+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Новинки

Gigaset DX800A all in one

Gigaset DX800A all in one
Gigaset DX800A all in one - професійний настільний телефон, призначений для невеликих, в тому числі домашніх, офісів. Ця провідна модель, оснащена 3,5-дюймовим кольоровим дисплеєм, відрізняється сучасним, практичним дизайном і широкою функціональністю.

Бездротові рішення для сфери охорони здоров'я

24.09.2019

Медичний заклад може домогтися більш високих стандартів обслуговування, коли у лікарів є можливість використовувати мобільні пристрої для отримання безпечного доступу до історій хвороб і результатами аналізів пацієнтів в електронному вигляді. Це дозволяє приділяти більше часу пацієнтам та лікувати їх більш якісно. Крім того пристрою моніторингу, вбудовані наприклад в браслет, дозволяють більшій кількості пацієнтів відновлюватися перебуваючи вдома. Лікарі та медсестри можуть відслідковувати динаміку одужання пацієнтів віддалено в режимі реального часу. Це знижує витрати на лікарняне зміст і звільняє місця для більш нагальних випадків. Багато організацій в сфері охорони здоров'я розглядають мобільність як засіб поліпшення методів лікування і, як наслідок, поліпшення результатів лікування пацієнтів. Для досягнення цих результатів необхідні рішення на основі Wi-Fi, що володіють продуктивністю, а також інтелектуальними можливостями.
 
І трохи про безпеку
В травнем 2017 багато лікарень Англії і Шотландії подвергліськібератакам, в результаті чого їх робота була паралізована. Дані були зашифровані і зловмисники вимагали викуп за розшифровку. Атаки можна було запобігти, якби питанням безпеки подбали заздалегідь. Так може статися з будь-якою організацією, мережа якої не защіщенадолжним чином.
Рішення від Alcatel-Lucent OmniAccess® Stellar WLAN - це унікальне поєднання архітектури розподіленого контролера із захистом IoT для забезпечення безпеки, а також уніфікованого доступу для простоти використання. Завдяки глобальному охопленню і фокусуванні на локальній специфіці Alcatel-Lucent надає Wi-Fi корпоративного класу, який буде працювати для вас вирішуючи всі ваші завдання в інтерактивному просторі.

Медичний заклад може домогтися більш високих стандартів обслуговування, коли у лікарів є можливість використовувати мобільні пристрої для отримання безпечного доступу до історій хвороб і результатів аналізів пацієнтів в електронному вигляді. Це дозволяє приділяти більше часу пацієнтам та лікувати їх більш якісно. Крім того пристрої моніторингу, вбудовані наприклад в браслет, дозволяють більшій кількості пацієнтів відновлюватися перебуваючи вдома. Лікарі та медсестри можуть відслідковувати динаміку одужання пацієнтів віддалено в режимі реального часу. Це знижує витрати на лікарняне утримування,  звільняє місця для більш нагальних випадків. Багато організацій в сфері охорони здоров'я розглядають мобільність як засіб поліпшення методів лікування і, як наслідок, поліпшення результатів лікування пацієнтів. Для досягнення цих результатів необхідні рішення на основі Wi-Fi, що володіють продуктивністю, а також інтелектуальними можливостями. 

І трохи про безпеку
У травні 2017 багато лікарень Англії і Шотландії зазнали кібератак, в результаті чого їх робота була паралізована. Дані були зашифровані і зловмисники вимагали викуп за розшифровку. Атаки можна було запобігти, якби про питання безпеки подбали заздалегідь. Так може статися з будь-якою організацією, мережа якої не захіщена належним чином.
Рішення від Alcatel-Lucent OmniAccess® Stellar WLAN - це унікальне поєднання архітектури розподіленого контролера із захистом IoT для забезпечення безпеки, а також уніфікованого доступу для простоти використання. Завдяки глобальному охопленню і фокусуванні на локальній специфіці, Alcatel-Lucent надає Wi-Fi корпоративного класу, який буде працювати для вас вирішуючи всі ваші завдання в інтерактивному просторі.

 

Якщо Вам цікаво отримати повну консультацію відносно продуктів, що виробляє компанія Alcatel-Lucent Enterprise, звертайтесь до нас в офіс:

03110, Україна, Київ, вул. Солом’янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua

Також, Ви можете заповнити форму запиту.

Також у розділі:

© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайтаbest
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі