+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Новинки

Вітаємо нашого колегу

Співробітники компанії Інфотел раді повідомити, що наш колега Володимир Шатрук пройшов фірмовий курс від Alcatel-Lucent Enterprise і підтвердив кваліфікацію отриманням відповідного сертифіката.

Шановні партнери та колеги

Хочемо поділитися з вами інформацією про реалізовані проекти та можливості, якими володіє обладнання Alcatel-Lucent Enterprise. Особливу увагу заслуговує реалізація проекту в Норвегії - Готель Scandic Central Elverum.

Alcatel-Lucent Enterprise отримала нагороду

Компанія Alcatel-Lucent Enterprise отримала нагороду за найкращий реалізований проект 2018 року ("ITS Project of the Year 2018, over $2M"), який включає стратегічне, інноваційне оновлення мережевої інфраструктури та систем зв'язку для цілої інфраструктури автодоріг в штаті Невада!

Сьогодні Всесвітній день електрозв`язку та інформаційного суспільства

Компанія "Інфотел" вітає наших партнерів і колег з професійним святом всіх програмних користувачів, інтернет-провайдерів, веб-дизайнерів, редакторів інтернет-видань і всіх інших людей, які займаються інформаційними технологіями.

Вітаємо нашого колегу

Співробітники компанії Інфотел вітають нашого колегу Георгія Вікторовича Горпиніча з отриманням сертифікатів Jabra.

Компанія Інфотел вітає з Великоднем !

Співробітники компанії Інфотел від щирого серця вітають вас зі Світлим Христовим воскресінням - Пасхою Господньою! Бажаємо вам виконання всіх ваших надій і благих починань, миру, добра і любові!

Bluetooth - гарнітура Jabra Evolve 65t вже у продажу

Компанія Інфотел рада повідомити, що в продаж надійшла якісна bluetooth - гарнітура бізнес - класу Jabra Evolve 65t. Тепер любий бажаючий може придбати її в нашому магазині.

Підсумки виставки CEE 2019

З 5 по 7-е квітня проходила виставка присвячена електроніці, електротехніці і геймінгу СЕЕ 2019. Компанія Інфотел представила рішення для бізнесу від світового лідера з виробництва телекомунікаційного устаткування Alcatel-Lucent Enterprise. На майданчиках виставки була представлена продукція понад 200 провідних брендів в різних сферах і бізнес- напрямках.

 

Що відбувається коли не подбав про захист інформації?

Поняття «фрод» походить від англійського слова fraud. У широкому сенсі цей термін означає будь-який вид шахрайства. У нас це поняття пов'язують з шахрайством в IT-сфері, з метою вилучення зловмисниками прибутку.

Рішення для голосового зв'язку і мережі від Alcatel-Lucent Enterprise

25.03.2019

Компанія Інфотел пропонує ознайомитись з простим але в той же час, дуже ефективним рішенням від провідного світового виробника телекомунікаційного обладнання Alcatel. Відкрийте для себе простоту установки і розгортання конвергентного рішення Alcatel-Lucent Enterprise для малого і середнього бізнесу з OmniSwitch 6350, бездротовими точками доступу Wi-Fi і OXO Connect.
1 2 3
...
8
© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі