+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Новинки

IP-телефон Alcatel-Lucent 8028s Premium Deskphone

Повнофункціональний IP-телефон Alcatel-Lucent 8028s Premium Deskphone з функцією полнодуплексной гучного зв'язку з інтуїтивно зрозумілим і інтерактивним призначеним для користувача інтерфейсом - універсальне рішення для ефективної та професійної телефонного зв'язку.

Цифровий уряд

15.04.2021

Alcatel-Lucent EnterpriseУряди в усьому світі стикаються зі значними труднощами, викликаними COVID-19, в першу чергу це зміна політичної обстановки та спроби злому державних інформаційних систем, а також і маніпулювання інформацією. Щоб відповісти на виклики, спричинені коронавірусом, і знизити тиск на операційну ефективність, уряди вкладають кошти в цифрові технології, такі як штучний інтелект, Інтернет речей і граничні обчислення.

Хто й навіщо збирає ваші дані в додатках?

19.03.2021

Безопасность в ИнтернетеДодатки вже давно частина нашого повсякденного життя. Ми мало що можемо зробити без них – від спілкування з друзями до ігор, перегляди фільмів та проведення онлайн-платежів. Але яку ціну ми платимо за зручності, які вони пропонують?

Нещодавно Apple оновила політику конфіденційності, надавши громадськості більше інформації про те, як різні додатки використовують дані користувача. 

Fleeceware - спосіб обману користувачів мобільних додатків

05.03.2021

FleecewareЗавантажувати мобільні додатки з офіційних магазинів, таких як, Google Play і Apple App Store для iOS, як правило безпечно, але навіть в цьому випадку існує певний ризик проникнення шкідливих програм. Ми вже знаємо про такі загрози як: spyware, adware, and malware, а тепер ближче познайомимося з новим типом шкідливого ПО - fleeceware.

Fleeceware – специфічний продукт, тому що в коді програми, на перший погляд, немає ніякого криміналу. 

Домашнє навчання — як залишатися в безпеці

23.02.2021

Безопасность в ИнтернетеБагато учнів починають новий шкільний семестр з дому, а не в класі.

Для сімей з дітьми молодшого віку домашнє навчання часто стає першим випадком, коли дітям необхідно вперше серйозно використовувати комп'ютер, а не ігрові консолі.

Незалежно від того, новачок ви в домашньому навчанні, повертаєтеся до нього після перерви або вже давно працюєте, варто виділити годину для того, щоб переконатися, що робите це безпечно.

День безпечного Інтернету

16.02.2021

Безопасность в ИнтернетеУ лютому в Європі відзначають День безпечного Інтернету, заснований у 2004 році організацією Insafe (Європейська мережа безпечного Інтернету).

Завдання Дня безпечного Інтернету - встановлення діалогу між користувачами інтернет-послуг, державними структурами, громадськими організаціями та представниками бізнес-структур, які надають ці послуги та створюють новітні технології з метою підвищення інформованості щодо безпечного та відповідального користування Інтернетом (особливо серед дітей та молоді).

Rainbow переможець в номінації «Піонер віддаленої роботи 2021 року»

03.02.2021

Мобильное приложение Alcatel-Lucent Enterprice Глобальна медіакомпанія TMC, орієнтована на ринок ІТ-технологій, оголосила Rainbow ™ Alcatel-Lucent Enterprise переможцем в номінації «Піонер віддаленої роботи 2021 року».

Нагорода присуджується компаніям, чиє програмне забезпечення та інші рішення сприяють масовому зростанню віддаленої роботи, викликаному пандемією коронавірусу.

«Приховані оголошення» на сайті Білого дому

26.01.2021

консультации по вопросам кибербезопасности Приховані повідомлення, функції або жарти в додатках і на вебсайтах зазвичай називають на хакерському жаргоні пасхальними крашанками. Головний задум - їх потрібно знаходити та отримувати від них задоволення, але вони не повинні бути очевидними відразу.

Виявляється, що новий вебсайт Білого дому 2021 року також додав оголошення про вакансії, імовірно в надії отримати деяку публічність і залучити здобувачів на роботу в Цифрову службу США (USDS).

ALE нагороджений премією Global Communications Platform as a Service

15.01.2021

Alcatel-Lucent EnterpriseAlcatel-Lucent Enterprise відзначений нагородою Frost & Sullivan Best Practices Awards, як лідер у галузі технологій 2020 року, за надання рішення  глобальної комунікаційної платформи як послуги (CPaaS). Alcatel-Lucent Enterprise – один з провідних постачальників комунікаційних, мережевих і хмарних рішень, адаптованих для галузей замовників.


2N® Mobile Video - зустрічаємо свята безпечно

23.12.2020

2n домофоныВ наші дні всі купують різдвяні подарунки онлайн, а в цьому році - тим більше. На жаль, кур'єр - це не Санта-Клаус. Якщо ніхто не відкриває двері, коли він дзвонить, кур’єр йде разом з подарунком. Повернути посилку в передноворічній метушні - складне завдання. Але у нас є рішення.

Сучасний відеодомофон в будівлю від компанії 2N і додаток 2N® Mobile Video, встановлений у телефонах мешканців, можуть перетворити будь-якого кур'єра або поштового працівника на Санта-Клауса.

Rainbow CPaaS - платформа для онлайн-навчання

10.12.2020

uLektz платформа для онлайн обученияuLektz оголосив про запуск uLektzMeet.com - платформи для читання онлайн лекцій в режимі реального часу. uLektz - це стартап з Індії, що займається освітніми технологіями та пропонує програмне забезпечення, як послугу. Платформа розроблена в партнерстві з Alcatel-Lucent Enterprise, постачальником комунікаційних, мережевих і хмарних рішень, адаптованих до галузей клієнтів. 

1 2 3
...
16
© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі