+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Новинки

IP-телефон Fanvil X4 (X4G)

IP-телефон Fanvil X4 (X4G)
 Fanvil X4 (X4G) - IP-телефон, що ідеально підходить для використання в готелях і готелях. Пристрій підтримує 4 SIP-аккаунта, має великий кольоровий ЖК дисплей, а також другий екран з DSS / BLF клавішами - ці функції дозволяють отримувати інформацію про стан абонентів, а також швидкий доступ до необхідних контактів.Вартість: 70/85 USD

Бездротовий DECT IP-телефон Yealink W60P

01.08.2019

 

Беспроводной DECT IP-телефон Yealink W60P - это телефон премиум-класса, разработанный с использованием надежного оборудования, который идеально подходит для предприятий, которым требуется более широкая возможность справляться с большой нагрузкой.
Качество звука HD
Основан на беспроводном стандарте CAT-iq2.0 DECT, который обеспечивает превосходное и стабильное качество звука HD для эффективной и четкой связи.
Батарея с длительным сроком службы
Устанавливается с литий-ионным аккумулятором, готовым к нагрузке при разговоре, 18 часам разговора, 240 часам ожидания и возможности быстрой зарядки.
Широкие возможности
Обеспечивает быстрое принятие пользователем и естественную интеграцию в рабочую среду с продуманным дизайном, 2,4-дюймовым цветным дисплеем и богатыми функциями телефонии.
Полная совместимость с Yealink W60B DECT Base
• Yealink W60B - это мощная масштабируемая база DECT, которая поддерживает до 8 телефонных трубок, 8 учетных записей SIP и 8 одновременных вызовов. Оснащенный надежным оборудованием и богатыми функциями, он идеально подходит для вашего офиса малого и среднего размера.
• Компактная база Yealink W60B DECT без проблем работает со всей линейкой мобильных телефонов и ретранслятором Yealink DECT.
• Телефон поддерживает эффективную инициализацию и массовое развертывание с помощью службы перенаправления и инициализации Yealink и механизма стенда, что позволяет осуществлять инициализацию без участия пользователя.

Бездротовий DECT IP-телефон Yealink W60P - це телефон преміум-класу, розроблений з використанням надійного устаткування, який ідеально підходить для підприємств, яким потрібні ширші можливості справлятися з великим навантаженням.

Якість звуку HD започатковано на бездротовому стандарті CAT-iq2.0 DECT, який забезпечує чудову і стабільну якість звуку HD для ефективної і чіткого зв'язку.

Батарея з тривалим терміном служби
Телефон постачається з літій-іонним акумулятором, готовим до високого навантаження при розмові. До 18-ти годин розмови, 240 годин очікування і можливостю швидкої зарядки.
Повна сумісність з Yealink W60B DECT Base
• Yealink W60B - це потужна масштабована база DECT, яка підтримує до 8 телефонних трубок, 8 облікових записів SIP і 8 одночасних викликів. Оснащений надійним обладнанням і багатими функціями, він ідеально підходить для вашого офісу малого і середнього розміру.
• Компактна база Yealink W60B DECT без проблем працює з усією лінійкою мобільних телефонів і ретранслятором Yealink DECT.
• Телефон підтримує ефективну ініціалізацію і масове розгортання за допомогою служби перенаправлення і ініціалізації Yealink і механізму стенду, що дозволяє здійснювати ініціалізацію без участі користувача.

 

Якщо Вам цікаво отримати повну консультацію відносно продуктів, що виробляє компанія Yealink, звертайтесь до нас в офіс:

03110, Україна, Київ, вул. Солом’янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua

Також, Ви можете заповнити форму запиту.

Також у розділі:

© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі