+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Новинки

Інфотел вітає зі святом сисадміна !

Він - комп'ютерів начальник, ноутбуків господар, носить посаду не випадково - він зветься сисадмін. Побажати тобі раді - натхнення і наснаги, щоб зарплата і нагороди мчали слідом за тобою.

Rainbow у боротьбі з Covid-19

28.09.2020

Alcatel-Lucent Rainbow Servicio Cántabro de Salud (Служба охорони здоров'я Кантабрії), що відповідає за надання послуг громадської охорони здоров'я в автономній області Кантабрія в Іспанії, розгорнула рішення Alcatel-Lucent Enterprise Rainbow в моделі CPaaS (комунікаційна платформа як послуга).

Це рішення дозволяє проводити телеконсультації між лікарями та пацієнтами за допомогою відеоконференції з дому через додаток і вебсайт SCSalud Служби охорони здоров'я Кантабрії.

Аудіо оповіщення, як елемент системи безпеки

21.09.2020

система аудио оповещения 2N® SIP Speaker HoСьогодні існує безліч засобів, які допомагають забезпечити захист фізичних об'єктів. Найбільш широко використовуються системи відеоспостереження, за допомогою яких здійснюється візуальний контроль на території, що охороняється. Це зручний і практичний інструмент, який ускладнює діяльність зловмисників. Але для більш ефективного використання візуальний контроль необхідно доповнювати системами аудіо оповіщення.

Безперервність бізнесу банківської мережі в умовах пандемії

11.09.2020

Alcatel-Lucent EnterpriseЩо відбувається, коли банки змушені закривати свої двері для клієнтів і співробітників через глобальної пандемії? В останній раз щось схоже на сьогоднішню ситуацію відбувалося понад 100 років тому, коли світ ще не був настільки глобалізованим, як зараз.

 У сьогоднішні нестабільні часи рішення ALE забезпечує безперервність бізнесу, дозволяючи банку гарантувати безпеку співробітників, а клієнтам впевненість у стабільності банку.

Стратегичне партнерство RingCentral с Unify та Alcatel-Lucent Enterprise

03.09.2020

RingCentralУ цьому році відбулося розширення стратегічного партнерства RingCentral з двома світовими вендорами Alcatel-Lucent Enterprise і Unify (бренд компанії Atos). Мета даного партнерства - спільна розробка програм, які дозволять Alcatel-Lucent Enterprise і Unify стати лідерами в сфері хмарних комунікаційних послуг для корпоративного бізнесу. 

Rainbow одна з найкращих платформ для відеоконференцзв'язку

Alcatel-Lucent Enterprise Згідно з опитуванням німецьких клієнтів, проведене журналом Focus Money, Rainbow від Alcatel-Lucent Enterprise увійшла в п’ятірку найкращих платформах для відеоконференцзв'язку. Focus Money  журнал німецькою мовою, що видається в Мюнхені, Німеччина. Це одне з доповнень німецького журналу новин Focus.

Відповідно до нового наукового дослідження журналу FOCUS MONEY: «Онлайн-портал: найкращі в мережах» хмарна комунікаційна платформа Alcatel-Lucent Enterprise Rainbow ™ була визнана однією з найпопулярніших платформ для відеоконференцзв'язку в Німеччині.

IP-системи ліфтового зв'язку

20.08.2020

Решение LiftIP от компании 2N Рішення LiftIP від компанії 2N - це унікальний продукт на ринку ліфтових систем зв'язку. Цей аварійний комунікатор від компанії 2N є єдиним у світі, де застосовується технологія VoIP для передачі звуку безпосередньо з кабіни ліфта. Його можна встановлювати скрізь, де є IP інфраструктура. Крім цього, для його установки вам не знадобляться будь-які додаткові перетворювачі або інше обладнання. Крім високої якості передачі звукового сигналу, 2N® LiftIP також дає можливість проводити постійний онлайновий моніторинг.

Platan Hotel - оптимізація роботи для невеликих готелей

12.08.2020
Platan Hotel - оптимізація роботи для невеликих готелей

Сфера гостинності переживає зараз не найкращі часи. Світова криза, обумовлена пандемією Covid-19 і падінням економіки, позначилася в усіх галузях, але для готельного бізнесу - це час справжніх випробувань. Тому зараз дуже важливо бути найкращими і забезпечити такий рівень сервісу, який ваші клієнти зможуть оцінити і точно не зможуть забути.

Platan - провідний польський виробник цифрових IP АТС і телекомунікаційних серверів забезпечить гідний рівень сервісу для готелів будь-якого рівня. 

Гарнітура Jabra Evolve2 85 - для тих, хто цінує комфорт

Гарнитура Jabra Evolve2 85

Цього року Jabra порадувала шанувальникам високоякісного звуку випуском нової серії професійної гарнітури Jabra Evolve2. Це не просто гарнітура - це новий стандарт звуку!

Jabra Evolve2 85 - професійна гарнітура найвищого рівня з передової гібридною системою активного шумозаглушення.

В условиях современной жизни тишина стала большой роскошью. В офисе и дома, нас везде преследует фоновый шум и сосредоточиться становится все сложнее. Иногда окружающий шум мешает нам услышать даже собственные мысли. И тогда очень остро встает вопрос, как сконцентрироваться, если уровень шума просто зашкаливает?

Использование профессиональной гарнитуры - самое простое в реализации решение. Сейчас рынок просто завален огромным количеством дешевой и некачественной гарнитуры, у которой главным конкурентным преимуществом выступает цена. Но покупка дешевой гарнитуры – это действительно выгодно или в будущем это приведет еще к большим затратам?

Часто работодатели выбирают гарнитуры, опираясь в своем выборе только на вопрос стоимости, но очень часто такая гарнитура служит весьма недолго, да и качество звука оказывается достаточно низким, что сказывается на производительности персонала, приводит к большей утомляемости, переговоры с клиентами проходят не на должном уровне и портится общее впечатление о компании. Поэтому приходится постоянно обновлять гарнитуры и спустя какое-то время возникает вопрос – а это действительно выгодно или все-таки стоит купить один раз гарнитуру высокого качества и надолго забыть об этой проблеме?

Jabra – это международная компания, которая уже 150 лет дарит людям звук безупречного качества. Постоянно работая над улучшением качества и внедряя самые передовые инновации, Jabra является одним из лидеров мирового рынка на протяжении многих лет.

 В этом году Jabra порадовала ценителей высококачественного звука выпуском новой серии профессиональной гарнитуры Jabra Evolve2. Это не просто гарнитура – это новый стандарт!

Jabra Evolve2 85 - профессиональная гарнитура самого высокого уровня с передовой цифровой гибридной системой активного шумоподавления.

прочные материалы премиум класса, идеальный дизайн, подходящий для головы любого размера и формы. Амбушюры из пеноматериала с «эффектом памяти», благодаря чему гарнитура стала еще комфортнее. 

Увеличенные 40-миллиметровые динамики.

Усовершенствованная цифровая микросхема и новейший кодек AAC обеспечивают лучший звук и глубокое звучание.

Красный индикатор занятости Busylight автоматически загорается во время разговора или Вы можете самостоятельно активировать его, чтобы вас больше никто не беспокоил.

10 встроенных микрофонов и мощная передовая цифровая микросхема помогают добиться непревзойденного качества передачи речи.

UС-сертификация – полная интеграция с Microsoft Teams, кнопка для запуска и управления приложением чата, включает уведомления о сообщениях. Использование Jabra Evolve2 85bпозволяет вам не только получить звук высочайшего качества, но и воспользоваться всеми преимуществами платформы Microsoft Teams

повышение емкости аккумулятора, благодаря чему удалось добиться времени работы батареи до 37 часов  

Jabra Evolve2 85 отличное решение как для работы в офисе, так и для удаленной работы дома. Современный дизайн, отдельная незаметная штага микрофона, которая гарантирует самое лучшее качество звука во время звонков, даже при спрятанной штанге микрофона. Теперь слушать музыку или работать стало не только просто, но и комфортно.

Jabra Evolve2 85 – это не просто профессиональная гарнитура премиум класса, европейское качество и гарантия 24 месяца! Это любовь с первого звука! Новый стандарт качества, комфортная работа в любом месте, даже на ходу и уверенность в высочайшем уровне ваших разговоров.

Получить консультацию и приобрести гарнитуру Jabra EVOLVE2 85 можно в компании InfoTel – официального представителя компании Jabra в Украине. Окажем комплексную поддержку и подберем для вас самые оптимальные варианты.

 

 

Безпека публічних wi-fi мереж

29.07.2020

Alcatel-Lucent EnterpriseСучасна міська інфраструктура стає все більш високотехнологічною та обсяг переданої інформації в публічних мережах зростає експоненціально. Однак безпеці таких мереж не завжди приділяється належна увага. Захист критично важливої ​​інфраструктури вимагає багаторівневої системи, що поєднує в собі як активні, так і реактивні механізми захисту.

Еволюція систем відеоконференцзв'язку (ВКЗ)

20.07.2020

Alcatel-Lucent RainbowЗ моменту виникнення телебачення зацікавлений людський розум постійно шукав способи застосування цієї технології для реалізації можливості відеозв'язку.
1930-й можна назвати роком народження відеозв'язку, коли лише через три роки компанією AT & T був представлений перший повноцінний варіант двосторонньої аудіовізуальної телекомунікаційної системи відеозв'язку в її сучасному розумінні

1 2 3
...
14
© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі