+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

LED-освітлення Infotel

Новинки

Новий модельний ряд лінійних світильників

Шановні наші Замовники і Партнери!Використовуючи інноваційні розробки в області освітлення і сучасні комплектуючі, групі розробників компанії ІнфоТел вдалося добитися значного зниження споживаної потужності при збереженні існуючого рівня світлового потоку, а в певний нових моделях домогтися збільшення рівня світлового потоку при біьше низькому споживанні.Ми хочемо проінформувати Вас про повне оновлення модельного ряду лінійних світильників. Новий модельний ряд лінійних світильників має поліпшені технічні характеристики. Основна відмінність нового покоління лінійних світильників від попереднього покоління в тому, що в при меншій споживаної потужності вони на виході дають такий же рівень світлового потоку, як і моделі лінійних світильників попереднього покоління. Нашим замовникам ми готові надати зразки нових лінійних світильників для тестування, нашим партнерам - для презентації клієнтам в нових проектах і використання в якості демообразцов. Будемо раді взаємовигідній співпраці.Команда ІнфоТел.

Лінійні (магістральні) світильники INF-LED

Лінійні (магістральні) світлодіодні світильники INF-LED зі світлодіодними джерелами світла, призначені для використання в громадських, виробничих, складських та адміністративних будівлях (спорудах), з постійним або тимчасовим перебуванням людей.

Лінійні (магістральні) світильники INF-LED відповідають вимогам технічного регламенту з електромагнітної сумісності електрообладнання та технічного регламенту низьковольтного електричного обладнання.

Компанія "ИнфоТел" виробляє лінійні світильники INF-LED з використанням сучасних високоякісних і високоефективних світлодіодів SMD2835 на алюмінієвій підкладці виробництва компанії EVERLIGHT (стандарт LM80 - падіння рівня світлового потоку за 35000 годин роботи не більше 12%).

Лінійні світильники INF-LED комплектуються блоками живлення з захистом від перепаду напруги до 420 В та функцією "самовідновлення". 

Можливий варіант комплектації світильника блоком живлення австрійської компанії Tridonic. Корпус світильника виготовлений з алюмінію (сплав АД31), який потім проходить анодацію. Як розсіювача світлового потоку використовується матовий ізраїльський светотехнический полікарбонат з пропускною спроможністю 90%.

На всі світильники власного виробництва надається гарантія - 5 років. 

Технічні характеристики базових моделей світильника INF-LED наведені в каталозі LED продуктів.

Варіанти лінійних (магістральних) світильників INF-LED

 

Варіанти кріплення світильника

А.Б.В.Г.Д.

За допомогою з'єднувального елемента, світильники можуть монтуватися в одну лінію за варіантами кріплення А, Б, В, Г, Д.

Технічні характеристики базових моделей світильника INF-LED наведені в каталозі LED продуктів.

Примітка

Вартість світильника може змінюватися в залежності від:

Опції:

Варіанти використання світильника

 

Звертайтеся до нас, ми виконаємо розрахунок необхідної освітленості приміщень та підберемо оптимальне рішення для Вас:

03110, Україна, Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2027
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: led@infotel.ua

© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі