+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Новинки

IP телефон X5G

IP телефон X5G
Fanvil-X5G - це IP-телефон бізнес-класу з додатковим рідкокристалічним дисплеєм і програмованими клавішами для відображення статусів абонентів і швидкого набору. Звук HD якості, 6 SIP-акаунтів / ліній, LCD дисплей (128x64), а також другий (64x192) екран з (8x5 = 40 віртуальних DSS / BLF клавіш), 500 контактів в тел. книзі, 3-стороняя конференція, SIP hotspot, VPN: L2TP (Basic Unencrypted) / OpenVPN, подвійний гігабітний 2 * 10/100 / 1000Mб Ethernet порт з 802.3af PoE (без БП в комплекті).Вартість: 85USD

Модернізація систем зв'язку, чому це важливо?

20.08.2019

В останнє десятиліття наші засоби комунікації докорінно змінилися. Компанії покладаються на старі технології піддаються ризикам технічних збоїв, компрометації системи безпеки, викликають незручності у співробітників, чим знижують їх ефективність. Це і багато іншого впливає на задоволеність клієнтів і як наслідок на їх кількість.

 

Розглянемо кілька важливих складових з якими не справляються застарілі системи зв'язку:
Голосового зв'язку мало
На сьогоднішній день вже недостатньо просто зателефонувати.
очікування клієнтів
Втрата клієнтів через те, що немає можливості відповідати їх способам взаємодії з вашою компанією?
Культура смартфонів
Необхідність перенаправити дзвінки з корпоративних номерів компанії на мобільні телефони.
мобільний персонал
Наскільки ваша поточна телефонна система підтримує мобільність? Ваші комунікаційні рішення повинні дозволяти користувачам працювати, коли і звідки вони можуть - і з різних майданчиків, і в різних містах.

Розглянемо кілька важливих складових з якими не справляються застарілі системи зв'язку:

На сьогоднішній день вже недостатньо просто зателефонувати.
  • Очікування клієнтів
Втрата клієнтів через те, що немає можливості відповідати їх способам взаємодії з вашою компанією
  • Культура смартфонів
Необхідність перенаправити дзвінки з корпоративних номерів компанії на мобільні телефони.

Наскільки ваша поточна телефонна система підтримує мобільність? Ваші комунікаційні рішення повинні дозволяти користувачам працювати, коли і звідки вони можуть - і з різних майданчиків, і в різних містах

Одне з найсерйозніших змін в системах телекомунікацій за останнє десятиліття - зростання кіберзлочинності.

Відсутність адекватної мобільного захисту - каналів зв'язку, мережі або пристрою - дуже серйозне питання для сучасних підприємств.

Під час кризових ситуацій - або при появі непередбачених великих бізнес-можливостей - ваша здатність до комунікацій і співпраці є основоположною.

Сьогодні є цілий спектр можливостей налаштувати вашу телекомунікаційну екосистему, різні фінансові моделі і сумісні програми для розгортання, які оптимізують ваш бюджет, роботу співробітників, функціональність і контроль.

Раніше оновлення телекомунікаційної середовища означало повну заміну всього рішення. Іноді такий підхід ще має сенс, але тепер можна виграти більше, якщо оновити призначений для користувача і клієнтський досвід або скористатися планом поступового переходу.

Витрати на підтримку корпоративних уніфікованих комунікацій продовжують збільшуватися. Старі технології часто складаються з безлічі компонентів, які потрібно інтегрувати і підтримувати. Очікування клієнтів і користувачів посилюють потребу в нових технологіях.

Модернізація вашого телекомунікаційної середовища може зробити ваш бізнес більш ефективним і конкурентоспроможним - і одночасно скоротити витрати, знизити навантаження на ІТ службу і поліпшити безпеку.

Ми раді надати допомогу по організації процесу технічної підтримки / ІТ аутсорсингу, а також з будь-яких інших питань технічної підтримки ІТ рішень і навчання Ваших фахівців.

За більш детальною інформацією звертайтеся до нас в офіс!

03110, Україна, Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел .: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: service@infotel.ua

 

Також у розділі:

© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі