+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Новинки

IP телефон Fanvil X3S

IP телефон Fanvil X3S
Fanvil X3S / X3SP - це просунутий і доступний IP-телефон c кольоровим дисплеєм для SMB-бізнесу. В апараті 2 SIP-лінії, 4 програмованих клавіші, HD-аудіо звук, режим конференції до 3-х учасників. Вартість: 56 USD.

Компанія Інфотел стала сертифікованим інсталятором структурованих кабельних мереж 3M Volition.

Шановні партнери та клієнти!

Компанія Інфотел стала сертифікованим інсталятором структурованих кабельних мереж 3M Volition.
На все структуровані кабельні мережі, побудовані з використанням матеріалів 3M Volition, надається 25 річна гарантія.
  Ви можете звертатися до наших фахівців за розрахунками і на всю продукцію 3M Volition отримувати проектніШановні партнери та клієнти!

Компанія Інфотел стала сертифікованим інсталятором структурованих кабельних мереж 3M Volition.

На все структуровані кабельні мережі, побудовані з використанням матеріалів 3M Volition, надається 25 річна гарантія.

Ви можете звертатися до наших фахівців за розрахунками і на всю продукцію 3M Volition отримувати проектні ціни.

3M Volition (скачати каталог)

Вітаємо з Днем працівників радіо, телебачення і зв'язку України.

Вітаємо з професійним святом усіх, хто відноситься до сфери радіомовлення, телебачення або зв'язку України.

Бажаємо такого ж яскравого, веселого, захоплюючого, різноманітного, цікавого і барвистого життя, як пісні на радіо, як сюжети на телебаченні і як звуки ліній зв'язку. Успіхів у роботі і геніальних ідей.

Сертифікація ALE

Шановні парнери і замовники!

Хочемо повідомити Вам, що Євген Яндюк пройшов успішну сертифікацію по системам корпоративної телефонії Alcatel-Lucent Enterprise для підприємств рівня enterprise і по системам для малого і середнього бізнесу.

Вітаємо Євгена з отриманням сертифікатів:...

Виставка LED Expo 2018

Шановні замовники і партнери!

12 - 14 вересня 2018 році в Міжнародному виставковому центрі за адресою м. Київ, Броварський проспект, 15 пройде щорічна виставка LED Expo 2018, на якій виробники представлять нові продукти і розповідатимуть про технологічні новинки в області світлодіодного освітлення ...

ІнфоТел - Milestone Gold Partner

Шановні партнери та колеги!

Хочемо поділитися з Вами наші успіхами в розвитку нових напрямків діяльності компанії, а саме відеоспостереження і відеоаналітики.

Фахівцями нашої компанії в 2018 році реалізовані кілька проектів по впровадженню комплексних систем відеоспостереження і відеоаналітики з використанням програмного забезпечення з відкритою архітектурою Milestone, на базі якого створюються охоронні IP-системи відеоспостереження будь-якого масштабу ...

міжнародна виставка "Меблі і Інтер'єр".

міжнародна виставка "Меблі і Інтер'єр".

З наступаючим святом Великодня!

Колектив ІнфоТел вітає Вас з наступаючим святом Великодня. Нехай це величне свято наповнить серця світлими почуттями надії і любові, дарує щастя та добро. Бажаємо Вам радості, здоров'я і благополуччя.

Шановні партнери!

Шановні партнери!

Ми раді повідомити, що технічний директор нашої компанії Олександр Чалий успішно здав сертифікаційні іспити по вирішенню і обладнанню Alcatel-Lucent Enterprise:
сертифікат - ACFE OmniPCX Enterprise (виданий 24.03.2018);
сертифікат - ACSR OmniPCX Enterprise, (виданий 20.03.2018).

Видача сертифікатів Alcatel-Lucent Enterprise підтверджує високі професійні знання співробітників компанії ІнфоТел.

Вітаємо Олександра з успішним проходженням сертифікації!

Дякуємо всім за проявлену цікавість до нашої продукції на виставці InterBuildExpo.

Шановні колеги та партнери.

Дякуємо всім за проявлену цікавість до нашої продукції на виставці InterBuildExpo.
Нам було приємно зустрітися з Вами і познайомити Вас з нашими новими перспективними продуктами в сфері енергозберігаючого LED освітлення і про продукцію власного виробництва нашої компанії.
Щодня на нашому стенді проводилися консультації з підбору необхідної кількості світильників згідно вимог до рівня освітленості приміщень, демонстрація нашої продукції для різних робочих умов і завдань. Живий діалог наших фахівців з відвідувачами виставки дав нам напрямок для розробки нових і вдосконалення існуючих продуктів, дозволив з'ясувати попит на дизайнерські моделі LED світильників.
Якщо у вас є які-небудь питання, що стосуються виставки, напрямків діяльності нашої компанії або продукції, будь ласка, не соромтеся звертатися до нас.
Ми сподіваємося на довгострокове і взаємовигідне співробітництво.
Слідкуйте за нашими новинами на нашому сайті і Facebook, ми будемо інформувати Вас про новинки та нові виставки.

 

Новий модельний ряд лінійних світильників

Шановні наші Замовники і Партнери!


Використовуючи інноваційні розробки в області освітлення і сучасні комплектуючі, групі розробників компанії ІнфоТел вдалося добитися значного зниження споживаної потужності при збереженні існуючого рівня світлового потоку, а в певний нових моделях домогтися збільшення рівня світлового потоку при біьше низькому споживанні.
Ми хочемо проінформувати Вас про повне оновлення модельного ряду лінійних світильників. Новий модельний ряд лінійних світильників має поліпшені технічні характеристики. Основна відмінність нового покоління лінійних світильників від попереднього покоління в тому, що в при меншій споживаної потужності вони на виході дають такий же рівень світлового потоку, як і моделі лінійних світильників попереднього покоління.
Оновлений каталог продуктів напрямку світлодіодного освітлення з технічними характеристиками лінійних світильників нового модельного ряду можна скачати за посиланням:
http://led.infotel.ua/pdf/katalog_LED_ukr_07.03.2018.pdf
 
Нашим замовникам ми готові надати зразки нових лінійних світильників для тестування, нашим партнерам - для презентації клієнтам в нових проектах і використання в якості демообразцов.
 
Будемо раді взаємовигідній співпраці.
Команда ІнфоТел.

1 2 3
...
6
© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі