+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Новинки

Вітаємо нашого колегу

Поспішаємо привітати нашого колегу з Грузії Jemal Kentchadze з успішною здачею екзаменів за рішеннями OpenScape Enterprise виробництва Unify. Підтверждені статуси: Sales Specialist OpenScape Enterprise & Technical Expert OpenScape Enterprise Express.

Rainbow Room - всі грані ВКС від Alcatel-Lucent Enterprise

30.11.2020

Alcatel-Lucent Rainbow2020 рік став «золотим» для ринку ВКС. І хоча цей вид комунікацій був популярний і раніше, але пандемія змусила кардинально переглянути способи спілкування як у повсякденному житті, так і у бізнесі. Більш того, навіть після закінчення пандемії, повернення до колишнього способу життя вже не буде. Перехід спілкування в онлайн — це тренд останніх років і пандемія лише прискорила цей процес. Проведення відеоконференцій стає нормою не тільки для бізнесу, але й для освіти, медицини, державного сектору та список цей постійно розширюється.

Багато в чому цьому сприяє розвиток технологій і, як наслідок, доступність подібних рішень. Якщо раніше для організації відеоконференції потрібно наявність спеціалізованого, і як правило, дорогого обладнання, то на сьогодні крім апаратних платформ на ринку присутній цілий ряд хмарних рішень, які значно спрощують підхід до організації відеоконференцій.

Одне з таких рішень пропонує компанія Alcatel-Lucent Enterprise в складі своєї комунікаційної платформи Rainbow.

Rainbow - це хмарне рішення, яке спочатку було розроблено для потреб бізнесу і надає інструменти цифрової комунікації і спільної роботи. Компанії ALE вдалося поєднати в цьому рішенні переваги традиційної бізнес-телефонії з можливостями віддаленого спілкування. За фактом, Rainbow підтримує разючий список необхідних (і багато в чому БЕЗКОШТОВНИХ) комунікацій і функції співпраці, в тому числі:

По суті, проведення відеоконференцій в Rainbow передбачає використання конференц-залів і наявності спеціалізованого обладнання, але якщо така потреба виникне, на допомогу прийде Rainbow Room.

Alcatel-Lucent RainbowRainbow Room- це робочий простір, призначений для з'єднання залів засідань. Ця нова концепція поєднує в собі ефективність і швидкість обробки, щоб запропонувати користувачам найбільш зручну роботу з аудіо / відео за допомогою Rainbow під час групових дзвінків.

Rainbow Room для відеоконференцій легко використовувати між кімнатами для нарад, або можна запросити зовнішні контакти, які зможуть приєднатися, використовуючи свої мобільний пристрій або веббраузер.

 

Дивитися відеопрезентацію

Спільна робота за допомогою відеозв'язку спрощує інтерактивні зустрічі, а спільне використання екрану допомагає швидко виконувати завдання. Rainbow Room доступна у вигляді підписки на хмарну платформу Alcatel-Lucent Rainbow. Це дає можливість окремим особам і командам ефективно спілкуватися та співпрацювати з колегами, діловими контактами і клієнтами. Він доступний в конференц-залах, обладнаних великим екраном для спілкування і взаємодії з людьми за межами конференц-залу. Технічно цей сервіс можна реалізувати на самому доступному та недорогому обладнанні.

Необхідні:

  1. Телевізор або монітор
  2. ТВ андроїд-приставка
  3. Камера для проведення відеоконференцій
  4. Спікерфон
  5. Додаток Rainbow Room, встановлений на ТВ-приставку
  6. Підписка Rainbow Room у складі ALE Rainbow.

Компанія Alcatel-Lucent Enterprise надає на своєму сайті список сумісних ТВ андроїд-приставок, а також пропонує набори з камери та спікерфона для проведення конференцій. Однак, натурні тестування показують, що для використання може підійти будь-яка приставка з ОС Андроїд 7.0, а також будь-які камера та спікерфон. В кінцевому підсумку це впливає на якість переданого зображення і звуку. Однак такий варіант все одно цікавий для компаній, яким необхідно організувати відеоконференцзв’язок у короткі терміни за скромний бюджет.

Більше про сервіс Rainbow Room, ви можете дізнатися, звернувшись в компанію InfoTel, офіційного представника компанії Alcatel-Lucent Enterprise в Україні.

Також у розділі:

© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі