+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Новинки

Infotel запрошує відвідати виставку Consumer Electronics & Entertainment (CEE) 2019

Шановні покупці та партнери!З 5 по 7 квітня в Києві буде проходити виставка СЕЕ 2019. Consumer Electronics & Entertainment (CEE) 2019 - це потужна за своїм розмахом виставка електроніки, електротехніки, ігор, розваг в Україні.

Кібергігіена онлайн: безпечні покупки/продажі

23.11.2020

Infotel

У міру того, як ми наближаємося до кінця цього року, що проходить під знаком пандемії, і продавці, і покупці сподіваються знайти трохи приводів для радості в новому сезоні святкових покупок.
І подобається вам це чи ні, але кіберзлочинцям і хакерам не терпиться заробити на цій роздрібній тусовці, особливо коли велика частина продажів, швидше за все, відбудеться в Інтернеті — очікуване зростання на 33% в порівнянні з минулим роком до рекордних 189 мільярдів доларів!
У світлі цього і покупці, і продавці повинні пам'ятати про ризики кібербезпеки, які чекають їх в цей святковий сезон. Ось кілька рекомендацій, які допоможуть забезпечити безпеку для всіх.


З точки зору споживачів, подумайте двічі, перш ніж довіряти електронним листам і вебсайтам для укладення угод.


У міру того, як мільйони покупців відправляються в онлайн-магазини, хакери будуть шукати конфіденційні особисті та фінансові дані.
Поширеною темою шахрайства з використанням фішингових листів можуть бути повідомлення, що видають себе за популярні онлайн-бренди й роздрібних продавців. Спробуйте виконати ці прості проактивні кроки, щоб не потрапити в пастку такої афери.

Для продавців: тримайте свої системи безпеки активними, належним чином захищеними й сумісними з PCI DSS.


Як уже згадувалося, не тільки покупці стануть жертвами кіберзлочинів в цей святковий сезон. Ось як продавці можуть підвищити свою кіберстійкість.


Якщо у вашого роздрібного бізнесу немає достатнього внутрішнього досвіду в області безпеки або якщо ваш відділ інформаційної безпеки невеликий, то це прекрасний час для залучення партнера по перевірці інформаційної безпеки, який забезпечить постійний моніторинг вашої роздрібної мережі, онлайн-систем і т.д. і порталів електронної комерції на предмет підозрілої активності.
Компанія InfoTel може допомогти вам зосередитися на своєму бізнесі й при цьому залишити турботи про безпеку нашій команді професіоналів. У нас Ви зможете отримати негайну допомогу, щоб захистити свій бізнес і клієнтів в цей святковий сезон.


Для всіх — двічі перевірте свій пароль і авторизацію транзакцій.


Правда про паролі, які легко вгадати, полягає в тому, що вони подобаються хакерам не менш за вас! Кіберзлочинці люблять насолоджуватися уразливими системи безпеки, такими як слабкі паролі або відсутність багатофакторної аутентифікації. Візьміть до уваги ці прості поради для безпечних і надійних покупок в Інтернеті під час свят.
Якщо ви покупець, використовуйте надійні паролі для онлайн-транзакцій і не використовуйте їх повторно на декількох сайтах. Придумайте більш складну парольну фразу, використовуючи комбінацію букв, цифр і спеціальних символів. Замість того, щоб тримати в голові арсенал паролів, більш практичним і безпечним підходом буде використання хорошого менеджера паролів.
Ці утиліти прості в налаштуванні й використанні, і все, що вам потрібно запам'ятати, — це головний пароль сховища. Якщо ви інтернет-магазин, переконайтеся, що функція створення вашого профілю вимагає поєднання складних елементів в паролі та спонукайте своїх клієнтів регулярно скидати паролі. Багато інтернет-магазинів також пропонують багатофакторну аутентифікацію, тому розгляньте можливість використання таких функцій.

І остання порада для споживачів: максимально використовуйте функції безпеки, пропоновані вам вашими банками та кредитними картами. Регулярно відстежуйте і перевіряйте ліміт кредитної картки, перевіряйте точність інформації на телефоні й електронній пошті та встановлюйте оповіщення про великих або підозрілих покупках.
Це був важкий рік, і, сподіваємося, що сезон відпусток виявиться прекрасним часом, щоб розслабитися, зробити покупки та повеселитися. Прийнявши належні заходи кібербезпеки, як покупці, так і продавці зможуть відмінно завершити рік.

Також у розділі:

© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі