+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Новинки

IP-телефон Alcatel-Lucent 8058s Premium Deskphone

 Конфігурується під будь-яке робоче місце, телефон моделі Alcatel-Lucent 8058s Premium Deskphone підходить для використання в офісах з незакріпленими робочими місцями, для роботи по групах або співробітників call-центрів.Рекомендована ціна: 459 USD. Конфігурується під будь-яке робоче місце, телефон моделі Alcatel-Lucent 8058s Premium Deskphone підходить для використання в офісах з незакріпленими робочими місцями, для роботи по групах або співробітників call-центрів.

Новий OpenScape Enterprise V10 - надійний, безпечний, інтуїтивно зрозумілий і ефективний

25.05.2021

Ми раді повідомити, що є рішення OpenScape Enterprise Solution версії 10. Нова версія забезпечує підвищену надійність і безпеку, ряд поліпшень зручності використання, таких як підтримка клієнтів UC для macOS і Linux, покращений чат з підтримкою вкладень та акцент на доступність за допомогою навігації за допомогою клавіатури для підвищення продуктивності й ефективності роботи.

 OpenScape Enterprise

OpenScape Enterprise - це комунікаційна платформа від Atos Unify для великих підприємств, призначена для поліпшення взаємодії і спільної роботи для корпоративних клієнтів, що дозволяє їм підвищувати продуктивність, пропонувати якісніше обслуговування клієнтів, підвищувати безпеку мережі та скорочувати витрати на зв'язок. Єдине уявлення об'єднує голос, відео, спільне використання екрану, обмін повідомленнями і загальний доступ до файлів, а його висока доступність і масштабованість покращують командну роботу і роблять спілкування інтуїтивно зрозумілим, гнучким і простим.

Запуск OpenScape Enterprise Version 10 включає нові версії екосистеми голосового зв'язку OpenScape, OpenScape UC і керуючих додатків OpenScape.

Ґрунтуючись на відгуках клієнтів і партнерів, ми раді оголосити про наступних трьох ключових поліпшення:

Задоволення потреби клієнтів за допомогою поліпшеного інтерфейсу користувача і поліпшеною доступністю

Більш широка підтримка клієнтів для всіх операційних систем

Забезпечення безпеки шляхом забезпечення безперервності бізнесу та використання новітніх технологій

Всі ці поліпшення функцій підвищують ефективність вашого ділового спілкування - незалежно від того, де ви працюєте, зустрічаєтеся або який пристрій використовуєте, OpenScape Enterprise допомагає об'єднати всі і всіх разом, легко, безпечно й з найменшими витратами.

 

Також у розділі:

© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі