+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Новинки

Новий модельний ряд лінійних світильників

Шановні наші Замовники і Партнери!Використовуючи інноваційні розробки в області освітлення і сучасні комплектуючі, групі розробників компанії ІнфоТел вдалося добитися значного зниження споживаної потужності при збереженні існуючого рівня світлового потоку, а в певний нових моделях домогтися збільшення рівня світлового потоку при біьше низькому споживанні.Ми хочемо проінформувати Вас про повне оновлення модельного ряду лінійних світильників. Новий модельний ряд лінійних світильників має поліпшені технічні характеристики. Основна відмінність нового покоління лінійних світильників від попереднього покоління в тому, що в при меншій споживаної потужності вони на виході дають такий же рівень світлового потоку, як і моделі лінійних світильників попереднього покоління. Нашим замовникам ми готові надати зразки нових лінійних світильників для тестування, нашим партнерам - для презентації клієнтам в нових проектах і використання в якості демообразцов. Будемо раді взаємовигідній співпраці.Команда ІнфоТел.

ІнфоТел Грузія

Наша компанія має власне представництво у Грузії (місто Тбілісі), що займається дистрибуцією телекомунікаційних систем Unify, IP-АТС Platan, радио-телефонов Gigaset та систем конференц- зв’язку Телрос. Окрім поставки обладнання, представництво забезпечує сервісну підтримку проданих та встановлених систем, а також навчання персоналу замовника.

Ми маємо досвід роботи з компаніями та організаціями різних сфер бізнесу, економіки, промисловості, державними установами та готові запропонувати нашим замовникам надійні інноваційні рішення на території Грузії.

Компанія володіє власним штатом спеціалістів в галузі збуту, проектування і монтажу телекомунікаційних систем. Всі продавці та інженери мають повну вищу технічну освіту, спеціалізовану освіту навчальних курсів від виробників та досвід роботи з пропонованим обладнанням.

Нашим замовникам ми готові запропонувати високий рівень надання консультацій, поставку сучасних високотехнічних рішень, виконання своїх зобов’язань в повному обсязі і та в домовлені терміни.

Наші контакти у Грузії 

Джемалі Кенчадзе
Директор представництва
Просп. Церетелі, 116, Дідубе Плаза, 0119, Тбілісі, Грузія
тел.: +995 32 234 16 09
e-mail: infotel.ge@gmail.comkentchadze@infotel.ua
© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі