+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Новинки

IP-телефон X3G

IP-телефон X3G
 Fanvil X3G - це IP телефон з великим кольоровим LCD дисплейом 2,8 дюйма (320x240), який допомагає користувачеві в повсякденній діяльності з управління внутрішніми і зовнішніми викликами. В апараті 2 SIP-лінії, 4 програмованих клавіші, HD звук, 500 контактів в тел. книзі, 3-стороняя конференція, SIP hotspot, подвійний 2 * 10/100 / 1000Mб Ethernet порт з 802.3af PoE (без БП).Вартість: 60 USD

З'єднання фізичного і віртуального класів за допомогою інтелектуального відео

24.09.2021

Соединение физического и виртуального классов с помощью интеллектуального видеоВикористовуючи штучний інтелект для прийняття рішень на основі даних в режимі реального часу і безперешкодного підключення учнів і вчителів, де б вони не знаходилися, інтелектуальні відеорішення знімають з учителя технічне навантаження, тому вони можуть робити те, що у них найкраще виходить - викладати.

Критичні помилки Microsoft Office, виявлені в цьому місяці

22.09.2021

Критические Ошибки Microsoft Office, обнаруженные в этом месяцеРегулярний набір оновлень Microsoft має в цьому місяці найбільше значення, тому що компанія випускає виправлення для критично важливої помилки, яка зараз використовується в документах Microsoft Office, а також важливі виправлення для продуктів Microsoft і хмарних сервісів.

Вішинг або як убезпечити себе від шахрайства

08.09.2021

Безопасность в ИнтернетеБагато людей, напевно, стикалися з вішингом (англ. Vishing - voice + phishing) – вид шахрайства, при якому зловмисники за допомогою телефонного зв'язку змушують людину повідомити їм свої конфіденційні банківські або персональні дані або стимулюють до здійснення певних дій зі своїм банківським рахунком або банківською картою. 

Atos був обраний Siemens Smart Infrastructure для перенесення критично важливих додатків у хмару

25.08.2021

Компания Siemens Smart Infrastructure выбрала Atos для ускорения процесса трансформации и поддержки миграции в облако критически важных бизнес-приложений, которые обеспечивают основу для производства, продаж, распространения и операций в большинстве бизнес-подразделений интеллектуальной инфраструктуры Siemens по всему миру.Компанія Siemens Smart Infrastructure вибрала Atos для прискорення процесу трансформації та підтримки міграції у хмару критично важливих бізнес-додатків, які забезпечують основу для виробництва, продажу, розповсюдження й операцій в більшості бізнес-підрозділів інтелектуальної інфраструктури Siemens по всьому світу.

Rainbow в п'ятірці кращих у Німеччині

11.08.2021

Alcatel-Lucent Enterprise Нещодавно джерела в компанії Google повідомили, що компанія схвалила 85% запитів співробітників на роботу віддалено або на переїзд після того, як її офіси повністю відкриються.

Google - одна з найбільших компаній, що пробують гібридний підхід до виходу з пандемії.

Новий стандарт повідомлень для стільникового зв'язку

Новый стандарт сообщений для сотовой связиПочинаючи з наступного року, один з найбільших операторів стільникового зв'язку в США, компанія Verizon приєднається до таких операторів стільникового зв'язку, як AT & T і T-Mobile у використанні технології RCS. Verizon буде додавати за замовчуванням сервіс RCS, як додаток для передачі текстів на всіх продаваних телефонах Android.

Ocala Fiber Network переможець щорічної премії IDC Smart Cities Award в Північній Америці

26.07.2021

Alcatel-Lucent Enterprise

Компанія, Ocala Fiber Network, провайдер телекомунікаційних послуг, який використовує обладнання Alcatel-Lucent Enterprise, була названа переможцем четвертої щорічної нагороди Smart Cities North America (SCNAA). OFN була відзначена в категорії «Доступність і цифрова рівність» за надання послуг широкосмугового доступу для лікарень, підприємств і шкіл через свою оптичну мережу під час кризи в галузі охорони здоров'я 2020 року.

Колапс міграції системи електронної пошти в IBM

13.07.2021

Безопасность в ИнтернетеДжерела кажуть, що 18-місячна міграція системи електронної пошти компанії IBM обернулася катастрофою

Запланована IBM міграція електронної пошти в масштабах всієї компанії зійшла з конвеєра, в результаті чого багато з них не можуть користуватися електронною поштою або планувати події календаря. І так вже кілька днів.

Хакерська атака на Electronic Arts

30.06.2021

хакеры взломали игровой гигант Electronic ArtsЗараз питання безпеки є актуальним як для невеликих компаній, так і для великих корпорація. Рівень майстерності хакерів зростає з кожним днем ​​і навіть такі гіганти ігрової індустрії як Electronic Arts не застраховані від провалів у безпеці.

Web Collaboration - простий шлях організації відеоконференцій

14.06.2021

Atos Unify OpenScape Web CollaborationСьогодні існує багато пропозицій для організації віддаленої роботи. На якому ж з них варто зупинити свій вибір?

Якщо ви шукаєте досить просте й надійне рішення за розумні гроші, то варто звернути увагу на OpenScape Web Collaboration - масштабується, безпечне й високонадійне рішення для спільних комунікацій від компанії Atos (в минулому Siemens, потім Unify), одного з європейських лідерів на ринку голосових послуг.

1 2 3
...
17
© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі