+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Новинки

IP-телефон Alcatel-Lucent 8068s Bluetooth® Premium Deskphone

 IP-телефон Alcatel-Lucent 8068s Premium Deskphone (BT) дає змогу підключити до АТС OmniPCX Office, OmniPCX Enterprise, OpenTouch ™ Business Edition за допомогою корпоративного протоколу NOE, розробленого Alcatel-Lucent, або по протоколу SIP.Рекомендована ціна: 553 USD.IP-телефон Alcatel-Lucent 8068s Premium Deskphone (BT) дає змогу підключити до АТС OmniPCX Office, OmniPCX Enterprise, OpenTouch ™ Business Edition за допомогою корпоративного протоколу NOE, розробленого Alcatel-Lucent, або по протоколу SIP.

Рішення для бізнесу в умовах кризи

Alcatel-Lucent RainbowВ той час коли світ об’єднується, щоб боротися з Covid-19, компаніям в різних галузях необхідно знайти спосіб продовжувати постачання своїх продуктів і послуг, щоб вижити в ці тривожні часи. При цьому більшості компаній доводиться працювати в складних умовах, при яких значна частина персоналу змушена працювати вдома, практично не маючи доступу до офісів своїх компаній. Світ тепер став глобальним віртуальним офісом і зв’язки повинні продовжувати налагоджуватися, не дивлячись на відстань між колегами, клієнтами й ключовими зацікавленими сторонами.

Сім кроків до «мобільності» готелю

Alcatel-Lucent EnterpriseТрадиційно гості очікують від готелю сервісу, чемного обслуговування і затишних номерів. Зараз додались нові вимоги – технологічний рівень і можливість взаємодії з персоналом готелю за допомогою мобільних технологій.

Щоб виконати свою роботу максимально эффективно, співробітникам також потрібна можливість оперативно взаємодіяти один з одним.

Найкраще рішення – мобільність, коли Wi-Fi покриває всю територію готелю.

100-річне підприємство Alcatel-Lucent Enterprise просувається у нове століття

Alcatel-Lucent Ключовий гравець у складних трансформаціях з високими клієнтськими запитами, Alcatel-Lucent Enterprise дотримується своєї стратегії розвитку, заснованої на вертикальному підході і співробіцництві з партнерами на локальних ринках

Мобільний додаток для готелів Alcatel-Lucent Enterprise

Мобильное приложение Alcatel-Lucent Enterprice Мобільний додаток для готелей від Alcatel-Lucent Enterprice - це нове слово в готельном бизнесі, яке дозволяє гостям зв'язуватись з вами і оцінювати їхнє проживання, забезпечує постійний зв'язок з гостем, де б він не знаходився.

Теперь зв'язатись з вашим персоналом, бронювати номери і отримувати відповіді на всі питання можливо через мобільний додаток.

Подаруйте своїм гостям комфорт і вони точно це оцінять!

Інфотел отримав партнерський статус від New Voice

02.12.2019

Компанія Інфотел рада поділитися гарною новиною.

Ми успішно отримали партнерський статус у рамках партнерської програми від компанії New Voice.

Конференція ALE Meet-Up: InfoTel разом з Alcatel-Lucent Enterprise

04.11.2019

30 жовтня ми були раді організувати дружню та цікаву зустріч в Тбілісі ALE Meet-Up: InfoTel разом з Alcatel-Lucent Enterprise.

Інфотел, тенденція розвитку

01.10.2019

З 23.09-27.09.2019 в нашому центрі навчання був успішно проведений новий (вперше організований академією Unify, Мюнхен) курс OpenScape 4000 V8 including key V7 / V6 Service Enhancements (OS4V7V6UCS) для наших партнерів Mr. Mihkel Liivand і Mr. Siim Kaare з компанії Elista, м Талін (Естонія).

 

Інфотел отримав партнерський статус master від Unify

01.10.2019

 

Компанія Інфотел рада поділитися гарною новиною.
Ми успішно пройшли аудит і отримали партнерський статус в рамках партнерської програми Unify.

Компанія Інфотел рада поділитися гарною новиною.
Ми успішно пройшли аудит і отримали партнерський статус в рамках партнерської програми Unify.

 

Готельний бізнес у цифровому світі IoT

01.10.2019

Готуємо готельний бізнес для цифрової трансформації: Дві тенденції визначають сучасний готельний бізнес: мобільність і IoT мобільність - завдяки бездротовому зв'язку для гостей і співробітників, щоб мати доступ з будь-якого місця і будь-якого пристрою і отримувати якісне обслуговування незалежно від місця розташування.

Розкриваємо поняття - "Інтернет речей"

26.09.2019
Інтернет речей - одна з найпопулярніших концепцій в сучасній футурології. І більш того, одна з тих небагатьох, що вже перестають бути концепціями і втілюються в життя
Згідно з найбільш поширеною формулюванні, інтернет речей - це концепція обчислювальної мережі фізичних предметів (тобто власне, речей), які оснащені такими собі технологіями для взаємодії один з одним.

Інтернет речей - одна з найпопулярніших концепцій в сучасній футурології. І більш того, одна з тих небагатьох, що вже перестають бути концепціями і втілюються в життя. Згідно з найбільш поширеного формулювання, інтернет речей - це концепція обчислювальної мережі фізичних предметів (тобто власне, речей), які оснащені такими собі технологіями для взаємодії один з одним.

 

1 2 3
...
12
© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі