+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Новинки

WI-FI 6: не тільки для розваги

27.10.2020

Alcatel-Lucent OmniAccess Stellar WLAN

Для постояльців готелів бездротовий доступ до мережі Internet — не просто примха, а повсякчасна потреба, і не тільки для розваг. Хтось віддалено працює, хтось таким чином підтримує зв’язок зі своїми співрозмовниками з інших країн. Важливою є наявність високошвидкісного доступу і для самого готелю, адже він є засобом комунікації між працівниками, каналом оброблення інформації та аналізу процесів, пов’язаних із розміщенням та перебуванням гостей.

Коли ви останній раз подорожували без мобільного пристрою?
Більшість ваших гостей теж мають при собі не один, а два та більше пристроїв, тому прибувши до вашого готелю, вони хочуть мати доступ до швидкого Wi-Fi.
Надійна, безпечна та швидка мережу Wi-Fi стає одним з головних пунктів переваг для готелів, які хочуть виділитися серед інших і кардинально поліпшити якість обслуговування гостей.
Але високопродуктивні мережі Wi-Fi потрібні сьогодні не тільки постояльцям готелів. Готельний персонал, де б він не знаходився, теж повинен бути підключений до мережі, щоб обслуговувати клієнтів на вищому рівні, ніж конкуренти. У будівлях повинен бути надійний Wi-Fi й підключені до нього автоматизовані готельні номери, в яких додатки керують освітленням, шторами та дверними замками — для всього цього потрібен бездротовий зв'язок.
Лінійка продуктів Alcatel-Lucent OmniAccess Stellar WLAN відповідає всім цим і багатьом
іншим вимогам. Вона забезпечує корпоративний зв'язок можливостями оперативного управління, створюючи нову парадигму бездротових мереж — ефективність, безпеку, простоту і доступність. А завдяки нашому локальному персоналізованого підходу можна створювати індивідуальні рішення для будь-якого закладу.

Alcatel-Lucent OmniAccess Stellar WLAN

Рішення OmniAccess Stellar WLAN - це:

Розвиток бездротових технологій призвело до появи нового стандарту Wi-Fi 6. Компанія Alcatel-Lucent Enterprise завжди йде в ногу з часом, тому з появою нового стандарту в лінійці OmniAccess Stellar WLAN з'явилася серія точок доступу з підтримкою нового стандарту.
Alcatel-Lucent OmniAccess® Stellar серія AP1300 має новий набір можливостей WLAN і підвищує ефективність роботи ресурсомістких та чутливих до затримок додатків. Wi-Fi 6 забезпечує краще і більш стабільне з'єднання в місцях з великою щільністю пристроїв, дозволяючи одночасно підключатися до однієї точки доступу (AP) більшій кількості клієнтів.
Завдяки OmniAccess Stellar Wi-Fi 6 збільшується як швидкість передачі даних, так і пропускна здатність, а також значно подовжується час автономної роботи підключених пристроїв. Нові точки доступу забезпечують більш безпечну і швидку роботу з мобільними пристроями, особливо в місцях з великою щільністю пристроїв (в приміщеннях і поза ними), і є разючим досягненням у сфері готельної цифрової інфраструктури.

Отримати більше інформації або замовити обладнання для тестування можна звернувшись до компанії InfoTel – офіційного партнера Alcatel-Lucent Enterprise в Україні. Компанія Infotel має великий досвід у реалізації проектів для готельного бізнесу у різних напрямках: дротові та бездротові мережі, телефонія, інформаційна безпека та ін.

Також у розділі:

© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі