+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Новинки

Завершення інтеграції Atos та Unify

07.10.2020

 Atos

11 вересня 2020 року компанія Atos, міжнародний експерт в області цифрової трансформації, повідомила про завершення юридичного приєднання компанії Unify.

Керівництвом було прийнято рішення про реорганізацію товариства з обмеженою відповідальністю «Юніфай Коммьюникейшнс» у формі приєднання до ТОВ «Атос Айті Солюшенс енд Сервісез». Процес юридичного оформлення об'єднання завершиться до кінця 2020 року. В ході інтеграції Unify продовжить роботу як департамент Atos, зберігши незмінними свій багаторічний досвід, ресурси, а також структуру каналу продажів.

Партнерська програма і можливості співпраці з Unify залишаться колишніми. У складі Atos бренд продовжить пропонувати інтегровані рішення для уніфікованих комунікацій та спільної роботи.

Рішення про повне злиття брендів було прийнято у рамках глобальної програми поетапної інтеграції Unify та Atos, запущеної у 2016 році.

У зв'язку з реорганізацією оновиться і візуальна складова бренду Unify. В результаті оновлення звичний біло-зелений логотип зміниться на синьо-блакитний, перегукуючись з корпоративним стилем Atos.

Компанія Unify виникла 15 жовтня 2013 року, коли компанія Siemens Enterprise Communications на глобальному рівні оголосила своє нове ім'я - Unify

Поява Unify - відповідь на зміни, які відбувалися у сфері корпоративних комунікацій під впливом цілої низки трендів, таких як персоналізація інформаційних технологій, впровадження в корпоративну практику концепції BYOD («bring your own device»), загальна забезпечення мобільності викладацького складу («anywhere workers»), підвищення значущості командної роботи. Ці та інші фактори докорінно змінювали звичні способи взаємодії співробітників і ставили нові завдання перед розробниками продуктів і сервісів для корпоративних комунікацій.

Планується, що об'єднання компаній Atos та Unify призведе до активного розвитку нових продуктів в області комунікаційних послуг і програмного забезпечення, а також до появи додаткових пропозицій, технологій і нових комерційних угод з партнерами. Компанія зможе запропонувати ще більш цікаві й унікальні рішення у сфері корпоративних комунікацій.

Отримати консультацію про рішення та продукти Unify можна в компанії InfoTel, офіційного представника в Україні.

Atos

 

Також у розділі:

© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі