+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Gigaset

Новинки

IP-телефон Alcatel-Lucent 8028s Premium Deskphone

Повнофункціональний IP-телефон Alcatel-Lucent 8028s Premium Deskphone з функцією полнодуплексной гучного зв'язку з інтуїтивно зрозумілим і інтерактивним призначеним для користувача інтерфейсом - універсальне рішення для ефективної та професійної телефонного зв'язку.

Gigaset C530A IP - інновація для профі

Рішення з функціями традиційної та інтернет-телефонії з вбудованим автовідповідачем і доступом до онлайн-ресурсів. Модель Gigaset C530A IP з підтримкою паралельних дзвінків і відмінною якістю звуку дозволить Вам удосконалити процес спілкування.

Gigaset C530A IP- будучи двурежімним телефоном з підтримкою фіксованих ліній зв'язку та Інтернет-телефонії, дозволить здійснювати до 3 дзвінків одночасно. Всі дзвінки з VoIP відрізняються високою якістю HD-звуку, завдяки технології HDSP ™ для бездоганно чистого відтворення сказаного. Автовідповідач на 30 хвилин записів дозволить зберегти всі пропущені дзвінки, що надійшли під час вашої відсутності. А якщо ви цінуєте екологічний аспект, то Gigaset C530A IP також порадує вас своєю економічною технологією енергозбереження ECO DECT. Підключення до 6 DECT трубок Gigaset з індивідуальним номером і зв'язком між ними.

Gigaset C530A IP володіє найширшим функціоналом:

Вкрай практичні функції автовідповідача

Gigaset C530A IP оснащений цифровим автовідповідачем, який спроектований для Вашої максимальної зручності. Записи будуть збережені навіть при відключенні електроживлення! Його обсягу записи на 30 хвилин буде достатньо для збереження всіх залишених повідомлень. Сповіщення про нові повідомлення з'являються на трубці телефону, додатково можна запрограмувати автовідповідач таким чином, щоб при новому надходженні він відсилав текстові ізвещенія1 на зовнішній номер, наприклад на ваш мобільний телефон. При прослуховуванні дата і час кожного повідомлення оголошуються голосом. Управління автовідповідачем можливо як з телефонної трубки, так і з базової станції. Крім того, Gigaset C530A IP підтримує функцію запису телефонних розмов в режимі реального часу, що допоможе вам зберегти необхідну інформацію або просто послужить приємним спогадом.

Переваги Інтернет-телефонії

Gigaset C530A IP дозволяє вести до трьох паралельних розмов і пропонує вам максимальну гнучкість в будь-якій ситуації. Вам надається можливість вибору оптимальної телефонної лінії для кожного дзвінка: Інтернет або фіксована лінія. VoIP-телефонія передає будь-яку розмову при дивовижному якості HD-звука1, навіть якщо ви ведете розмову при використанні режиму гучного зв'язку, одночасно займаючись іншими справами. А якщо ви телефонуєте іншому власникові телефону Gigaset IP за допомогою мережі Gigaset.net1, то цей дзвінок буде здійснено абсолютно безкоштовно, незалежно від того в якій точці світу знаходиться ваш співрозмовник. Gigaset C530A IP пропонує вам всі основні зручності Інтернет-телефонії і воістину є оптимальним рішенням для першокласної зв'язку.

Розумні онлайн-сервіси

З моделлю Gigaset C610A IP, ви зможете використовувати безліч корисних онлайн-додатків і оцінити абсолютно новий рівень сучасної телефонії. Широкий спектр інформаційних послуг Інтернету знаходиться прямо на кінчиках ваших пальців: новини, прогноз погоди та гороскоп оновлюються щодня, крім цього ви можете скористатися перекладачем, перевірити особистий біоритм або застосувати енціклопeдію і перетворювач величин всього лише за допомогою декількох операцій. Якщо у вас є обліковий запис на eBay®, Facebook® або Twitter®, то ви зможете отримувати моментальні повідомлення про актуальних ставках, онлайн-друзів або tweet-повідомленнях®. Функція перегляду поштової скриньки дозволить перевірити електронну пошту, не включаючи комп'ютер. З Gigaset C610A IP Вам, крім цього, забезпечений доступ до онлайн-довідника для пошуку людей чи організацій (жовті і білі сторінки)1.

Зручні додаткові функції

Кольоровий дисплей з високою роздільною здатністю робить меню Gigaset C530A IP інтуїтивно зрозумілим і приємним для читання. Окремі контакти і контактні групи тепер завжди будуть у вас під рукою, для зберігання їх даних в Gigaset C530A IP вбудована телефонна книга на 150 записів з можливістю створення VIP-груп з індивідуальними рингтонами.

ECO DECT: Чисте енергозбереження та нульове випромінення3

Економічний блок живлення телефону GigasetECO DECTC530 IP споживає зменшена кількість електрічества2, зберігаючи таким чином ваші гроші, а також природні ресурси. Як і всі бездротові телефони Gigaset, він може змінювати потужність сигналу між трубкою і базою в залежності від відстані між ними. Також ви самі можете знизити потужність сигналу бази Gigaset С530 IP на 80% 4 шляхом вибору режиму ECO Mode. Більш того, технологія ECO Mode Plus3 з режимом нульового випромінювання знижує потужність сигналу практично до нуля, коли трубка знаходиться в режимі очікування.

Телефон з підтримкою VoIP і аналогової телефонної мережі, оснащений автовідповідачем: комбінація високоякісної реалізації зв'язку та зручностей Інтернету робить Gigaset C530A IP оптимальним рішенням в будь-якій ситуації.

1 Залежить від країни, мережі, оператора

2 В порівнянні зі звичайними базовими станціями Gigaset

3 Потужність сигналу DECT знижується до нуля для всіх зареєстрованих трубок - і якщо все трубки підтримують ECO Mode Plus.

4 Для всіх зареєстрованих трубок - в порівнянні з режимом без ECO Mode, а також в порівнянні з нашими звичайними бездротовими телефонами.

Якщо Вам цікаво отримати повну консультацію щодо продуктів, вироблених компанією Gigaset, зверніться до нас в офіс:

03110, Україна, Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел .: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua

Також, Ви можете заповнити форму запиту

Рекомендована ціна: 111 USD.

Також у розділі:

© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі