+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Новинки

LED EXPO 2017 - міжнародна виставка світлодіодних рішень

Шановні клієнти та партнери компанії!

Компанія "Інфотел" взяла участь в 4 міжнародній виставці світлодіодних рішень LED EXPO 2017, яка проходила з 13-15 вересня.

На виставці ми презентували вдосконалені моделі лінійних світлодіодних світильників і нову розробку компанії Інфотел - Фасадні світлодіодні світильники.

На нашому стенді був представлений приклад виготовлення кутових з'єднань лінійного світильника (при виготовленні квадратів, прямокутників та інших геометричних фігур), який викликав жвавий інтерес у відвідувачів. Ми одні з небагатьох виробників, які можуть виготовляти складні геометричні фігури під індивідуальний дизайн приміщення.

 

 

Всі моделі світлодіодних світильників, що розробляються фахівцями нашої компанії, проходять комплексне тестування за всіма основними технічними параметрами перед запуском в серійне виробництво. Так само ми постійно відстежуємо нові інноваційні розробки світлодіодних комплектуючих і застосовуємо їх у своїх виробах.

 Всі відвідувачі нашого стенду відзначали високу якість нашої продукції (гарантія на світильник - 36 місяців) і індивідуальний підхід до реалізації різних завдань (необхідна довжина, колір і комплектація світильника). Завдяки гнучкій системі ціноутворення ми прямо на виставці уклали кілька контрактів з прямими замовниками та регіональними торговими представниками.

 

 

Запрошуємо всіх бажаючих до співпраці у напрямку LED освітлення, ми підберемо і виготовимо необхідну для вашого проекту модель світильника.

Також у розділі:

© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі