+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Новинки

Компанія Yealink сертифікована як Advanced Technology Partner успішно виконавши всі сертифікаційні вимоги компанії Unify

Компанія Yealink, провідний світовий постачальник рішень для корпоративної комунікації та спільної роботи, оголосила про те, що вона сертифікована як Advanced Technology Partner в знак визнання успішного виконання всіх сертифікаційних вимог компанії Unify.

ІнфоТел Грузія

Наша компанія має власне представництво у Грузії (місто Тбілісі), що займається дистрибуцією телекомунікаційних систем Unify, IP-АТС Platan, радио-телефонов Gigaset та систем конференц- зв’язку Телрос. Окрім поставки обладнання, представництво забезпечує сервісну підтримку проданих та встановлених систем, а також навчання персоналу замовника.

Ми маємо досвід роботи з компаніями та організаціями різних сфер бізнесу, економіки, промисловості, державними установами та готові запропонувати нашим замовникам надійні інноваційні рішення на території Грузії.

Компанія володіє власним штатом спеціалістів в галузі збуту, проектування і монтажу телекомунікаційних систем. Всі продавці та інженери мають повну вищу технічну освіту, спеціалізовану освіту навчальних курсів від виробників та досвід роботи з пропонованим обладнанням.

Нашим замовникам ми готові запропонувати високий рівень надання консультацій, поставку сучасних високотехнічних рішень, виконання своїх зобов’язань в повному обсязі і та в домовлені терміни.

Наші контакти у Грузії 

Джемалі Кенчадзе
Директор представництва
Просп. Церетелі, 116, Дідубе Плаза, 0119, Тбілісі, Грузія
тел.: +995 32 234 16 09
e-mail: infotel.ge@gmail.comkentchadze@infotel.ua
© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі