+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Новинки

Що відбувається коли не подбав про захист інформації?

Поняття «фрод» походить від англійського слова fraud. У широкому сенсі цей термін означає будь-який вид шахрайства. У нас це поняття пов'язують з шахрайством в IT-сфері, з метою вилучення зловмисниками прибутку.

Безперервність бізнесу банківської мережі в умовах пандемії

11.09.2020

Alcatel-Lucent Enterprise

Що відбувається, коли банки змушені закривати свої двері для клієнтів і співробітників через глобальної пандемії? В останній раз щось схоже на сьогоднішню ситуацію відбувалося понад 100 років тому, коли світ ще не був настільки глобалізованим, як зараз. Сьогодні банки покладаються не тільки на взаємодію людей в місцевому офісі, а й на взаємодію людей з усього світу. Хоча завжди було трохи складніше спілкуватися з колегами на іншому кінці світу, але надійна мережа безперечно допомагає керувати комунікаціями.

Згідно з нещодавньої статті McKinsey & Company, «нормалізація кадрових заходів» була визначена, як головний пріоритет для фінансових установ, оскільки вони прагнуть забезпечити безперервність бізнесу під час глобальної економічної кризи та пандемії коронавірусу. Це включає обмеження поїздок, прийняття орієнтованих на профілактику політик, проведення санітарної обробки робочого місця, надання альтернативних способів роботи та ініціювання активних комунікацій.

Люди вже багато до чого пристосувалися, тому зусилля по підтримці бізнес-операцій якомога ближче до нормального режиму мають сенс. Як постачальник основних послуг, банки повинні забезпечувати заходи, які б відповідали потребам їх клієнтів і спільнот, і були здійсненні з точки зору інфраструктури. До них відносяться можливості call-центру, підтримка роботи вдома й навіть служби екстреної допомоги.

Alcatel-Lucent EnterpriseХоча є рішення для цих проблем, фінансові установи вимагають швидкого реагування, без капітального оновлення інфраструктури. Гарна новина для банків з інфраструктурою Alcatel-Lucent Enterprise полягає в тому, що забезпечення безперервності бізнесу значною мірою вже вбудовано в їх мережі та системи зв'язку, завдяки чому операції виконуються у звичайному режимі.

Рішення ALE для забезпечення безперервності бізнесу легко та швидко впроваджуються. Нещодавно клієнт ALE-банкінгу зміг підтримувати процеси банку в робочому стані, швидко надавши співробітникам IP-телефони та точки віддаленого доступу для забезпечення безпечного зв'язку з дому. Віддалений доступ також був організований для агентів call-центру, дозволяючи їм легко працювати з дому, забезпечуючи прозорість і безперервність бізнесу для клієнтів і банку. Нові телефони, надані віддаленому персоналу, також включали домашню адресу співробітника в системі служби екстреної допомоги 911, щоб не допустити, щоб екстрені дзвінки проходили через офіс банку, а замість цього прямували безпосередньо на домашню адресу співробітника, що дуже важливо.

Менеджер банку зміг швидко налагодити роботу співробітників і call-центру завдяки простоті впровадження рішень ALE. Не було потрібно ні великих дискусій, ні часу, присвяченого створенню карти безперервності бізнесу. У сьогоднішні нестабільні часи рішення ALE забезпечує безперервність бізнесу, дозволяючи банку гарантувати безпеку співробітників, а клієнтам впевненість у стабільності банку.

В Україні дізнатися детальніше про рішення та Alcatel-Lucent Enterprise можна в офіційного представника, компанії InfoTel Group - системний інтегратор, що надає повний спектр послуг по впровадженню сучасних рішень в області інформаційних технологій.

Також у розділі:

© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі