+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Новинки

Цифровий косьєрж-сервіс від ALE&Hudini

Alcatel-Lucent EnterpriseAlcatel-Lucent Enterprise в партнерстві з Hudini оголосили про інтеграцію рішень Hudini Guest Engagement Suite та Alcatel-Lucent HospitalityAlcatel-Lucent Enterprise  - один зі світових лідерів в області рішень для бізнес-комунікацій і спільної роботи. Hudini -  платформа цифрової трансформації, яка об'єднує всі етапи обслуговування гостей. Об'єднане рішення для обслуговування гостей на основі обладнання ALE надає готелям нове мультиканальне цифрове рішення для взаємодії з гостями на всіх пристроях, які вони можуть взяти з собою в готель.

Гарнітура Jabra EVOLVE2 - оптимальне рішення для відкритих офісів

23.06.2020

Jabra Evolve2 40Офіси open space зараз користуються великою популярністю, але таке це благо, як здається з першого погляду? З одного боку, виникає відчуття великої команди, яка може спільно працювати над поставленими завданнями, такий офіс більш місткий і економічний. Але є й інша сторона  — комфорт і продуктивність роботи у відкритому офісі викликає багато питань і суперечностей.

Технологія доповненого інтелекту — інструмент сучасного системного адміністратора

17.06.2020

IoТ fingerprinting  Системи доповненого інтелекту і сервіс розпізнавання пристроїв IoT — інструменти сучасного системного адміністратора. Такі системи надають мережевим адміністраторам інформацію для прийняття більш ефективних рішень і прогнозування проблем до виникнення кризи, а також нові можливості з використанням штучного інтелекту, аналізу даних і машинного навчання.

Модернізація системи зв’язку в АТ «Грузинська Державна електросистема»

Unify  Компанія «InfoTel» була вибрана для втілення телекомунікаційних рішень нового покоління — сучасної відмовостійкої платформи уніфікованих комунікацій OpenScape Voice й універсального контакт-центру OpenScape Contact Center Enterprise.

Сертифікація Rainbow для охорони здоров'я

03.06.2020

Alcatel-Lucent RainbowКомпанія Alcatel-Lucent Enterprise, з гордістю оголосила, що отримала сертифікат HDS для свого рішення Rainbow Service HDS у Франції — хмарної платформи для спілкування та спільної роботи.

Обслуговування мереж за допомогою штучного інтелекту

02.06.2020

Alcatel-Lucent EnterpriseБагато з нас так чи інакше стикалися з концепцією штучного інтелекту (ШІ). Це досить об'ємне поняття, яке містить безліч технологій, деякі з яких вже активно використовуються в різних областях людської діяльності, а деяким ще тільки належить зайняти своє місце. Один з напрямків розвитку штучного інтелекту — це технологія доповненого інтелекту (Augmented Intelligence).

Rainbow - корпоративний інструмент для віддаленної сумісної роботи

01.06.2020

Alcatel-Lucent Rainbow В одну мить світ змінився. Зараз ми маємо справу з пандемією і системи охорони здоров'я навіть розвинених країн не можуть впоратися. Більшість країн просять своїх громадян залишатися вдома і дотримуватися соціальної дистанції. Але економіка повинна працювати, інакше наслідки будуть гірше, ніж сама причина. Дистанційна робота - оптимальний вихід в подібній ситуації.

Віддалена робота - тимчасово чи реальність?

25.05.2020

Alcatel-Lucent RainbowХочемо ми цього чи ні, але наш світ змінюється, але не всі виявилися готовими до цих змін. Світ глобалізується і Covid-19 лише прискорив цей процес. Зараз, як ніколи, гостро стоїть питання про соціальне дистанціювання і водночас про можливість віддаленої роботи, як спосіб не тільки зберегти, але і продовжити розвивати бізнес у тих сферах, де це можливо.

Wi-fi і безпека даних

21.05.2020

Alcatel-Lucent OmniAccess Stellar Wi-Fi У старих точках доступу Wi-Fi існує серйозний недолік, заснований на протоколі безпеки WPA2, який можна використовувати для крадіжки конфіденційної інформації, такої як номери кредитних карт, паролі, повідомлення чату, електронні листи, фотографії та багато іншого. Метод проникнення називається атака з перевстановлення ключа або KRACK (Key Reinstallation Attack).

Rainbow визнано найкращим рішенням для віддаленої роботи у 2020 за версією компанії TMCnet

15.05.2020

Alcatel-Lucent RainbowAlcatel – Lucent Enterprise оголосила про те, що компанія TMC назвала Rainbow лауреатом премії TMCnet за чудові рішення для віддаленої роботи у 2020 році.

1 2 3
...
13
© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайтаbest
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі