+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Новинки

IP-телефон Alcatel-Lucent 8068s Bluetooth® Premium Deskphone

 IP-телефон Alcatel-Lucent 8068s Premium Deskphone (BT) дає змогу підключити до АТС OmniPCX Office, OmniPCX Enterprise, OpenTouch ™ Business Edition за допомогою корпоративного протоколу NOE, розробленого Alcatel-Lucent, або по протоколу SIP.Рекомендована ціна: 553 USD.IP-телефон Alcatel-Lucent 8068s Premium Deskphone (BT) дає змогу підключити до АТС OmniPCX Office, OmniPCX Enterprise, OpenTouch ™ Business Edition за допомогою корпоративного протоколу NOE, розробленого Alcatel-Lucent, або по протоколу SIP.

«Гнучкий» офіс з IP-інтеркомом від компанії 2N

26.08.2015

Сьогодні безліч компаній та представництв розміщують свої офіси у великих будівлях з численними кабінетами, це зручно для співробітників, але ось людина, котра прийшла на зустріч, легко може загубитись. А раптом секретаря чи адміністратора на виявиться на місці? Гостю доведеться тільки чекати або заглядати у всі доступні кабінети, порушуючи цим самим робочий процес. Уникнути таких ситуацій допоможе IP-інтерком 2N, котрій в момент з’єднає відвідувача з потрібною людиною.

IP-інтерком 2N легко встановлюється, наприклад біля вхідних дверей. При цьому абсолютно неважливо, де в даний момент знаходиться секретар чи адміністратор, завдяки VoIP- зв’язку він зможе відповісти гостю та впустити його в будівлю не тільки зі свого стаціонарного телефону, але і з мобільного телефону чи планшету. IP-интерком від 2N дає вам максимальну гнучкість у роботі одночасно з найвищим рівнем безпеки та контролю доступу в будівлю.

Якщо ви продовжуєте вагатись чи потрібен у вашому офісі IP-інтерком 2N, пропонуємо переглянути два коротких ролика, що наочно демонструють різницю у роботі офісу не оснащеного дверною комунікацією та офісу зі встановленим IP-інтеркомом 2N.

Офіс без IP-інтеркома 2NОфіс з IP-інтеркомом 2NПро компанію 2N на нашому сайті: https://infotel.ua/ua/2n-telekomunikace/

Також у розділі:

© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі