+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Новинки

Вітаємо нашого колегу

Поспішаємо привітати нашого колегу з Грузії Jemal Kentchadze з успішною здачею екзаменів за рішеннями OpenScape Enterprise виробництва Unify. Підтверждені статуси: Sales Specialist OpenScape Enterprise & Technical Expert OpenScape Enterprise Express.

Rainbow переможець в номінації «Піонер віддаленої роботи 2021 року»

03.02.2021

коммуникационная платформа Rainbow

Глобальна медіакомпанія TMC, орієнтована на ринок ІТ-технологій, оголосила Rainbow ™ Alcatel-Lucent Enterprise переможцем в номінації «Піонер віддаленої роботи 2021 року».

«Визнаючи лідерів в просуванні програмного забезпечення для віддаленої роботи, TMC з гордістю оголошує Rainbow лауреатом 1-ї щорічної премії «Піонер віддаленої роботи», - сказав Річ Тегеран, генеральний директор TMC. «Alcatel-Lucent Enterprise отримує нагороду за їх досягнення в галузі впровадження інновацій та передового досвіду на ринку, використовуючи при цьому новітні технологічні тенденції».

Нагорода присуджується компаніям, чиє програмне забезпечення та інші рішення сприяють масовому зростанню віддаленої роботи, викликаному пандемією коронавірусу.

Мобильное приложение Alcatel-Lucent Enterprice

Rainbow ™ від Alcatel-Lucent Enterprise - це хмарна комунікаційна платформа, яка дозволяє організаціям і приватним особам ефективно взаємодіяти та співпрацювати з колегами, діловими контактами й клієнтами в будь-якому місці й в будь-який час. Alcatel-Lucent Enterprise - один з провідних постачальників комунікаційних, мережевих і хмарних рішень, адаптованих до галузей клієнтів.

Послуги Rainbow від Alcatel-Lucent Enterprise включають відеозв'язок і конференції, групові повідомлення, спільне використання екрану, спільне використання файлів, телефонію і режим вебінарів. Rainbow - гнучка платформа, легко адаптується до потреб клієнтів в різних галузях, таких як охорона здоров'я, державний сектор, освіта, фінанси й безпека. Rainbow також пропонує найвищий рівень безпеки шляхом наскрізного шифрування, повної відповідності GDPR і сертифікації ISO 27001.

Отримати консультацію з питань інтеграції Rainbow ™ для вашого бізнесу можна в компанії InfoTel.

InfoTel - системний інтегратор з досвідом реалізації IT-рішень з 2004 року, практичний досвід у сфері організації телекомунікаційних та інформаційних рішень в Україні та країнах ближнього закордоння.

Також у розділі:

© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі