+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Konftel

Завантажити

Новинки

Новий модельний ряд лінійних світильників

Шановні наші Замовники і Партнери!Використовуючи інноваційні розробки в області освітлення і сучасні комплектуючі, групі розробників компанії ІнфоТел вдалося добитися значного зниження споживаної потужності при збереженні існуючого рівня світлового потоку, а в певний нових моделях домогтися збільшення рівня світлового потоку при біьше низькому споживанні.Ми хочемо проінформувати Вас про повне оновлення модельного ряду лінійних світильників. Новий модельний ряд лінійних світильників має поліпшені технічні характеристики. Основна відмінність нового покоління лінійних світильників від попереднього покоління в тому, що в при меншій споживаної потужності вони на виході дають такий же рівень світлового потоку, як і моделі лінійних світильників попереднього покоління. Нашим замовникам ми готові надати зразки нових лінійних світильників для тестування, нашим партнерам - для презентації клієнтам в нових проектах і використання в якості демообразцов. Будемо раді взаємовигідній співпраці.Команда ІнфоТел.

Про компанію Konftel

Про компанію Konftel

Компанія Konftel з 1988 року займає лідируючі позиції та спеціалізується в галузі розробки та виробництва високоякісного аудіо обладнання для конференц-зв’язку. Головний офіс компанії Konftel знаходиться у Швеції.

В лінійці компанії представлені різноманітні рішення, що дозволяють організувати конференц-зв’язок:

У апаратах Konftel застосовується оригінальна запатентована технологія OmniSound®, що дозволяє досягти високої чіткості при передачі та відтворенні мовлення. Ідеальну чистоту звуку забезпечує використання сучасних алгоритмів пригнічення шуму та відлуння.

Конференц-телефони виробництва Konftel продаються по всьому світу. Основними споживачами обладнання є Європа, а також країни СНД та Азії.

 

Технологія OmniSound® та OmniSound® 2.0

Запатентована аудіотехнологія OmniSound® HD гарантує якісну передачу кришталево-чистого звуку в обох напрямках, що дозволяє ефективно брати участь у віртуальних нарадах. Це забезпечується завдяки чудовим динамікам та гіперчутливому мікрофону з направленістю 360°. Технологія OmniSound® HD гарантує передачу звуку високої чіткості під час викликів за проколом VoIP. Вона володіє наступними характеристиками: автоматичне пригнічення відлуння та усунення шумів, які відволікають, а також еквалайзер, який дозволяє індивідуально настроювати різноманітні параметри звуку під час спілкування.

Технологія OmniSound® HD використовується у всіх конференц-телефонах Konftel 55, 2хх и 300х сімейств та дозволяє спілкуватись, насолоджуючись кришталево-чистим звуком.

Технологія OmniSound® HD 2.0 забезпечує повно дуплексний зв'язок з оптимальними звуковими характеристиками, використовуючи всенаправлений мікрофон, три вбудовані динаміки та інноваційні системи пригнічення шуму. Окрім цього, в  OmniSound® 2.0 реалізована широкосмугова передача голосу зі смугою до 7 кГц (при дзвінках через VoIP).

Сайт виробника: http://www.konftel.com/

Якщо Вам цікаво отримати повну консультацію стосовно продуктів, що виробляє компанія Konftel, звертайтесь до нас в офіс:

03110, Україна, Київ, вул. Солом’янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua

© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі