+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Новинки

Мобільний додаток для готелів Alcatel-Lucent Enterprise

Alcatel-Lucent Enterprice
Лояльність на мобільності:
рішення в кешені гостя - мобільний додаток для готелів Alcatel-Lucent Enterprise

 Ваші гості бажають підтримувати з Вами звязок, де б вони не знаходились і коли-б не виникла така необходість. Гості вимушені використовувати свої смартфони, щоб задати питання, зробити або відмінити бронювання, замовити яку-небуть послугу. Ви можете підвищити цінність своїх послуг, запровадивши мобільний додаток для готелів від Alcatel-Lucent Enterprice (ALE), який дозволяє полегшити бронювання номеру, вносити зміни і підтримувати бездоганний звязок протягом усієї подорожі.

Впровадження IT рішення від ALE забезпечує мережу підтримки для всебічної мобільності і гарантують незабутній комфорт гостю. Рішення від ALE оптимізує ефективність персоналу, спрощує проведення IT-операцій і допомогає добитися максимальної заповнюваності. Також допоможе збільшити прибуток і привабливість відносно конкурентів.

Мобильное приложение Alcatel-Lucent Enterprice Мобильное приложение Alcatel-Lucent Enterprice

 

Декілька способів забезпечити присутність гостей в цифровому просторі готелю:

Всі люблять комфорт. Будьте доступні для своих гостей під час іх переміщення, відповідайте на їхні питання або забезпечте їм простий доступ до відповідей. Полегшите їм життя і вони це оцінять. Залишайтесь на звязку зі своїми гостями, пока вони в дорозі, підтверджуючи або скасовуючи проживання гостя у режимі реального часу.

Надайте доступ з мобільних пристроїв до Вашого персоналу і послугам через мобільний додаток. Запропонуйте їм безкоштовний Wi-Fi, простий доступ до каталогу готелю і людський голос по ту сторону трубки.

         Впровадьте комунікаційну платформу Rainbow у свій центр бронювання і гості зможуть спілкуватись з чат-ботом по найбільш розповсюдженим питанням, зробити голосовий або відео-дзвінок, відткрити відео-чат, зробити screen share. Гості отримають необхідні відповіді, процес бронювання стане простіше і швидше, а миттєва комунікація дозволяє Вам швидко перебронювати номер на випадок відміни в останню хвилину.

  Готелі можуть впровадити електронну консьєрж-службу за допомогою push-повідомлень, яка буде пропонувати гостям скористатись послугами готелів або пропонувати рекламні ваучери або знижки на послуги, в залежності від місця розташування гостя. Також вона повідомить гостям про любу надзвичайну ситуацію і направить їх до найближчого безпечного місця або виходу.

Мобільний додаток для готелів дозволить Вашим гостям не тільки зв’язуватись з Вами, но і оцінювати іх проживання і надавати Вам постійний зворотній зв’язок.      

Мобільність - це основа того, як Ви обслуговуєте ваших гостей - від першого кліка до чек-аута і мобільний додаток від Alcatel-Lucent Enterprice – це відмінний помічник для готельного бізнесу.

Компанія ІнфоТел є сертифікованим партнером Alcatel-Lucent Enterprise рівня Expert Business Partner в галузі корпоративних систем зв’язку та систем уніфікованих комунікацій.

Сайт виробника: http://enterprise.alcatel-lucent.com/

Якщо Вам цікаво отримати повну консультацію відносно продуктів, що виробляє компанія Alcatel-Lucent Enterprise, звертайтесь до нас в офіс:

03110, Україна, Київ, вул. Солом’янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua

Також, Ви можете заповнити форму запиту.

Також у розділі:

© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі