+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Jabra

Новинки

Гарнітури Jabra

Jabra входить в GN Group, засновану майже 150 років тому, і сьогодні ми єдині, хто створює як побутові навушники, професійні гарнітури, так і слухові апарати в рамках однієї компанії. Ми втілюємо нові можливості з єдиною метою - зробити так, щоб ваше життя заграло новими відмінним звучанням. Ми створюємо справжні бездротові навушники, що пропонують вам повну свободу. Jabra це шумопригнічуючи гарнітури, що дозволяють блокувати небажаний фоновий шум; гарнітури з високою якістю звучання, завдяки яким ваш співрозмовник буде чути голос з кристально чистим звуком. Jabra виготовляє сучасні спортивні навушники з різноманітними функціями, які допоможуть вам побити власні рекорди. Кожен продукт допомагає вам почути більше, зробити більше і досягти більшого. Купуючи пристрої Jabra, ви знаєте, що отримуєте найкращі продукти на ринку. Вони створені, щоб стати такими. Шукайте гарнітуру відповідну особливостям роботи вашого бізнесу.

Вибирайте з доступних за вартістю провідних рішень або зручних бездротових гарнітур, що дозволяють відходити від робочого столу під час розмови. Всі гарнітури пропонуються у варіанті QD для настільного телефону або USB - для комп'ютера, надаючи універсальне рішення для різних умов роботи. Бездротові гарнітури доступні як в варіанті Bluetooth, так і DECT, тому ви можете бути впевнені, що ваша розмова не перерветься, а переговори з важливими клієнтами пройдуть на найвищому рівні. Більш того, можна вибрати навушники для контакт центру з функцією шумозаглушення, що дозволяють максимально сконцентруватися на виконуваній роботі.

Гарнітури Jabra

Наші гарнітури і спікерфони працюють без будь-яких складних налаштувань з більш ніж 10 000 традиційними настільними телефонами. Вони орієнтовані на майбутнє і сумісні з усіма софтфонамі і веб-клієнтами, від Cisco Jabber до Skype for Business. Забезпечення відмінного обслуговування клієнтів починається з надійності. Гарнітури Jabra для контакт-центрів прості у використанні сьогодні і будуть прості у використанні завтра, незалежно від оснащення вашого офісу. В результаті задоволені всі: і ваші клієнти і ваші співробітники.

Наші фахівці допоможуть вам знайти найкраще рішення для вашої компанії. Складуть вигідну цінову пропозицію і дадуть рекомендації для конкретних умов використання того або іншого пристрою. Для детальної інформації звертайтеся до нас в офіс:

Шукайте гарнітуру відповідну особливостям роботи вашого бізнесу. Вибирайте з доступних за вартістю провідних рішень або зручних бездротових гарнітур, що дозволяють відходити від робочого столу під час розмови. Всі гарнітури пропонуються у варіанті QD для настільного телефону або USB - для комп'ютера, надаючи універсальне рішення для різних умов роботи.
Бездротові гарнітури доступні як в варіанті Bluetooth, так і DECT, тому ви можете бути впевнені, що ці відносини не перерветься, а переговори з важливими клієнтами пройдуть на найвищому рівні. Більш того, можна вибрати навушники для контакт центру з функцією шумозаглушення, що дозволяють максимально сконцентруватися на виконуваній роботі.
Наші гарнітури і спікерфони працюють без будь-яких складних налаштувань з більш ніж 10 000 традиційними настільними телефонами. Вони орієнтовані на майбутнє і сумісні з усіма софтфонамі і веб-клієнтами, від Cisco Jabber до Skype for Business.Обеспеченіе відмінного обслуговування клієнтів починається з надійності. Гарнітури Jabra для контакт-центрів прості у використанні сьогодні і будуть прості у використанні завтра, незалежно від оснащення вашого офісу. В результаті задоволені всі: і ваші клієнти і ваші співробітники.

03110, Україна, Київ, вул. Солом`янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail:infotel@infotel.ua

© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайтаbest
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі