звертайтесь до нас в офіс:

03110, Україна, Київ, вул. Солом’янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua
© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі