+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Новинки

IP-телефон Alcatel-Lucent 8058s Premium Deskphone

 Конфігурується під будь-яке робоче місце, телефон моделі Alcatel-Lucent 8058s Premium Deskphone підходить для використання в офісах з незакріпленими робочими місцями, для роботи по групах або співробітників call-центрів.Рекомендована ціна: 459 USD. Конфігурується під будь-яке робоче місце, телефон моделі Alcatel-Lucent 8058s Premium Deskphone підходить для використання в офісах з незакріпленими робочими місцями, для роботи по групах або співробітників call-центрів.

Модернізація систем зв'язку, чому це важливо?

Відставання від сучасних технологій може негативно відобразитись на надходженнях у компанії. Застарілі засоби зв'язку, що не виправдовують очікувань співробітників, клієнтів і партнерів, можуть негативно вплинути на безліч бізнес процесів і таким чином знизити вашу конкурентоспроможність на ринку. Ви досі використовуєте застарілу систему зв'язку? У нас є для вас конструктивна пропозиція.

IT - аутсорсинг від Інфотел

Інфотел пропонує послуги з комплексної технічної підтримки телекомунікаційних систем; послуги з обслуговування IT інфраструктури і IТ-устаткування, на умовах максимально наближених до побажань кожного конкретного клієнта.

Захист від DDos атак з допомогою FORTINET

Інфотел пропонує звернути увагу на FortiDDoS: Сучасний засіб захисту корпоративних центрів обробки даних від DDoS-атак. Захист від DDoS-атак на рівнях 3, 4 і 7 за допомогою єдиного решенія. Велика пропускна здатність до 36 Гбіт / с.

Новеньке від Alcatel-Lucent Enterprise

Компанія Інфотел представляє повний спектр внутрішніх і зовнішніх точок доступу Wi-Fi від Alcatel-Lucent Enterprise 6 наступного покоління. Вся продукція від ALE пройшла випробування часом і продемонструвала надійність і витривалість.

Інфотел запрошує на виставку LED EXPO 2019

Виставка буде проходити з 10 по 12 вересня. Захід присвячено висвітленню новітніх розробок в області світлотехнічного обладнання. Мета проведення виставки - інформування кінцевих споживачів про особливості та перспективи використання сучасних технологій освітлення.

Забезпечення безпеки WAN з допомогою рішення Fortinet Secure SD-Branch

Fortinet представляє перше в галузі комплексне рішення Secure SD-Branch, яке дозволяє замовникам управляти безпекою і доступом до мережі як єдиним цілим і розширює портфоліо Fortinet Security Fabric до рівня філій.

 

Бездротовий DECT IP-телефон Yealink W60P

Лідер у виробництві обладнання для телефонії Yealink представляє апарат з широкими можливостями. Бездротовий DECT IP-телефон Yealink W60P забезпечує швидке прийняття користувачем, природну інтеграцію в робоче середовище. Має продуманий дизайн з 2,4-дюймовим кольоровим дисплеєм, оснащений багатими функціями телефонії.

Інфотел розпочинає співпрацю з Німецькою компанією SNOM

З липня 2019 року компанія Інфотел Груп оголошує про співпрацю і початок продажів SIP обладнання, лідера в IP телефонії німецької компанії SNOM в статусі Silver Partner - Срібного Партнера.

Інфотел вітає зі святом сисадміна !

Він - комп'ютерів начальник, ноутбуків господар, носить посаду не випадково - він зветься сисадмін. Побажати тобі раді - натхнення і наснаги, щоб зарплата і нагороди мчали слідом за тобою.

Вітаємо Інфотел з 15-ти річним ювілеєм !

Всіх співробітників і причетних до нашої компанії, вітаємо зі святом.
У ІнфоТел ювілей, нам виповнилося 15 років.

Всіх співробітників і причетних до нашої компанії, вітаємо зі святом. У ІнфоТел ювілей, нам виповнилося 15 років.

 

1 2 3
...
10
© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі