+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Unify (раніше Siemens Enterprise Communications)

Новинки

Gigaset ZX600 Максимальна зручність

Gigaset ZX600 Максимальна зручність
Bluetooth ZX600 Gigaset - це гарнітура, яка звеличує гнучкість бездротової телефонії на новий рівень. Ви можете вільно переміщатися під час розмови, насолоджуючись досконалим якістю звуку, який пропонує ця гарнітура.

Міні АТС, УАТС, IP АТС Unify

Системи зв'язку Unify (раніше Siemens Enterprise Communications) представлені комунікаційними платформами HiPath відмінно зарекомендували себе за багато років, і новими відкритими платформами OpenScape як для середнього та великого бізнесу, так і для операторів зв'язку.

Залежно від абонентської ємності, функціональних можливостей і додатків дані платформи діляться на наступні типи:

Офісні АТС для малого і середнього бізнесу, невеликих підприємств і установ.

До даного типу систем зв'язку можна віднести сімейства платформ OpenScape Business, OpenScape Office і HiPath 3000:

OpenScape Business - IP-АТС призначена малих і середніх підприємств, являє собою рішення «Все в одному», об'єднує в собі послуги традиційної телефонії і сучасні рішення уніфікованих (об'єднаних) комунікацій (UC або Unified Communications). OpenScape Business буде також цікавий замовникам, у яких вже є АТС HiPath 3000 завдяки можливості міграції з наявних систем на UC.

Сімейство представлено наступними моделями:

OpenScape Office - Платформа уніфікованих комунікацій і спільної роботи, створене спеціально для компаній малого і середнього бізнесу. З рішенням OpenScape Office компанії малого та середнього бізнесу з кожним днем ​​зможуть виконувати все більше роботи, підвищуючи якість обслуговування клієнтів і заощаджуючи свої кошти.

OpenScape Office пропонує гнучкі рішення в залежності від поточних потреб компанії і існуючої ІТ-інфраструктури:

OpenScape Office MX - це функціонально закінчене рішення для уніфікованих комунікацій з можливістю роботи в мережі для автономних і многооб'єктних середовищ.

OpenScape Office LX - це функціонально закінчене рішення для уніфікованих комунікацій, що працює на стандартних серверах в окремих, розподілених або віртуалізованних програмних середовищах.

Уніфіковані комунікації з OpenScape Office HX - це проста установка програмного забезпечення для клієнтів, які вже використовують продукт HiPath 3000 або зацікавлені в ньому.

HiPath 3000 - являє собою сімейство високопродуктивних офісних цифрових телефонних станцій, для компаній зі штатом співробітників від 8 до 1000 чоловік. HiPath 3000 є ключовою частиною стратегії конвергенції HiPath і закономірним розвитком в сторону систем з IP і гібридної архітектури. Вона поєднує кращі риси традиційної TDM і нової IP -комунікації.

Сімейство представлено наступними моделями:

Відомчі АТС для великого бізнесу і корпорацій.

До даного типу систем зв'язку можна віднести сімейство HiPath 4000:
HiPath 4000 - це інноваційна, сучасна IP-система реального часу, що поєднує переваги IP зв'язку та функції систем зв'язку з канальної комутацією, що забезпечує більш високий рівень надійності в порівнянні з рішеннями, побудованими виключно на базі технології TDM.

 

HiPath 4000 підтримує відкритий протокол SIP (протокол ініціації сесії), що забезпечує можливість плавного міграції, простоту інтеграції і надійний захист інвестицій. Застосування механізму шифрування даних сигналізації і корисного навантаження, що надходять від IP абонентів і від IP каналів, гарантує повний захист і безпеку зв'язку і виключає можливість несанкціонованого перехоплення пакетів даних.

IP-платформа для великого бізнесу, корпорацій і операторів зв'язку.

OpenScape Voice - це комплексні можливості голосового зв'язку і уніфікованих комунікацій.

OpenScape Voice являє собою заснований на SIP-протоколі софт-світч операторського класу, що забезпечує комплексні голосові функції в будь-якому місці, де є підключення до IP-мережі. Сьогодні це єдине голосове додаток на ринку, яке повністю інтегрується з завершеним рішенням для уніфікованих комунікацій. OpenScape Voice базується на OpenScape UC Sever і включає в себе всі функціональні можливості, що надаються UC Sever.

Більш детальну інформацію по системам зв'язку Siemens Ви можете отримати, звернувшись до нас в офіс:

03110, Україна, Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.com.ua

Також, Ви можете заповнити форму запиту

Читайте також

Бездротові DECT-телефони Gigaset

Телефони

Бездротові DECT-телефони GigasetТелефони
© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі