+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Unify (раніше Siemens Enterprise Communications)

Новинки

Gigaset ZX400 Для професіоналів

Gigaset ZX400 Для професіоналів
Максимально зручна гарнітура з чистим звуком для багатозадачності. Робочий день наповнений різними видами діяльності і ви хочете встигнути все і відразу? Спростіть вашу офісну життя з Gigaset ZX400, гарнітурою з професійним функціоналом. Цей практичний аксесуар вписується в усі роз'єми по 2,5 мм, а його регульоване наголов'я дозволяє знайти ідеальний розмір для максимального комфорту при ношеніі.ZX400 Gigaset також гарантує, що кожен виклик буде приходити вам з найкращою якістю звуку.

Міні АТС, УАТС, IP АТС Unify

Системи зв'язку Unify (раніше Siemens Enterprise Communications) представлені комунікаційними платформами HiPath відмінно зарекомендували себе за багато років, і новими відкритими платформами OpenScape як для середнього та великого бізнесу, так і для операторів зв'язку.

Залежно від абонентської ємності, функціональних можливостей і додатків дані платформи діляться на наступні типи:

Офісні АТС для малого і середнього бізнесу, невеликих підприємств і установ.

До даного типу систем зв'язку можна віднести сімейства платформ OpenScape Business, OpenScape Office і HiPath 3000:

OpenScape Business - IP-АТС призначена малих і середніх підприємств, являє собою рішення «Все в одному», об'єднує в собі послуги традиційної телефонії і сучасні рішення уніфікованих (об'єднаних) комунікацій (UC або Unified Communications). OpenScape Business буде також цікавий замовникам, у яких вже є АТС HiPath 3000 завдяки можливості міграції з наявних систем на UC.

Сімейство представлено наступними моделями:

OpenScape Office - Платформа уніфікованих комунікацій і спільної роботи, створене спеціально для компаній малого і середнього бізнесу. З рішенням OpenScape Office компанії малого та середнього бізнесу з кожним днем ​​зможуть виконувати все більше роботи, підвищуючи якість обслуговування клієнтів і заощаджуючи свої кошти.

OpenScape Office пропонує гнучкі рішення в залежності від поточних потреб компанії і існуючої ІТ-інфраструктури:

OpenScape Office MX - це функціонально закінчене рішення для уніфікованих комунікацій з можливістю роботи в мережі для автономних і многооб'єктних середовищ.

OpenScape Office LX - це функціонально закінчене рішення для уніфікованих комунікацій, що працює на стандартних серверах в окремих, розподілених або віртуалізованних програмних середовищах.

Уніфіковані комунікації з OpenScape Office HX - це проста установка програмного забезпечення для клієнтів, які вже використовують продукт HiPath 3000 або зацікавлені в ньому.

HiPath 3000 - являє собою сімейство високопродуктивних офісних цифрових телефонних станцій, для компаній зі штатом співробітників від 8 до 1000 чоловік. HiPath 3000 є ключовою частиною стратегії конвергенції HiPath і закономірним розвитком в сторону систем з IP і гібридної архітектури. Вона поєднує кращі риси традиційної TDM і нової IP -комунікації.

Сімейство представлено наступними моделями:

Відомчі АТС для великого бізнесу і корпорацій.

До даного типу систем зв'язку можна віднести сімейство HiPath 4000:
HiPath 4000 - це інноваційна, сучасна IP-система реального часу, що поєднує переваги IP зв'язку та функції систем зв'язку з канальної комутацією, що забезпечує більш високий рівень надійності в порівнянні з рішеннями, побудованими виключно на базі технології TDM.

 

HiPath 4000 підтримує відкритий протокол SIP (протокол ініціації сесії), що забезпечує можливість плавного міграції, простоту інтеграції і надійний захист інвестицій. Застосування механізму шифрування даних сигналізації і корисного навантаження, що надходять від IP абонентів і від IP каналів, гарантує повний захист і безпеку зв'язку і виключає можливість несанкціонованого перехоплення пакетів даних.

IP-платформа для великого бізнесу, корпорацій і операторів зв'язку.

OpenScape Voice - це комплексні можливості голосового зв'язку і уніфікованих комунікацій.

OpenScape Voice являє собою заснований на SIP-протоколі софт-світч операторського класу, що забезпечує комплексні голосові функції в будь-якому місці, де є підключення до IP-мережі. Сьогодні це єдине голосове додаток на ринку, яке повністю інтегрується з завершеним рішенням для уніфікованих комунікацій. OpenScape Voice базується на OpenScape UC Sever і включає в себе всі функціональні можливості, що надаються UC Sever.

Більш детальну інформацію по системам зв'язку Siemens Ви можете отримати, звернувшись до нас в офіс:

03110, Україна, Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.com.ua

Також, Ви можете заповнити форму запиту

Читайте також

Бездротові DECT-телефони Gigaset

Телефони

Бездротові DECT-телефони GigasetТелефони
© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайтаbest
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі