+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Новинки

IP-телефон Alcatel-Lucent 8078s Bluetooth® Premium Deskphone

IP-телефон Alcatel-Lucent 8078s Premium Deskphone (BT) дає змогу підключити до АТС OmniPCX Office, OmniPCX Enterprise, OpenTouch ™ Business Edition за допомогою корпоративного протоколу NOE, розробленого Alcatel-Lucent, або по протоколу SIP.

ALE нагороджений премією Global Communications Platform as a Service

15.01.2021

Alcatel-Lucent EnterpriseAlcatel-Lucent Enterprise відзначений нагородою Frost & Sullivan Best Practices Awards, як лідер у галузі технологій 2020 року, за надання рішення  глобальної комунікаційної платформи як послуги (CPaaS). Alcatel-Lucent Enterprise – один з провідних постачальників комунікаційних, мережевих і хмарних рішень, адаптованих для галузей замовників.


2N® Mobile Video - зустрічаємо свята безпечно

23.12.2020

2n домофоныВ наші дні всі купують різдвяні подарунки онлайн, а в цьому році - тим більше. На жаль, кур'єр - це не Санта-Клаус. Якщо ніхто не відкриває двері, коли він дзвонить, кур’єр йде разом з подарунком. Повернути посилку в передноворічній метушні - складне завдання. Але у нас є рішення.

Сучасний відеодомофон в будівлю від компанії 2N і додаток 2N® Mobile Video, встановлений у телефонах мешканців, можуть перетворити будь-якого кур'єра або поштового працівника на Санта-Клауса.

Rainbow CPaaS - платформа для онлайн-навчання

10.12.2020

uLektz платформа для онлайн обученияuLektz оголосив про запуск uLektzMeet.com - платформи для читання онлайн лекцій в режимі реального часу. uLektz - це стартап з Індії, що займається освітніми технологіями та пропонує програмне забезпечення, як послугу. Платформа розроблена в партнерстві з Alcatel-Lucent Enterprise, постачальником комунікаційних, мережевих і хмарних рішень, адаптованих до галузей клієнтів. 

Rainbow Room - всі грані ВКС від Alcatel-Lucent Enterprise

30.11.2020

Alcatel-Lucent Rainbow2020 рік став «золотим» для ринку ВКС. І хоча цей вид комунікацій був популярний і раніше, але пандемія змусила кардинально переглянути способи спілкування як у повсякденному житті, так і у бізнесі. Більш того, навіть після закінчення пандемії, повернення до колишнього способу життя вже не буде.

Перехід спілкування в онлайн — це тренд останніх років і пандемія лише прискорила цей процес. 

Кібергігіена онлайн: безпечні покупки/продажі

23.11.2020

InfotelУ міру того, як ми наближаємося до кінця цього року, що проходить під знаком пандемії, і продавці, і покупці сподіваються знайти трохи приводів для радості в новому сезоні святкових покупок.
І подобається вам це чи ні, але кіберзлочинцям і хакерам не терпиться заробити на цій роздрібній тусовці, особливо коли велика частина продажів, швидше за все, відбудеться в Інтернеті — очікуване зростання на 33% в порівнянні з минулим роком до рекордних 189 мільярдів доларів!
У світлі цього і покупці, і продавці повинні пам'ятати про ризики кібербезпеки, які чекають їх в цей святковий сезон.

Рішення 2N - гарантія вашої безпеки

09.11.2020

2n домофоныУ сучасному суспільстві, особливо з початку пандемії Covid-19, попит на послуги доставляння стає дедалі більше. Тепер Вам зовсім необов'язково знаходиться вдома, щоб зустріти кур'єра. Ви можете бути де завгодно і при цьому мати повну інформацію про відвідувачів, а також за допомогою телефону можете надавати доступ до ваших приміщень.

WI-FI 6: не тільки для розваги

27.10.2020

Alcatel-Lucent EnterpriseДля постояльців готелів бездротовий доступ до мережі Internet — не просто примха, а повсякчасна потреба, і не тільки для розваг. Хтось віддалено працює, хтось таким чином підтримує зв’язок зі своїми співрозмовниками з інших країн. Важливою є наявність високошвидкісного доступу і для самого готелю, адже він є засобом комунікації між працівниками, каналом оброблення інформації та аналізу процесів, пов’язаних із розміщенням та перебуванням гостей.

Поєднання зручності й кібербезпеки в продуктах 2N

16.10.2020

системы безопасности 2NБагато світових компаній займаються розробкою нових рішень і продуктів у сфері безпеки. Компанія 2N - розробник і виробник IP домофонів та систем контролю доступом, займається впровадженням рішень як проти мережевих загроз, так і фізичного захисту. Розробники європейської компанії 2N приділяють особливу увагу питанням безпеки ще на стадії розробки нового обладнання, роблячи акцент на фізичну безпеку.

Завершення інтеграції Atos та Unify

07.10.2020

Atos11 вересня 2020 року компанія Atos, міжнародний експерт в області цифрової трансформації, повідомила про завершення юридичного приєднання компанії Unify.

Партнерська програма і можливості співпраці з Unify залишаться колишніми. У складі Atos бренд продовжить пропонувати інтегровані рішення для уніфікованих комунікацій та спільної роботи.

Rainbow у боротьбі з Covid-19

28.09.2020

Alcatel-Lucent Rainbow Servicio Cántabro de Salud (Служба охорони здоров'я Кантабрії), що відповідає за надання послуг громадської охорони здоров'я в автономній області Кантабрія в Іспанії, розгорнула рішення Alcatel-Lucent Enterprise Rainbow в моделі CPaaS (комунікаційна платформа як послуга).

Це рішення дозволяє проводити телеконсультації між лікарями та пацієнтами за допомогою відеоконференції з дому через додаток і вебсайт SCSalud Служби охорони здоров'я Кантабрії.

1 2 3
...
15
© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі