+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

LED-освітлення Infotel

Новинки

Інтернет-маркетолог, контент-менеджер.

Функціональні обов'язки:Підготовка статей та презентацій по продуктам та послугам компанії, реалізованим проектам, оновлення та редагування їх на сайті;Налагодження та відстеження результатів рекламних компаній по просуванню товарів і послуг компанії в Інтернеті і соціальних мережах;Проведення розсилок рекламних матеріалів по електронній пошті;Взаємодія з підрядниками при оновленні Інтернет ресурсів компанії (сайти, сторінки в соціальних мережах);Постійний аналіз та корегування маркетингових активностей в Інтернеті та соціальних мережах (Google Adwords, Google Analytics, Facebook).

LED-освітлення Infotel

Компанія "ІнфоТел" пропонує Вашій увазі ексклюзивну серію світлодіодних світильників українського виробництва.

Завдяки комплексному підходу до конструювання світлотехнічної продукції, кожен світлодіодний світильник має алюмінієвий корпус з унікальними характеристиками та сучасні світлодіодні матриці на базі найновіших світлодіодів на алюмінієвій підкладці провідних світових виробників, при цьому якість та ефективність виробів не поступається передовим світовим брендам.

Всі наші світлодіодні світильники комплектуються блоками живлення з захистом від перепаду напруги до 420В та функцією "самовідновлення".

 

На всі світильники власного виробництва надається гарантія - 5 років. ПЕРЕГЛЯНУТИ КАТАЛОГ.

Завдяки якісним блокам живлення стабілізація яскравості в межах від 100 до 240 вольт не допустить тьмяного горіння світильника чи мерехтінь при перепадах напруги в мережі.Лаконічний дизайн світильника радує око, завдяки якісним матеріалам його приємно тримати в руках.

Надійність, якість, виправдану ціну та позитивні відгуки партнерів підтримують спеціалісти високого рівня та власне виробництво, експериментально-дослідницький підрозділ з випробувальною лабораторією і дослідним виробництвом зразків світлодіодних світильників.

Співвідношення ціна якість дозволяє сміливо стверджувати, що Ви навряд чи знайдете аналогічної якості світильники за більш низьку ціну.

В якості нашої продукції Ви можете впевнитись, просто потримавши її в руках.

Цілі компанії – забезпечення українських споживачів високоякісною продукцією  - світильники світлодіодні, ціна та ефективність яких актуальна для нашої країни.

Ми виготовляємо під замовлення світлодіодні світильники:

За вашим  запитом  ми проведемо розрахунок освітленості Ваших приміщень та зовнішніх об'єктів. Та згідно цих розрахунків підберемо оптимальну кількість та тип світлодіодних світильників.

Звертайтесь до нас, ми підберемо для Вас оптимальне рішення:

03110, Україна, Київ, вул. Солом’янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: lysak@infotel.ua

Дмитро Лисак, керівник напрямку світлотехніки

© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі