+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Platan

Новинки

IP DECT Gigaset Pro

IP DECT Gigaset Pro

Система IP DECT Gigaset Pro - це ідеальний вихід для компаній, які шукають недорогу систему бездротової телефонії для своїх співробітників. Бездротові телефони DECT підключаються з радіочастот до базової станції або репітери, а базова станція підключена до АТС Platan по мережі LAN компанії.

Platan GSM

Platan GSM

Інтегровані внутрішні шлюзи GSM призначені для цифрових АТС Micra, Sigma і Optima. Завдяки ним, телефонуючи по кожному стаціонарному апарату в компанії, Ви розмовляєте по нижчій вартості - також, як телефонуючи по мобільному телефону.

Platan VoIP

Platan VoIP

Телекомунікація, яка використовує технологію VoIP (Voice over Internet Protocol), тобто комутацію пакетів, розмовно називається інтернет-телефонією. Вона приносить велику економію вартості телефонних розмов, додаткові можливості віддаленого підключення різних відділів і будівель фірми, а також співробітників працюють вдома.

Зовнішні шлюзи GSM

Зовнішні шлюзи GSM

Зовнішні шлюзи GSM можна використовувати з кожним типом АТС Platan, однак, в разі цифрових АТС Micra, Sigma і Optima ми рекомендуємо краще рішення в вигляді внутрішнього шлюзу Platan GSM. Принцип дії зовнішнього шлюзу подібний, проте залишається він незалежним пристроєм, підключеним до АТС, а не повністю інтегрованим елементом її внутрішнього оснащення.

Домофони

Домофони

Нова серія домофонів DB 07 (введена в червні 2007 р) замінює попередні серії DB 04, DB 05 і DB 06.

Нижче запропоновані моделі домофонів типу DB 07 сумісні з усіма типами АТС PLATAN без додаткових адаптерів.

Реєстратори розмов

Реєстратори розмов

Запис розмов у багатьох установах, що займаються телефонним обслуговуванням клієнтів стала необхідним елементом телекомунікаційної системи.

© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі