+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Новинки

Інфотел готує фахівців

02.09.2019

Інфотел наближає континенти

 

Навчальний центр компанії UNIFY спеціалізується на проведенні навчання в галузі телекомунікацій. Вони спрямовані на професійну підготовку як здобувачів, так і на діючих співробітників компаній давно працюють в сфері телекомунікацій. Програми навчання містять стандартні і спеціальні курси, що охоплюють найважливіші аспекти нових технологій передачі інформації, проектування, монтажу, програмування і експлуатації систем адаптованих до вимог замовників по всьому світу.
Довгострокові і спеціальні програми підвищення рівня підготовки фахівців, дозволяють випускникам курсів самостійно вирішувати широке коло завдань у галузі створення і комплексного розвитку систем інформаційного забезпечення. Реалізовувати оптимальні процедури технічного обслуговування і експлуатації малих, середніх і великих корпоративних мереж зв'язку.
Серед наших клієнтів компанії, що становлять основу телекомунікаційної інфраструктури країни і ближнього зарубіжжя, оператори зв'язку, оператори мобільного зв'язку, міжнародні корпорації, державні та приватні підприємства. Ми навчаємо сучасним рішенням в системах корпоративного зв'язку як в навчальному центрі в м.Києві, так і на виїзних семінарах.
У грудні 2009 року наш навчальний центр (АПТ) сертифікований Академією Професійного Тренінгу компанії UNIFY в м Мюнхен, як локального навчального центру в області відомчих мереж і систем зв'язку в Україні і є її офіційним партнером (LLC "InfoTelCommunications" - Certified Training Partner for Open Communications UNIFY Academy). АПТ від Інфотел в м.Києві є частиною глобальної мережі UNIFY Academy, в яку входять понад 20 країн і є єдиним в Україні сертифікованим навчальним центром компанії UNIFY в області відомчих систем зв'язку, що володіє правом видачі фірмових сертифікатів. Навчальний центр (АПТ) проводить різноманітну підготовку технічних фахівців, менеджерів відділів проектування і продажів, керівників відділів інформаційно-телекомунікаційних технологій в області відомчих систем зв'язку на базі комутаційного обладнання систем OpenScape / HiPath, бере участь в організації виставок, семінарів, презентацій, надає інформаційні та консультаційні послуги.

Навчальний центр компанії UNIFY спеціалізується на проведенні навчання в галузі телекомунікацій. Курси спрямовані на професійну підготовку як здобувачів нової професії, так і на діючих співробітників компаній яки давно працюють в сфері телекомунікацій. Програми навчання містять стандартні і спеціальні курси, що охоплюють найважливіші аспекти нових технологій передачі інформації, проектування, монтажу, програмування і експлуатації систем адаптованих до вимог замовників по всьому світу.

 

Довгострокові і спеціальні програми підвищення рівня підготовки фахівців, дозволяють випускникам курсів самостійно вирішувати широке коло завдань у галузі створення і комплексного розвитку систем інформаційного забезпечення. Реалізовувати оптимальні процедури технічного обслуговування і експлуатації малих, середніх і великих корпоративних мереж зв'язку.

 

Серед наших клієнтів, компанії, що становлять основу телекомунікаційної інфраструктури країни і ближнього зарубіжжя, оператори зв'язку, оператори мобільного зв'язку, міжнародні корпорації, державні та приватні підприємства. Ми навчаємо сучасним рішенням в системах корпоративного зв'язку, як в навчальному центрі в м. Києві, так і на виїзних семінарах. У грудні 2009 року наш навчальний центр (АПТ) сертифікований Академією Професійного Тренінгу компанії UNIFY в м Мюнхен, як локального навчального центру в області відомчих мереж і систем зв'язку в Україні і є її офіційним партнером (LLC "InfoTelCommunications" - Certified Training Partner for Open Communications UNIFY Academy). АПТ від Інфотел в м. Києві є частиною глобальної мережі UNIFY Academy, в яку входять понад 20 країн і є єдиним в Україні сертифікованим навчальним центром компанії UNIFY в області відомчих систем зв'язку, що володіє правом видачі фірмових сертифікатів. Навчальний центр (АПТ) проводить різноманітну підготовку технічних фахівців, менеджерів відділів проектування і продажів, керівників відділів інформаційно-телекомунікаційних технологій в області відомчих систем зв'язку на базі комутаційного обладнання систем OpenScape / HiPath, бере участь в організації виставок, семінарів, презентацій, надає інформаційні та консультаційні послуги.

На базі нашого АПТ  найсучасніша комутаційна техніка, яку пропонує компанія Unify на Українському ринку і ринках країн СНД, а також ми маємо обладнання, яке знаходиться тривалий час в експлуатації у замовників. Навчальний клас обладнаний комп'ютерними мережами і сучасними мультимедійними засобами навчання. До послуг учасників, кімната відпочинку і їдальня. Тісна взаємодія з Академією Професійного Тренінгу в м Мюнхен дозволяє постійно оновлювати зміст курсів і навчальні нматеріали, в міру впровадження новітнього обладнання.

Заняття проводять сертифіковані професійні викладачі та провідні спеціалісти компанії з великим досвідом практичної та методичної роботи. Кожному учаснику курсів видається навчальна документація, персоніфікована водяними знаками із зазначенням особистих даних (Ім'я, прізвище). Після закінчення курсів учасникам видається сертифікат встановленого міжнародного зразка, що має свій ідентифікаційний номер, що входить в єдину нумераційного систему всесвітніх навчальних центрів UNIFY Academy.

Після проходження курсів у слухачів з'явиться можливість працевлаштуватися в великих компаніях малого і середнього бізнесу де встановлені системи зв`язку. Діючи фахівці зможуть підвищити рівень своєї кваліфікації і завдяки цьому виконувати розширений спектр завдань, що спричинить за собою підвищення рівня їх доходів.

Завантажити опис

На всі питання відносно Учбового центру на базі компанії «ІнфоТел», у тому числі про вартість курсів, вам зможе відповісти Володимир Мельничук за тел.: +38 (044) 520 2030

Для того, щоб зареєструватись на курси, скористайтесь формою реєстрації. форма реєстрації

Також у розділі:

© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайтаbest
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі