+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Новинки

Bluetooth - гарнітура Jabra Evolve 65t вже у продажу

Компанія Інфотел рада повідомити, що в продаж надійшла якісна bluetooth - гарнітура бізнес - класу Jabra Evolve 65t. Тепер любий бажаючий може придбати її в нашому магазині.

Підсумки виставки CEE 2019

З 5 по 7-е квітня проходила виставка присвячена електроніці, електротехніці і геймінгу СЕЕ 2019. Компанія Інфотел представила рішення для бізнесу від світового лідера з виробництва телекомунікаційного устаткування Alcatel-Lucent Enterprise. На майданчиках виставки була представлена продукція понад 200 провідних брендів в різних сферах і бізнес- напрямках.

 

Що відбувається коли не подбав про захист інформації?

Поняття «фрод» походить від англійського слова fraud. У широкому сенсі цей термін означає будь-який вид шахрайства. У нас це поняття пов'язують з шахрайством в IT-сфері, з метою вилучення зловмисниками прибутку.

Рішення для голосового зв'язку і мережі від Alcatel-Lucent Enterprise

25.03.2019

Компанія Інфотел пропонує ознайомитись з простим але в той же час, дуже ефективним рішенням від провідного світового виробника телекомунікаційного обладнання Alcatel. Відкрийте для себе простоту установки і розгортання конвергентного рішення Alcatel-Lucent Enterprise для малого і середнього бізнесу з OmniSwitch 6350, бездротовими точками доступу Wi-Fi і OXO Connect.

Вітаємо Юрія Андрійовича з успішною здачею екзаменів

22.03.2019

Весь колектив київського офісу компанії Infotel поспішає привітати Юрія Бабака з успішною здачею екзаменів. Провідний інженер компанії Infotel успішно здав іспит Fortinet NSE 4 і підтвердив кваліфікацію Network Security Proffesional.

Компанія Yealink сертифікована як Advanced Technology Partner успішно виконавши всі сертифікаційні вимоги компанії Unify

22.03.2019

Компанія Yealink, провідний світовий постачальник рішень для корпоративної комунікації та спільної роботи, оголосила про те, що вона сертифікована як Advanced Technology Partner в знак визнання успішного виконання всіх сертифікаційних вимог компанії Unify.

Infotel запрошує відвідати виставку Consumer Electronics & Entertainment (CEE) 2019

20.03.2019

Шановні покупці та партнери!

З 5 по 7 квітня в Києві буде проходити виставка СЕЕ 2019. Consumer Electronics & Entertainment (CEE) 2019 - це потужна за своїм розмахом виставка електроніки, електротехніки, ігор, розваг в Україні.

Вітаємо нашого колегу

14.03.2019

Поспішаємо привітати нашого колегу з Грузії Jemal Kentchadze з успішною здачею екзаменів за рішеннями OpenScape Enterprise виробництва Unify. Підтверждені статуси: Sales Specialist OpenScape Enterprise & Technical Expert OpenScape Enterprise Express.

Модернізовано корпоративну телефонну мережу зв'язку ДП КБ "Південне"

04.03.2019

Командою Infotel Group реалізовано проект «Технічного удосконалення і доробка системи телефонного зв'язку ДП "КБ "Південне" імені М.К. Янгеля". У стислі терміни була організована поставка необхідних матеріалів для оновлення застарілої кабельної інфраструктури підприємства. Установка устаткування і програмного забезпечення дозволила впровадити в основу підприємства сучасну корпоративну телефонну мережу зв`язку, яка забезпечить якісним телефонним зв'язком і додатковими сервісами 12 корпусів (вузлів) підприємства.

Технічні фахівці компанії пройшли ряд навчань і отримали нові сертифікати

28.02.2019

На початку 2019 року компанія «Infotel» почала розширювати нашу технічну кваліфікацію.

Технічні фахівці компанії пройшли ряд навчань і отримали нові сертифікати розширивши потенціал компанії в нових напрямках.

Ми готові в новому році запропонувати нашим замовникам нові послуги, і забезпечити більш широкий спектр технічної підтримки.

1 2 3
...
8
© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі