+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Новинки

IP-телефон Fanvil X4 (X4G)

IP-телефон Fanvil X4 (X4G)
 Fanvil X4 (X4G) - IP-телефон, що ідеально підходить для використання в готелях і готелях. Пристрій підтримує 4 SIP-аккаунта, має великий кольоровий ЖК дисплей, а також другий екран з DSS / BLF клавішами - ці функції дозволяють отримувати інформацію про стан абонентів, а також швидкий доступ до необхідних контактів.Вартість: 70/85 USD

Ocala Fiber Network переможець щорічної премії IDC Smart Cities Award в Північній Америці

26.07.2021

Alcatel-Lucent Enterprise

Компанія, Ocala Fiber Network, провайдер телекомунікаційних послуг, який використовує обладнання Alcatel-Lucent Enterprise, була названа переможцем четвертої щорічної нагороди Smart Cities North America (SCNAA). OFN була відзначена в категорії «Доступність і цифрова рівність» за надання послуг широкосмугового доступу для лікарень, підприємств і шкіл через свою оптичну мережу під час кризи в галузі охорони здоров'я 2020 року.


Alcatel-Lucent EnterpriseПротягом багатьох років OFN використовувала продукти Alcatel-Lucent Enterprise для телефонного зв'язку і мереж передачі даних. У міру збільшення кількості та якості наданих мережевих послуг для міських служб і комерційних підприємств OFN модернізувала мережеву інфраструктуру для розширення сервісів доставлення, підвищення якості управління і досягнення вищих рівнів обслуговування. Уілл Ріос, мережевий інженер в OFN, поділився: «Комутатори ALE з розряду «налаштували і забули», і ми довірилися їм, щоб допомогти нам забезпечити еволюцію OFN». Нові комутатори ALE замінили обладнання ALE, яке працює з 2004 року, що доводить довговічність і надійність обладнання.

Нагороди покликані відзначити прогрес, досягнутий північноамериканськими муніципалітетами в реалізації проєктів розумних міст, а також надати майданчик для обміну передовим досвідом, який допоможе прискорити розвиток розумних міст в регіоні.

Переможці конкурсу SCNAA демонструють приклади передового досвіду, що показує, як далекоглядні муніципалітети ефективно використовують технології та інновації, щоб пропонувати нові послуги й економічні можливості для задоволення потреб й очікувань громадян та організацій. OFN з більш ніж 2200 клієнтами, розкиданих по всьому місту, також пропонує публічні послуги, такі як безплатний Wi-Fi в міських парках і в центрі міста. Ocala також використовує мережу для надання послуг розумного міста, включаючи камери громадського спостереження й додатки для управління дорожнім рухом, такі як оплата парковки в реальному часі та контроль за дотриманням правил руху. Під час пандемії COVID-19 провайдер OFN почав надавати послуги для організації телемедицини, дистанційного навчання та дистанційної роботи.

«Переможці нашого четвертого щорічного конкурсу SCNAA представляють найбільш інноваційні та просунуті муніципалітети Північної Америки, які прагнуть зробити міста більш придатними для життя і відкривати нові способи надання послуг і економічних можливостей для всіх своїх громадян», - сказала, Ruthbea Yesner віцепрезидент IDC Government Insights and Smart Cities and Community Strategies. «Ми пишаємося тим, що проливає світло на ці успішні ініціативи «розумних міст і заохочуємо нове покоління громадян, які вносять зміни на благо наших спільнот».

Alcatel-Lucent EnterpriseОтримати повну консультацію щодо продуктів і рішень компанії Alcatel-Lucent Enterprisе в Україні можна в компанії InfoTel - широкопрофільний системний інтегратор комплексних телекомунікаційних рішень, а також рішень з інформаційної безпеки, досвід впровадження з 2004 р.

Також у розділі:

© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі