+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Новинки

Новий модельний ряд лінійних світильників

Шановні наші Замовники і Партнери!Використовуючи інноваційні розробки в області освітлення і сучасні комплектуючі, групі розробників компанії ІнфоТел вдалося добитися значного зниження споживаної потужності при збереженні існуючого рівня світлового потоку, а в певний нових моделях домогтися збільшення рівня світлового потоку при біьше низькому споживанні.Ми хочемо проінформувати Вас про повне оновлення модельного ряду лінійних світильників. Новий модельний ряд лінійних світильників має поліпшені технічні характеристики. Основна відмінність нового покоління лінійних світильників від попереднього покоління в тому, що в при меншій споживаної потужності вони на виході дають такий же рівень світлового потоку, як і моделі лінійних світильників попереднього покоління. Нашим замовникам ми готові надати зразки нових лінійних світильників для тестування, нашим партнерам - для презентації клієнтам в нових проектах і використання в якості демообразцов. Будемо раді взаємовигідній співпраці.Команда ІнфоТел.

Ocala Fiber Network переможець щорічної премії IDC Smart Cities Award в Північній Америці

26.07.2021

Alcatel-Lucent Enterprise

Компанія, Ocala Fiber Network, провайдер телекомунікаційних послуг, який використовує обладнання Alcatel-Lucent Enterprise, була названа переможцем четвертої щорічної нагороди Smart Cities North America (SCNAA). OFN була відзначена в категорії «Доступність і цифрова рівність» за надання послуг широкосмугового доступу для лікарень, підприємств і шкіл через свою оптичну мережу під час кризи в галузі охорони здоров'я 2020 року.

Колапс міграції системи електронної пошти в IBM

13.07.2021

Безопасность в ИнтернетеДжерела кажуть, що 18-місячна міграція системи електронної пошти компанії IBM обернулася катастрофою

Запланована IBM міграція електронної пошти в масштабах всієї компанії зійшла з конвеєра, в результаті чого багато з них не можуть користуватися електронною поштою або планувати події календаря. І так вже кілька днів.

Хакерська атака на Electronic Arts

30.06.2021

хакеры взломали игровой гигант Electronic ArtsЗараз питання безпеки є актуальним як для невеликих компаній, так і для великих корпорація. Рівень майстерності хакерів зростає з кожним днем ​​і навіть такі гіганти ігрової індустрії як Electronic Arts не застраховані від провалів у безпеці.

Web Collaboration - простий шлях організації відеоконференцій

14.06.2021

Atos Unify OpenScape Web CollaborationСьогодні існує багато пропозицій для організації віддаленої роботи. На якому ж з них варто зупинити свій вибір?

Якщо ви шукаєте досить просте й надійне рішення за розумні гроші, то варто звернути увагу на OpenScape Web Collaboration - масштабується, безпечне й високонадійне рішення для спільних комунікацій від компанії Atos (в минулому Siemens, потім Unify), одного з європейських лідерів на ринку голосових послуг.

Новий OpenScape Enterprise V10 - надійний, безпечний, інтуїтивно зрозумілий і ефективний

25.05.2021

OpenScape UCМи раді повідомити, що є рішення OpenScape Enterprise Solution версії 10. Нова версія забезпечує підвищену надійність і безпеку, ряд поліпшень зручності використання, таких як підтримка клієнтів UC для macOS і Linux, покращений чат з підтримкою вкладень та акцент на доступність за допомогою навігації за допомогою клавіатури для підвищення продуктивності й ефективності роботи

Людський фактор - ахіллесова п'ята систем безпеки

13.05.2021


кибербезопасностьЄвропейський інститут біомолекулярних досліджень, що займається вивченням COVID-19, а також діяльністю, пов'язаною з науками про життя, був недавно підданий кібератаці з використанням програми вимагача Ryuk. Інститут має тісні партнерські відносини з місцевими університетами і працює зі студентами за різними програмами. Для стримування і нейтралізації атаки були залучені фахівці компанії Sophos.

Atos - лідер, якому довіряють!

29.04.2021

Atos - міжнародний лідер в області цифрової трансформаціїAtos буде забезпечувати кібербезпеку на майбутніх Олімпійських та Паралімпійських іграх в Парижі у 2024 році!

Atos - міжнародний лідер в області цифрової трансформації з річним оборотом понад 11 мільярдів євро та кількістю співробітників 105 000 осіб.

Цифровий уряд

15.04.2021

Alcatel-Lucent EnterpriseУряди в усьому світі стикаються зі значними труднощами, викликаними COVID-19, в першу чергу це зміна політичної обстановки та спроби злому державних інформаційних систем, а також і маніпулювання інформацією. Щоб відповісти на виклики, спричинені коронавірусом, і знизити тиск на операційну ефективність, уряди вкладають кошти в цифрові технології, такі як штучний інтелект, Інтернет речей і граничні обчислення.

Хто й навіщо збирає ваші дані в додатках?

19.03.2021

Безопасность в ИнтернетеДодатки вже давно частина нашого повсякденного життя. Ми мало що можемо зробити без них – від спілкування з друзями до ігор, перегляди фільмів та проведення онлайн-платежів. Але яку ціну ми платимо за зручності, які вони пропонують?

Нещодавно Apple оновила політику конфіденційності, надавши громадськості більше інформації про те, як різні додатки використовують дані користувача. 

Fleeceware - спосіб обману користувачів мобільних додатків

05.03.2021

FleecewareЗавантажувати мобільні додатки з офіційних магазинів, таких як, Google Play і Apple App Store для iOS, як правило безпечно, але навіть в цьому випадку існує певний ризик проникнення шкідливих програм. Ми вже знаємо про такі загрози як: spyware, adware, and malware, а тепер ближче познайомимося з новим типом шкідливого ПО - fleeceware.

Fleeceware – специфічний продукт, тому що в коді програми, на перший погляд, немає ніякого криміналу. 

1 2 3
...
16
© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі