+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Новинки

Інтернет-маркетолог, контент-менеджер.

Функціональні обов'язки:Підготовка статей та презентацій по продуктам та послугам компанії, реалізованим проектам, оновлення та редагування їх на сайті;Налагодження та відстеження результатів рекламних компаній по просуванню товарів і послуг компанії в Інтернеті і соціальних мережах;Проведення розсилок рекламних матеріалів по електронній пошті;Взаємодія з підрядниками при оновленні Інтернет ресурсів компанії (сайти, сторінки в соціальних мережах);Постійний аналіз та корегування маркетингових активностей в Інтернеті та соціальних мережах (Google Adwords, Google Analytics, Facebook).

ІнфоТел Грузія

Наша компанія має власне представництво у Грузії (місто Тбілісі), що займається дистрибуцією телекомунікаційних систем Unify, IP-АТС Platan, радио-телефонов Gigaset та систем конференц- зв’язку Телрос. Окрім поставки обладнання, представництво забезпечує сервісну підтримку проданих та встановлених систем, а також навчання персоналу замовника.

Ми маємо досвід роботи з компаніями та організаціями різних сфер бізнесу, економіки, промисловості, державними установами та готові запропонувати нашим замовникам надійні інноваційні рішення на території Грузії.

Компанія володіє власним штатом спеціалістів в галузі збуту, проектування і монтажу телекомунікаційних систем. Всі продавці та інженери мають повну вищу технічну освіту, спеціалізовану освіту навчальних курсів від виробників та досвід роботи з пропонованим обладнанням.

Нашим замовникам ми готові запропонувати високий рівень надання консультацій, поставку сучасних високотехнічних рішень, виконання своїх зобов’язань в повному обсязі і та в домовлені терміни.

Наші контакти у Грузії 

Джемалі Кенчадзе
Директор представництва
Просп. Церетелі, 116, Дідубе Плаза, 0119, Тбілісі, Грузія
тел.: +995 32 234 16 09
e-mail: infotel.ge@gmail.comkentchadze@infotel.ua
© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі