+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Новинки

Менеджер з продажу мережевого обладнання (LAN)

Функціональні обов'язки:Продажі комплексних проектів з будівництва і модернізації мережевої інфраструктури замовників, включаючи активне і пасивне мережеве обладнання локальних мереж (LAN), обладнання для передачі даних між відділеннями та філіями компаній (WAN), бездротові WiFi сегменти мережевої інфраструктури;Активний пошук нових клієнтів і проектів, розвиток співпраці з існуючими клієнтами;Проведення переговорів, виявлення потреб клієнтів в необхідних мережевих рішеннях і обладнанні;Підготовка комерційних пропозицій і презентацій за індивідуальними технічним рішенням для клієнтів...

2N® Mobile Video - зустрічаємо свята безпечно

23.12.2020

2N® Mobile Video

В наші дні всі купують різдвяні подарунки онлайн, а в цьому році - тим більше. На жаль, кур'єр - це не Санта-Клаус. Якщо ніхто не відкриває двері, коли він дзвонить, кур’єр йде разом з подарунком. Повернути посилку в передноворічній метушні складне завдання. Але у нас є рішення.

Сучасний відеодомофон в будівлю від компанії 2N і додаток 2N® Mobile Video, встановлений у телефонах мешканців, можуть перетворити будь-якого кур'єра або поштового працівника на Санта-Клауса. І давайте будемо чесними, хто з мешканців не захотів би такої послуги? Особливо зараз, напередодні новорічних свят.

2n домофоныПояснити систему мешканцям будинку дуже просто: «Кожен раз, коли хто-небудь дзвонить у двері, зображення з вхідної камери з'являється на дисплеї вашого мобільного телефону. Ви можете провести відеодзвінок із відвідувачем точно так же, як якби ви сиділи у своїй вітальні. Відвідувачу не потрібно боятися, що ви можете опинитися в офісі, в трамваї або на пляжі на Карибах. Ви можете відкрити вхідні двері або хвіртку для кур'єра прямо з програми або пропустити його прямо в кімнату для посилок, яка сьогодні є в більшості сучасних багатоквартирних будинків».

Дізнатися більше у відео

У цьому рішенні є ще багато інших переваг. 2N® Mobile Video дає мешканцям негайну інформацію про те, що відбувається перед їхнім будинком. Все, що їм потрібно зробити, це відкрити програму. Вони можуть переглядати фотографії відвідувачів, які дзвонили, але не змогли додзвонитися, а зашифрований зв'язок гарантує ще більшу безпеку.

Також у розділі:

© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі